Małgosia Bar

gdzie jesteś? województwo: dolnośląskie miejscowość: Kłodzko
4.2

ul. Połabska 2 57-300 Kłodzko
tel: (74) 867-36-40
typ lokalu: bar, jadłodajnia typ kuchni: polska, sałatki, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• janusz758 2 recenzje

27.05.2014, 11:01 napisał:

Szybko tanio - smacznie i miło

Pielgrzymka po Dolnym Śląsku jeździmy zwiedzamy budżet ograniczony,
    Szukam w necie czegoś na naszą kieszeń jest "Małgosia Bar" jest 11.00 dzwonimy miła Pani odbiera telefon i dowiaduje się o głodnej grupie z Wałcza, z niczym nie ma problemu zamawiamy wszystko przez telefon. Punktualnie o 14.00 jesteśmy w barze.
    Czas oczekiwanie na posiłek ograniczył się tylko do wydawania posiłków 26 osób obsłużony w 20 min. Poszliśmy drogą tradycji, zestaw ze schabowym był bardzo dobrym wyborem koszt 17 zł.
    W zestawie cztery zupy do wyboru, drugie danie ziemniaki + surówka + schabowy, sam nie wiem jak dałem radę, niektórzy nie dali rady.
    Z czystym sercem polecam.
    Właściwe idealne miejsce dla tych co podróży i na miejscu.
    Jak tylko będę w pobliżu na pewno tu wrócę.

Tak wyglądaliśmy po wyjściu :):):):).

Data wizyty w lokalu: 27 maja 2014

• sacrifice2013 10 recenzji

28.07.2013, 23:17 napisał:

Dobry przypadek ;)

Powrót do domu przez Kłodzko ;). Typowy bar mleczny lecz jedzenie rewelacja, wybór dań obszerny. Zupa pomidorowa naprawdę w takim miejscu była rewelacyjna, kopytka z sosem myśliwskim 9 na 10 pkt. Wystrój typowego baru mlecznego.

UZUPEŁNIENIE OPINII Z DNIA 23.09.2013
    Przejazd przez Kłodzko i wizyta u Małgosi stanie się tradycją ;)
    4 placki po węgiersku ;), naprawdę powiem szczerze, rewelacja. Dużo mięsa, placek chyba 400 gramów, sos typowo domowy, ser żółty, koperek i śmietana na placku... niebo w gębie. Na deser 4 porcje po dwa naleśniki z serkiem waniliowym, polane czekoladą, do tego napoje. Nie uwierzyłem, gdy zapłaciłem za rachunek. Placek 10 zł, naleśniki 4,5 zł, napój 3 zł... Po raz kolejny jesteśmy zadowoleni. Pozdrawiam ;)

Data wizyty w lokalu: 26 lipca 2013

• Marta_Ch 3 recenzje

15.07.2013, 12:37 napisał:

Rewelacja! Pyszne domowe jedzenie za grosze!

Zawitałam do Baru Małgosia ze znajomym, który wielokrotnie jadał wcześniej w tym miejscu i polecał je. Lokal przypomina bar mleczny, szczególnie wystrojem, choć panie obsługujące były milsze, niż przeważnie w barach mlecznych :).

Najważniejsze jest jednak JEDZENIE! Za dwa dwudaniowe obiady i oranżadę zapłaciliśmy 24 zł! Domowe kopytka, domowy szpinak ze śmietaną i czosnkiem, domowa jarzynowa z prawdziwą śmietaną, dobre bitki wołowe z sosem, pyszne ziemniaczki, dobry kotlet mielony, buraczki i rzepa ...mmm. Wszystko smakowało, jak domowe.

Była niedziela po południu, a klienci wciąż przybywali, nawet zagraniczni. Paniom zostało już niewiele pozycji z menu.

Lokalizacja: po drugiej stronie torów, 5 min od starówki - dla turystów idealnie!

Gdy będę w Kłodzku ponownie, z pewnością odwiedzę to miejsce. Rewelacja!

Nowe w okolicy: Kłodzko