Troy Kebap

gdzie jesteś? województwo: świętokrzyskie miejscowość: Kielce
3.9

ul. Paderewskiego 46 25-502 Kielce
tel: (41) 365-33-47
typ lokalu: fast food, restauracja typ kuchni: turecka, przekąski, kebab cena dania głównego: 20 - 40 zł

• ratmoris 5 recenzji

12.04.2014, 14:23 napisał:

Wzorowy Kebap

Mały Lokal, na wejściu kasa i kuchnia w jednym, w sumie na pierwszy rzut oka nie prezentuje się zbyt pięknie. Później patrząc do menu robi się ciekawie, wszystko brzmi interesująco, zamawiam dużego Kebapa, tortillę z baraniną, czekając, patrzymy, jak szybko nasze zamówienie się realizuje. Gdy już się je spożywa, od razu się dochodzi do wniosku, że jest to najlepszy Kebap, jakiego się jadło! Jedzenie jest super. Jadłem tam parę razy i różne dania, zawsze było pysznie.

Data wizyty w lokalu: 29 marca 2014

• Mariusz_ck 3 recenzje

06.04.2014, 08:52 napisał:

Kebab 1. klasa

To tu w Kielcach zjecie najlepszy kebab z tzw. baraniny, bo prawdziwej i w 100% baraniej raczej u nas nie ma. Ta jednak jest najlepsza, dbają o jakość, mają świetne sosy, zachowują proporcje między mięsem a warzywami, które są zawsze świeże, ale jak się tyle placków codziennie sprzedaje, to chcąc, nie chcąc, świeże jest. Miła obsługa. Polecam wszystkim kebabiarzom.

• Mameha 19 recenzji

19.07.2011, 19:23 napisał:

Troy Kebap - kolejna odsłona tureckiej kuchni

Troy Kebap mieści się w lokalu po frytkarni, po której na szczęście nie ma ani śladu. Warunki lokalowe są skromne, ale za to klient może liczyć na prawdziwą turecką serdeczność od progu. Kucharze serdecznie zapraszają i proponują dania.

Przebojem tego lokalu jest gulasz drobiowy z warzywami, wśród których poczesne miejsce zajmuje bakłażan. Porcja gulaszu jest wielka i nawet największym głodomorom wystarcza za cały obiad. Gulasz cielęcy też jest dobry, ale nie dorównuje swojemu drobiowemu kuzynowi. Można również zamówić porcję mieszaną: gulasz drobiowy i cielęcy.

Kebap barani owijany jest w przaśny chlebek, przy czym ten chlebek różni się zasadniczo od "tortilli" w innych kebabiarniach. Jest grubszy, ma inny smak i jest bardziej chlebkowaty niż naleśnikowaty.

Do każdego dania obiadowego w lokalu podaje się gratisowo (!) herbatkę turecką w przepięknych tulipanowych szklaneczkach. Po takiej herbacie czuję się jak gość, nie jak klient.

Jedyna łyżka dziegciu, którą dołożę, dotyczy palenia papierosów przez personel na zapleczu. Smród dostaje się do sali konsumpcyjnej. Drodzy przyjaciele: w Polsce w lokalach gastronomicznych obowiązuje zakaz palenia!

Aby nie kończyć źle, powiem, że ta restauracyjka ma swój klimat.

P.S. Ajran kosztuje nadal 3zł!

• mrowka267 1 recenzja

09.01.2012, 16:51 napisał:

Miło i przyjemnie

Lokal mieszczący się przy ulicy Paderewskiego jest może nie zbyt duży, ale bardzo przyjemna jest atmosfera. Mimo, iż wybór lokali jest w okolicy duży chętnie będę tam zaglądać.

Osobiście bardzo smakuje mi tortilla z baraniny i mieszany, szczerze polecam.
    Panie pracujące są bardzo miłe, nie mama żadnych zastrzeżeń do obsługi. Nie miałam jeszcze okazji spróbować wszystkich dań, ale mam nadzieje, że się nie zawiodę.

PS: Nie wyczułam dymu papierosowego, czułam tylko zapach potraw.

Data wizyty w lokalu: 09 stycznia 2012, godz. 14:20

Nowe w okolicy: Kielce