Zeppelin

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Gliwice
4.4

ul. Toszecka 182 Gliwice
tel: 602-249-138
typ lokalu: catering, restauracja typ kuchni: śląska, desery, grill, polska, drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• aalex 4 recenzje

06.05.2013, 14:04 napisał:

Bardzo dobra restauracja

Restauracja jeśli chodzi o jedzenie gwarantuje naprawdę wysoki poziom. Byłem tam kilka razy, za każdym razem jest przepyszne i naprawdę niedrogo. Jadłem jedzenie kuchni śląskiej i byłem naprawdę zadowolony. Obsługa na wysokim poziomie. Jedyny minus to odległość od centrum i bardzo mały parking przed lokalem, przez co jest niewielka trudność z zaparkowaniem.

• ruzia 10 recenzji

03.07.2011, 11:44 napisał:

Polecam catering

Skorzystaliśmy już kilkakrotnie z usług cateringowych firmy Fuzja i muszę powiedzieć, że kucharze wiedzą jak przyrządzić mięsa - niebo w gębie i jak u mamy. Polecam szczególnie wyroby wędliniarskie własnej roboty! Natomiast pewne zastrzeżenia budzi smak sałatek, mało wyraziste, niestety. Poza tym obawiam się, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy osobom zarządzającym umykają drobiazgi takie jak szczegóły zamówienia - pewnie trzeba wszystko mieć na piśmie. Natomiast obsługa kelnerska bardzo profesjonalna, pierwsza klasa!

Nowe w okolicy: Gliwice