Kosmiczna Pizza

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnica: Praga-Południe
2.8

ul. Grochowska 144/146 lok. 10 Warszawa (blisko Pl. Szembeka)
tel: (22) 612-00-23
typ lokalu: catering, pizzeria typ kuchni: pizza, włoska, polska, sałatki, przekąski cena dania głównego: poniżej 20 zł

• hadacz 1 recenzja

20.11.2013, 15:02 napisał:

Tania, dobra i wielka pizza

Nie kminię. Chyba mówimy o dwóch różnych Kosmicznych Pizzach. Pizzę jadłem kilka razy, zawsze w dostawie, na miejscu nigdy nie byłem. Niestety ostatnio ceny trochę podnieśli (o jakieś 2 zł na pizzy), ale i tak za 35 zł (zwykle zamawiam pepperoni) mam wielką (60 cm średnicy) pizzę, a płacę tyle co za standardową w sieciówce.

Sporo sera, ciasto dość grube bez żadnych dopłat, duże plastry pepperoni i co najważniejsze pizza zawsze jest elegancko wypieczona (taka soczysta, że tak powiem), a nie spalona na wiór.

Dostawa do 50 min. - ostatnio czekałem coś koło godziny, ale zawsze wcześniej mieścili się w 50 minutach. Kartą można płacić, jak dla mnie wypas - jak się ostatnio naciąłem na Mokotowie (zamówiłem "dużą" pizzę w jednej z lokalnych, małych pizzerii, a przyszedł gruby placek o średnicy 30 cm) to teraz jak już jem pizzę, to u siebie na Gocławiu, z Kosmicznej właśnie.

• Daga2013 3 recenzje

07.02.2013, 18:49 napisał:

Odradzam!

Jak pierwszy raz zamówiliśmy największą pizzę to faktycznie była ona wielka i miała mnóstwo składników, jak i również była super w smaku. Natomiast kolejne zamówienia to już jakaś żenada, na 10 zamówień tylko 4 i to na początku - były super, a reszta... 2 razy dostaliśmy pizze, których nie zamawialiśmy... 1 miała dość dużą dziurę (dosłownie) i 3 razy dostaliśmy tak przesoloną pizze i sosy, że nie dało się ich zjeść. Zadzwoniłam z reklamacją i jaką odpowiedź dostałam "Naprawdę? hmm ja mogę Panią przeprosić, kucharz nam się zmienił". Ale co mnie to obchodzi!! Zjedliśmy tylko po 1 kawałku, bo nie dało się tego zjeść i popiliśmy bardzo dużą ilością wody.
    Nigdy więcej!

• Witek51 1 recenzja

21.03.2013, 09:44 napisał:

Dobra pizza na wynos

Kiedyś gdy zamawiałem u nich pizzę była naprawdę dobra, ale w ciągu ostatnich miesięcy było coraz gorzej. Na początku roku osiągneli już chyba dno. Wczoraj wieczorem z braku innego otwartego lokalu postanowilem dać im ostatnią szansę... I tu miłe zaskoczenie!! Pizza zrobiona jak dawniej, dużo dodatków, świetne ciasto, naprawdę miłe zaskoczenie!
    Z rozmowy z obsługą dowiedziałem się, że zmienił się wlaściciel i część obsługi lokalu. Nawet wystrój powoli się zmienia więc mam nadzieję, że powróci stan sprzed ponad roku.
    Polecam lokal, ale raczej z pizzą na wynos. W środku mało miejsca i dziewczyny na randkę bym tam raczej nie zabrał :)
    Jeśli pizza będzie taka jak wczoraj i ceny się nie zmienią to znowu będę ich stałym klientem.
    Naprawdę polecam!

Data wizyty w lokalu: 20 marca 2013

• najeczka 10 recenzji

14.07.2012, 11:31 napisał:

Nie jestem zachwycona

Kilka razy zamawiałam w Kosmicznej ze względu na możliwość zamówienia w nocy. Niestety, na 5 zamówień 3 były pomylone. Dostaliśmy zupełnie inne pizze niż zamówiliśmy. Raz próbowaliśmy wyjaśnić sprawę z kierowcą, który powiedział, że nic z tym nie może zarobić, raz dzwoniliśmy do lokalu i usłyszeliśmy to samo. Ceny pizzy są atrakcyjne, pizze są w porządku smakowo, ogromne to plus i nie drogie jednak mimo wszystko odczucia mam raczej negatywne.

• Aaarius 4 recenzje

04.08.2012, 22:13 napisał:

Rozmiar w tym wypadku wiele znaczy

Zamawiałem w tej pizzerii chyba kilkadziesiąt razy pizze, raczej uboższe kompozycje i co trzeba przyznać z bólem - to dodatków jest co kot napłakał. Pizza olbrzymia, dosyć smaczna, trochę suche ciasto. Jeśli poprosi się mniej spieczoną, wtedy jest o niebo lepsza; spieczona potrafi być w kilku przypadkach wręcz zwęglona. Co do czasu realizacji zamówienia, to w godzinach popołudniowych rewelacja, im bardziej w noc, tym dłużej. Obsługa dosyć miła, z kierowcami już można przechodzić na Ty. Panie na kasie również miłe, tak jak kucharze. Wygląd lokalu to raczej przyjść, najeść się i wyjść i raczej pamiętać tylko, co się jadło. Nie ma tragedii, ale nie ma co przesiadywać, chociaż w okresie letnim wystawiają stoły i parasole na zewnątrz.

W skrócie: pizza smaczna, ale uboga, stosunek cena/jakość super, i proponuję zamawiać i odbierać osobiście - mniej spieczona, cieplejsza i mniej zdąży przesiąknąć kartonem.

• pomarancza123 1 recenzja

10.10.2012, 13:55 napisał:

Nigdy więcej

Obsługa nieogarnięta - po co rozdawać pod biurami ulotki z rabatem, jeśli muszę 5 razy tłumaczyć przy zamawianiu, że jest rabat 50%, a obsługa nie potrafi go wbić? Tłumaczenie pani, że mieli "mały kłopocik" na niewiele się zdaje...
    Zamiast zapłacić 85 zł, pizza przyjechała z rachunkiem na ponad 120! Na szczęście udało się to szybko wyjaśnić, gdyż już rezygnowaliśmy z zamówienia.

"Dostawa 35 minut" wydłużyła się do ponad 1,5h - nikt nie raczył poinformować nas o tym fakcie. Po telefonie usłyszeliśmy od Pani "przepraszam", a w tle szybką reakcję na jej słowa "za co?!"

Pizza przeciętna, tłusta, nic specjalnego. Nie dostaliśmy też sosów, za które zapłaciliśmy.

Nie polecamy. Nigdy więcej.

Data wizyty w lokalu: 10 października 2012

• Tokidoki 14 recenzji

15.07.2011, 11:28 napisał:

Przeciętnie, ale sympatycznie

Mieszkam w okolicy, więc często korzystam z usług "Kosmicznej Pizzy". Zacznę od jakości jedzenia: nie powala - poziom mniej więcej jednej z sieci pizzerii, czyli bardzo przeciętne ciasto, nie powalająca ilość dodatków. Za to w przypadku "Kosmicznej" największym szokiem jest wielkość - 60 cm średnicy dużej pizzy robi wrażenie. Ceny są bardziej niż przystępne, obsługa też dość sympatyczna, szczególnie Pan Kucharz. Drażniące jest raczej okoliczne towarzystwo z lokali z automatami, które zagląda tam w celach konsumpcyjnych. W lokalu dość ograniczona ilość rodzajów napojów, w menu znajdują się także zapiekanki i pasty, których nie miałam przyjemności degustować. Polecam, jeśli chcecie za niewielkie pieniądze najeść się przyzwoitej pizzy, jednakże oferta raczej na wynos - sam lokal to zwykła jadłodajnia bez klimatu.

• gastrofann 12 recenzji

21.07.2011, 21:10 napisał:

Rozmiar to nie wszystko...

Ostatnio będąc u znajomych mieliśmy okazję spróbować "kosmicznej pizzy". Zacznę od plusów - rozmiar 60 cm faktycznie robi wrażenie, w połączeniu z niezłymi cenami (aczkolwiek wytłumaczeniem cen jest chyba fakt, że nie mają żadnych promocji). Smakowo bez szału, ale biorąc pod uwagę profil, czyli dostarczanie w nocy, na imprezy, to raczej nikt nie oczekuje wybitnych doświadczeń kulinarnych. Jeżeli o mnie chodzi, to zdecydowanie za mało składników. Co do obsługi, osoba przyjmująca zamówienia spisała się bez zastrzeżeń, trochę gorzej dostawca - czekaliśmy na zamówienie około pół godziny dłużej niż mieliśmy czekać, w efekcie czego pizza dojechała, delikatnie mówiąc, niezbyt ciepła. Wystroju nie oceniam, ponieważ w lokalu nie byłem. Podsumowując, z braku innej perspektywy "Kosmiczna Pizza" może być, ale muszę przyznać, że jadłem już w Warszawie dużo lepszą nocną pizzę, tyle że nie mogę sobie przypomnieć jej nazwy :).

• Elle125 2 recenzje

28.08.2011, 12:36 napisał:

Smaczne w ogromnym opakowaniu :-)

Wczoraj w nocy (0.30) zamówiliśmy największą pizze Godfaether (60 cm) z Kosmicznej Pizzerii. Czekaliśmy na dostawę ok.1,5 godz. Kiedy dostawca przywiózł zamówienie powaliło nas olbrzymie opakowanie nie mieszczące się w drzwiach. :-)) Pizza przywieziona była gorąca i smaczna. Polecamy dla głodomorów, którzy jadają w nocy. :-)

Data wizyty w lokalu: 28 sierpnia 2011, godz. 0.30