Restauracja Papryka

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Giżycko
3.2

ul. Olsztyńska 16 a 11-500 Giżycko
tel: (87) 428-58-42
typ lokalu: restauracja typ kuchni: pizza cena dania głównego: 20 - 40 zł

• JAgula 4 recenzje

25.09.2014, 20:00 napisał:

Generalnie przeciętnie

W Papryce byłam nie raz, zazwyczaj wychodziłam jak z każdej restauracji czyli "jadałam lepiej i gorzej". Dopiero teraz wystawiam opinię, bo mam kilka uwag: mianowicie nie polecam Fish&Chips, jak widzę nie jestem odosobniona w tej opinii, gumowate. Na zamówienie czekałyśmy dłuższą chwilę, a pytałam się Pani kelnerki ile będziemy czekać - odpowiedziała, że 15 min, po 20 poszłam, zapytałam się czy już jest, czy zostały pominięte nasze zamówienia (śpieszyliśmy się na otwarcie mostu i dalszą podróż) poprosiłam o zapakowanie na wynos. Dania były gotowe po 25 min od zamówienia. Pani mam wrażenie była na mnie zła, że przychodzę i pytam ile trzeba czekać, że nie dałam jej napiwku (nawet do nas nie musiała podchodzić, bo za długo byśmy czekali, więc za co miałam jej dać). Generalnie Papryka po tej akcji straciła u mnie dobrą opinię. Jest przeciętna.

Data wizyty w lokalu: 20 sierpnia 2014

• wojt 141 recenzji

08.08.2013, 09:30 napisał:

Tak sobie

Będąc z wizytą u znajomych w okolicach Giżycka postanowiliśmy zjeść "na mieście". Padło na Paprykę. Ciepło i milion turystów spowodowały, że po krótkim zajrzeniu do środka usadowiliśmy się na zewnątrz w ogródku. No i przez dłuższą chwile na tym usadowieniu się skończyło. Mimo dość dużej ilości kelnerek naprawdę długo czekaliśmy na podanie karty. Natomiast po przyjęcie zamówienia obsługa zjawiła się dość szybko. Zamówiliśmy pizzę oraz polędwicę wołową z zielonym pieprzem. Jedzenie było w sumie dość przeciętne, podane w dużym odstępie czasu co skutkowało tym, że chociaż z Żoną siedziałem przy jednym stole to praktycznie zjedliśmy osobno. Nie wiem jak po sezonie ale przy zwiększonym ruchu restauracja pracuje chyba w "trybie na przetrwanie - jak nie ty to przyjdzie inny turysta".

• warrior.cat 1 recenzja

05.08.2014, 14:18 napisał:

Fish&chips- tragiczny wybór

Skuszony opiniami wstąpiłem do tej restauracji.
    Zamówiłem danie jak w tytule, nie było go w menu, tylko na reklamie, cena 19,99. Jedzenie wyglądało ładnie, ale ryba była strasznie gumowa. Surówka i frytki średnie. Jedyne pozytywne zaskoczenie to bardzo duża ilość frytek. Lokalizacja bardzo dobra, ładny widok. Obsługa średnia.

Data wizyty w lokalu: sierpień 2014

• szyszak 5 recenzji

02.03.2014, 16:31 napisał:

Dużo, smacznie i w ładnym miejscu

Kolejnym punktem na mapie giżyckich lokali była restauracja Papryka. Tuż przy kanale giżyckim i podnoszonym moście. Zimą gdy Mazury pustoszeją przyciąga tubylców i turystów, którzy postanowili coś przekąsić w pochmurne dni. W Papryce zamówiłyśmy zapiekany makaron diavolo oraz pizzę sicilianę z dodatkiem owoców morza. Planowałyśmy jeszcze desery, ale porcje były tak duże, że zrezygnowałyśmy z zamówionych wcześniej słodkości i poprosiłyśmy o zapakowanie tego, czego nie dałyśmy rady zjeść na miejscu. Zarówno pizza jak i zapiekanka bardzo smaczne. Ceny przystępne. Jedyne do czego można się przyczepić - o ile ktoś chce, to lokal - maleńki i wystrój... hm jak w pizzerii małego miasta, a Takie jedzenie zasługuje na lepszą oprawę.

Data wizyty w lokalu: 20 lutego 2014

• darekdom 32 recenzje

04.05.2013, 18:18 napisał:

Superdania ziemniaczane

Do restauracji "Papryka" w Giżycku zajrzeliśmy zachęceni dobrymi opiniami na portalach gastronomicznych i w zasadzie nie byliśmy rozczarowani. Na początek zdziwił nas nieco widok pustych sal, ale możliwe, że po prostu było jeszcze za wcześnie na porę obiadową (około godziny 13:00), a i w Giżycku nie było tego dnia zbyt wielu turystów.
    Restauracja ma znakomitą lokalizację tuż obok obrotowego mostu na Kanale Łuczańskim łączącym jeziora Niegocin i Kisajno. Jeżeli przyjdziemy tu o odpowiedniej porze, to jedząc obiad możemy z letniego ogródka oglądać cały proces ręcznego obracania mostu.
    Z wielkiej liczby oferowanych dań wybraliśmy te dania, które w nazwie miały Mazury - moja Połówka placek ziemniaczany mazurski z grzybami, a ja zapiekankę ziemniaczaną (mazurską rzecz jasna) z cebulą, pieczarkami, polędwiczkami wieprzowymi, śmietaną, koprem i serem. Asia oceniła swoje placki bardzo pozytywnie (a musicie wiedzieć, że ona jadła placki już w w wielu miejscach), moja zapiekanka była nie tylko dobra, ale również tak wielka, że nie dałem rady zjeść całej.
    Nie wiem, jak wygląda wnętrze restauracji (za wyjątkiem malutkiej, ale czystej łazienki), bo jedliśmy w letnim ogródku, oglądając przy okazji obracanie mostu i przepływające kanałem jachty i statek Żeglugi Mazurskiej.
    Ceny umiarkowane.ogródku, oglądając przy okazji obracanie mostu i przepływające kanałem jachty i statek Żeglugi Mazurskiej.
    Ceny umiarkowane.

Data wizyty w lokalu: 29 kwietnia 2013

• hindus 83 recenzje

08.10.2012, 15:38 napisał:

W okolicy zdecydowanie the-best

Latem kilkukrotnie odwiedzaliśmy w celach konsumpcji obiadowej Paprykę. Pomimo, że w lokalu zawsze było pełno ludzi, kelnerki uwijały się i nigdy nie czekaliśmy na dania (głównie z ryb) dłużej niż w przeciętniej restauracji. Zupy, dania obiadowe, poza pizzą, której tu nie próbowaliśmy - były bardzo dobre i w słusznych gramaturach. Z czystym sumieniem polacam. Dostawiony latem namiot kilkukrotnie powiększa powierzchnię niewielkiego w sumie lokalu.

• GiovannaR 2 recenzje

30.07.2013, 17:07 napisał:

Jedzenie super:))

Po mojej pierwszej wizycie w Papryce mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jedzenie było pyszne:). Zapiekanka makaronowa bardzo dobra jednak niekoniecznie zgoda z opisem. Jedyne zastrzeżenia mam do kelnerki... Papryka mogłaby pomyśleć o przeszkoleniu personelu.. Błędy łatwo zatuszować uśmiechem i słowem przepraszam. Niestety jednak się nie doczekałam.

Mimo wszystko ze strony kulinarnej bardzo polecam:).

• MarcinFryz 5 recenzji

09.05.2013, 10:04 napisał:

Taka sobie

Nie zachwyca, typowa wakacyjna knajpa dla niewymagającego jednorazowego turysty. Sałata okazuje się być kapustą pekińską. Pizza to rozczarowanie - poniżej przeciętnej, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Papryka nazywa się pizzerią.

Data wizyty w lokalu: 02 maja 2013

• anusiaczek 30 recenzji

27.05.2012, 11:59 napisał:

Pozytywne zaskoczynie pomimo kiepskiego startu

Owiedzając Giżycko, w chwili nagłego głodu, wybrałam tą restaurację z pośród kilku pobliskich z uwagi na to, że ogródek był zacieniony i był z niego widok na kanał i słynny most. Początek naszej znajomości nie zapowiadał niczego dobrego, ponieważ okazało się, że restauracja czynna jest dopiero od 12:00 (!). Wraz z towarzyszem podróży postanowiliśmy poczekać chwilę, ponieważ do 12:00 zostało nam 5 minut. Czekaliśmy tak do 12:10, ponieważ w ogródku trwało niespieszne odkurzanie. W końcu podeszliśmy i zapytaliśmy kiedy będzie otwarte, na co Pani odpowiedziała z łaską - za chwilę. Kiedy w końcu udało nam się zasiąść przy jednym ze stolików, otrzymaliśmy karty i zamówiliśmy - smażoną sielawę z ziemniaczkami i surówką, oraz placka ziemniaczanego w sosie grzybowym. Czekaliśmy dość krótko, ale jedzenie które otrzymaliśmy, było wyśmienite. Moje rybki były bardzo świeże, dobrze usmażone i przyprawione, ziemniaczki opiekane były bardzo smaczne, a surówka świeżo zrobiona, warzywa świeżutkie, polane pysznym winegretem musztardowym. Placek ziemniaczany był gigantyczny, bez dodatku mąki, oblany obficie grzybowym, pysznym sosem i posypany żółtym serem. Posiłki były bardzo smaczne, pizza gości zasiadających przy stoliku obok również wyglądała obłędnie, ale nie mieliśmy już w brzuchach ani odrobinki wolnego miejsca. Ceny również bardzo przystępne. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce przy okazji wizyty w Giżycku. Na uwagę zasługuje bardzo atrakcyjne położenie tego miejsca, nad samym kanałem. Polecam to miejsce.

Data wizyty w lokalu: 24 maja 2012, godz. 12:00

• Szczurki_male_dwa 34 recenzje

30.01.2012, 11:21 napisał:

Smacznie

Skuszeni aż dwiema opiniami gastronautów postanowiliśmy przetestować lokal, zwłaszcza, że mieszkaliśmy w hotelu po drugiej stronie kanałku. Ogólne wrażenia dobre, aczkolwiek wybraliśmy dość nietypowy czas jak na wypoczynek na Mazurach - w lokalu przysłowiowe muchy się nawet nie goniły... To nas na szczęście nie odstraszyło, zamówiliśmy po dużej 30 cm (nie XXL = 40 cm) pizzy, 2 piwka, 2 razy tonic i sałatkę grecką... Wyszliśmy najedzeni, a wręcz przejedzeni, smakowało, rachunek 76 zł. Składniki na pizzy świeże, naprawdę wszystko na plus!
    Wystrój nadający się na pizzerię, obsługa bardzo miła, sprawna, polecamy!

Data wizyty w lokalu: 26 stycznia 2012, godz. 17:00

Nowe w okolicy: Giżycko