Klub Piekarnia

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Włocławek
2.7

ul. Okrzei 77 87-800 Włocławek (wejście przez hotel Młyn)
tel: (54) 233-03-61
typ lokalu: klubokawiarnia typ kuchni: międzynarodowa, włoska, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Cavaler 1 recenzja

16.05.2011, 20:58 napisał:

Fajnie..., ale tylko potańczyć

Odwiedziłem Klub Piekarnia we Włocławku w święta majowe. Jest to miłe miejsce, po wejściu sprawia wrażenie chaty, karczmy... W każdym razie z Piekarnią ma tyle wspólnego, że jest tam piec do pizzy - elektryczny :), ale takie czasy.
    Menu jakie zastałem o godzinie 21:00:
    Smalec 5,00
    Chleb 3,00
    Śledź w oleju czy jakoś tak
    Ogórek kiszony.

Lokal 3-poziomowy z antresolami. Bardzo miło i domowo wyglądający. Na bramce powitała mnie ochrona w garniturach, inkasując za wstęp do tego raju we Włocławku 25 zł.
    Powiem szczerze - tańce i drinki jak najbardziej! Drink 5-23 zł, cola 3 zł, 50ml czystej 6 zł, piwo 5 i 6 zł.
    Jedzenie nie wiem, bo przeczytałem to, co napisałem powyżej i zdecydowałem się nie brać nic, gdyż "menu" 4 pozycje o godzinie 21:00 nie przemawiało jakoś do mnie...

Data wizyty w lokalu: 01 maja 2011, godz. 20:00-3:00

Nowe w okolicy: Włocławek