Oberża Złoty Młyn

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Gomulin
2.9

ul. Kolonia Gomulin 97-371 Gomulin (Przy drodze krajowej nr 8, kierunek Wrocław)
tel:
typ lokalu: gospoda, karczma typ kuchni: grill, polska, staropolska, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• rpiekarniak 154 recenzje

26.11.2013, 19:50 napisał:

O rety! nie, nie, nie

Wstąpiliśmy do tej restauracji po drodze do Warszawy. Wiedzieliśmy, że ją spotkamy po drodze. Po wejściu uwagę zwróciły kontenerki z jedzeniem na wagę. Wyglądały nieźle, ale było przy nich mało klientów. Więc kupiliśmy obok, gdzie były gotowe zestawy. Bardzo tanio, drugie danie + zupa za 13 zł. Nie warto. Tragedia. Uwaga!!! Zupa, kapuśniak jeszcze poprawna. Ale już rumsztyk ociekający zapewne starym, zimnym olejem. Nie chcę nawet o tym daniu myśleć. ... Schabowy podobnie .... Nigdy więcej. Żeby było uczciwie - surówki poprawne.

Data wizyty w lokalu: 26 listopada 2013

• mikusny 6 recenzji

16.08.2013, 19:36 napisał:

Dużo i tanio!

Wpadłem na nią jadąc w kierunku Łodzi, całkowicie przypadkiem stanąłem na kawę o godzinie 8. rano.
    Byłem jednakże wręcz zszokowany, że o tak wczesnej porze, oberża gości tyle osób i każda z nich spożywa posiłek. Zestawy obiadowe tak tanie, aż dziwne, patrząc na to, że porcje były ogromne.
    Wystrój lekko kiczowaty i elementy ze sobą zbytnio się nie komponowały, lecz utrzymane w bardzo przytulnej i ciepłej atmosferze.
    Kawa sporządzona też bardzo dobrze. Polecam dla osób, które zatrzymują się z rodziną lub jadą w długą podróż.

• kornelia 312 recenzji

19.02.2012, 20:35 napisał:

Słabe jedzenie na wagę

Złoty Młyn jest siostrzanym lokalem kombinatu gastronomicznego z nieodległego Polichna, które znane jest jako miejsce serwujące duże porcje niezbyt wymyślnych potraw za niezbyt wygórowaną cenę i sprofilowany jest w ten sam sposób. Oberża proponuje gotowe potrawy obiadowe z bemarów do samodzielnego nakładania na talerz i wyceniane wg wagi. Ponieważ ruch jest niezbyt duży to i jedzenie nieco podeschnięte. Nie lubię tej gastronomicznej mody i Złotego Młyna nie polecam.

• Mlody_ndm 49 recenzji

03.05.2011, 14:03 napisał:

Pierwsza wizyta i już wiem, że będę tu wracał

Dziwie się, że jestem pierwszym gastronautą opisującym to miejsce.
    Lokal z zewnątrz wygląda okazale, uwagę przykuwa wielki młyn.
    Wewnątrz przyjemnie, wystrój nieco niezdecydowany, z jednej strony nowoczesne meble, z drugiej ludowe ozdoby, ale całość przedstawia się raczej pozytywnie.
    Menu dość obszerne, za równo dania z grilla jak i pierogi, klasyczne zupy, np. barszcz czerwony, kapuśniak.
    Zamówiłem polędwicę wieprzową i ziemniaki opiekane.
    Jedzenie otrzymałem szybko, porcja imponujących wręcz rozmiarów, polędwica smaczna, soczysta, w takiej ilości że ciężko ją było zjeść, a pod nią czaiła się niemała porcja opiekanych ziemniaków.
    Wszystko smaczne i w dobrej cenie - za polędwicę z ziemniakami zapłaciłem ok. 18 zł, o ile dobrze pamiętam.
    Na plus należy zaliczyć też dobrą herbatę, którą tam serwują.
    Obsługa sprawna i szybka.
    Byliśmy tam w cztery osoby, każdy zamówił co innego i wszyscy byli zadowoleni.
    Od południa jest tam także możliwość skorzystania z samoobsługowego baru, gdzie samemu nakłada się żądaną ilość jedzenia, a na koniec waży i płaci bodajże 3 zł/100 g.
    Zdecydowanie POLECAM!

Data wizyty w lokalu: 02 maja 2011, godz. 11:30