Oberża Złoty Młyn

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Gomulin
2.9

ul. Kolonia Gomulin 97-371 Gomulin (Przy drodze krajowej nr 8, kierunek Wrocław)
tel:
typ lokalu: gospoda, karczma typ kuchni: grill, polska, staropolska, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• rpiekarniak 195 recenzji

26.11.2013, 19:50 napisał:

O rety! nie, nie, nie

Wstąpiliśmy do tej restauracji po drodze do Warszawy. Wiedzieliśmy, że ją spotkamy po drodze. Po wejściu uwagę zwróciły kontenerki z jedzeniem na wagę. Wyglądały nieźle, ale było przy nich mało klientów. Więc kupiliśmy obok, gdzie były gotowe zestawy. Bardzo tanio, drugie danie + zupa za 13 zł. Nie warto. Tragedia. Uwaga!!! Zupa, kapuśniak jeszcze poprawna. Ale już rumsztyk ociekający zapewne starym, zimnym olejem. Nie chcę nawet o tym daniu myśleć. ... Schabowy podobnie .... Nigdy więcej. Żeby było uczciwie - surówki poprawne.

Data wizyty w lokalu: 26 listopada 2013

• bunia87 2 recenzje

19.08.2014, 11:38 napisał:

Szybkie jedzenie przy trasie

Duży obiekt przy trasie. Plusy to błyskawiczna obsługa. Co prawda jedzenie zamawia się przy barze (kolejka która szybko się przesuwa), ale potem kelnerka błyskawicznie podaje je do stolika. Zamówiliśmy żurek (trochę bez smaku), zalewajkę (smaczna) i rosół. Drugie to żeberka z grilla, placki ziemniaczane i filet z kurczaka z frytkami. Porcje bardzo duże, dla dzieci radzę brać porcję na pół. Ogólnie bez fajerwerków, ale zjadliwie. Duży plus za brak oczekiwania na jedzenie, co jest ważne jak chce się zjeść szybko i ruszyć dalej.

Data wizyty w lokalu: 14 sierpnia 2014

• mikusny 6 recenzji

16.08.2013, 19:36 napisał:

Dużo i tanio!

Wpadłem na nią jadąc w kierunku Łodzi, całkowicie przypadkiem stanąłem na kawę o godzinie 8. rano.
    Byłem jednakże wręcz zszokowany, że o tak wczesnej porze, oberża gości tyle osób i każda z nich spożywa posiłek. Zestawy obiadowe tak tanie, aż dziwne, patrząc na to, że porcje były ogromne.
    Wystrój lekko kiczowaty i elementy ze sobą zbytnio się nie komponowały, lecz utrzymane w bardzo przytulnej i ciepłej atmosferze.
    Kawa sporządzona też bardzo dobrze. Polecam dla osób, które zatrzymują się z rodziną lub jadą w długą podróż.

• kornelia 312 recenzji

19.02.2012, 20:35 napisał:

Słabe jedzenie na wagę

Złoty Młyn jest siostrzanym lokalem kombinatu gastronomicznego z nieodległego Polichna, które znane jest jako miejsce serwujące duże porcje niezbyt wymyślnych potraw za niezbyt wygórowaną cenę i sprofilowany jest w ten sam sposób. Oberża proponuje gotowe potrawy obiadowe z bemarów do samodzielnego nakładania na talerz i wyceniane wg wagi. Ponieważ ruch jest niezbyt duży to i jedzenie nieco podeschnięte. Nie lubię tej gastronomicznej mody i Złotego Młyna nie polecam.

• Mlody_ndm 51 recenzji

03.05.2011, 14:03 napisał:

Pierwsza wizyta i już wiem, że będę tu wracał

Dziwie się, że jestem pierwszym gastronautą opisującym to miejsce.
    Lokal z zewnątrz wygląda okazale, uwagę przykuwa wielki młyn.
    Wewnątrz przyjemnie, wystrój nieco niezdecydowany, z jednej strony nowoczesne meble, z drugiej ludowe ozdoby, ale całość przedstawia się raczej pozytywnie.
    Menu dość obszerne, za równo dania z grilla jak i pierogi, klasyczne zupy, np. barszcz czerwony, kapuśniak.
    Zamówiłem polędwicę wieprzową i ziemniaki opiekane.
    Jedzenie otrzymałem szybko, porcja imponujących wręcz rozmiarów, polędwica smaczna, soczysta, w takiej ilości że ciężko ją było zjeść, a pod nią czaiła się niemała porcja opiekanych ziemniaków.
    Wszystko smaczne i w dobrej cenie - za polędwicę z ziemniakami zapłaciłem ok. 18 zł, o ile dobrze pamiętam.
    Na plus należy zaliczyć też dobrą herbatę, którą tam serwują.
    Obsługa sprawna i szybka.
    Byliśmy tam w cztery osoby, każdy zamówił co innego i wszyscy byli zadowoleni.
    Od południa jest tam także możliwość skorzystania z samoobsługowego baru, gdzie samemu nakłada się żądaną ilość jedzenia, a na koniec waży i płaci bodajże 3 zł/100 g.
    Zdecydowanie POLECAM!

Data wizyty w lokalu: 02 maja 2011, godz. 11:30