Zajazd Karłów Carlsberg

gdzie jesteś? województwo: dolnośląskie miejscowość: Karłów
3.9

ul. Karłów 8b 57-420 Karłów (przy głownej trasie 387 )
tel: (74) 873-38-05
typ lokalu: restauracja, zajazd typ kuchni: desery, polska, pierogi, drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• kalasancjusz 19 recenzji

05.11.2012, 15:43 napisał:

Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa

Restauracja Karłów Carlsberg to jedno z wielu miejsc gastronomicznych w Karłowie pod Szczelińcem godnych polecenia.

Jedzenie jest typowo polskie i prawie jak w domu. Osobiście polecam barszcz z krokietem czy przepyszny żurek. Z głównych dań godne polecenia są placek po węgiersku czy polędwiczki w sosie grzybowym.

Obsługa restauracji jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Stali klienci są obsługiwani zawsze tak samo - po prostu tak jak powinno się obsłużyć każdego klienta.

Wystrój restauracji jest typowy jak na miejsca tego typu w Górach Stołowych.

Ceny nie są wygórowane, nawet za niewielką kwotę można się dobrze najeść.

Data wizyty w lokalu: 03 listopada 2012, godz. 18:00

• Przemek369 11 recenzji

16.09.2012, 18:55 napisał:

Polecam

Zwiedzając Szczeliniec trzeba było gdzieś zjeść obiad. Jako że był to jedyny lokal bez opinii na gastronautach zaryzykowaliśmy w nim. Miłe rozczarowanie. Dania duże smaczne i za przystępną cenę. Byliśmy jeszcze w nim raz przy okazji zwiedzania Błędnych Skał i Urwiska Batorowskiego. Z zamawianych dań w szczególności polecam: z zup - barszcz biały, rosół, pomidorową i trochę inaczej przyprawione flaki, z drugiego: placek po węgiersku, schabowy (duży typowo polski), pierogi ruskie ze śmietaną (smaczne i dużo), jedyna uwaga żony, że w zapiekance za dużo curry - ale jak kto lubi. Na tak małą miejscowość wart polecenia, bo i ceny przystępne, jedyny mankament brak parkingu przy zajeździe.

Nowe w okolicy: Karłów