Riva

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Zawiercie
3.6

ul. Wierzbowa 16B 42-400 Zawiercie
tel: (32) 677-50-00, 602-486-580
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, ryby i owoce morza, grill, włoska, sałatki cena dania głównego: 20 - 40 zł
Korona_button_kw3

• Nasteczka 3 recenzje

03.02.2014, 14:36 napisał:

Kiedyś było dużo lepiej

Nie byłam w Rivie od kilku lat, przy okazji pobytu w Zawierciu postanowiłam przypomnieć sobie smak najlepszej sałatki jaką jadłam w życiu. Niestety czasu miałam mało, więc zamówiłam gyrosa z sałatką szopską na wynos. Kelnerka przyjęła zamówienie i kazała wrócić za jakiś czas. Po 20 minutach okazało się, że zamówienie nie trafiło "na kuchnię" więc musiałam czekać dalej. Po następnych 20 minutach dostałam zapakowane jedzenie... w domu okazało się, że moja sałatka szopska to teraz kiepski żart, który sałatką szopską już nie jest. Mięso i frytki strasznie spieczone. Strata czasu i pieniędzy. Nie polecam i już więcej do "Rivy" się nie wybiorę.

Data wizyty w lokalu: 13 stycznia 2014

• zgubilam_kredki 6 recenzji

23.12.2013, 19:16 napisał:

Świetne miejsce na wypad z rodziną

Bywamy z rodziną co jakiś czas. Niesamowite sałatki (w szczególności ta z polędwicą wołową), świetny kociołek z polędwiczkami i kurkami. Niezłe drinki. Pizza przeciętna, słabe ciasto, ale dania z karty fenomenalne. Obsługa OK, wystrój w porządku. Zawsze sympatyczna atmosfera, a kelnerzy dbają o gości.
    Polecam.

• west 3 recenzje

26.10.2013, 16:57 napisał:

Jedzenie OK, pizza niedobra

W lokalu byliśmy dwa razy na pizzy. Ostatnim razem zamówiliśmy pizzę z kurczakiem. Większe kawałki piersi były surowe, co dzieciom odkładaliśmy. Pizza bez smaku - zero przypraw. Duży plus za dania z karty. Obiady bardzo smaczne. Pizzy nie polecam, a reszta smaczna. Wystrój pasowałoby już odświeżyć i posprzątać - dużo kurzu jest.

Data wizyty w lokalu: 02 września 2013

• juliek_gastronalta 2 recenzje

15.07.2013, 19:28 napisał:

Bardzo przyjemna knajpka

Od kiedy pizzeria DaGrasso upadła, to my zamawiamy pizzę stąd. Pizza nawet dobra. Jednakże pewnego dnia zamówiliśmy pizzę i pizzerman nie dowiózł jaką my zamawialiśmy. Jednakże jedzenie dobre, obsługa miła.

• adas12000 6 recenzji

03.03.2013, 20:05 napisał:

Jedyna restauracja w Zawierciu na poziomie

Jeśli chcesz zaprosić kogoś na spotkanie w Zawierciu to raczej tylko do tego miejsca, na jedzeniu raczej nie zawiedziesz się, wystrój przyjemny dla oka, miło. Zjesz lunch, obiad, kolację, jest się czego napić. Rachunek raczej wyższy, ale nie powstydzisz się wyboru miejsca, karta menu zapewnia szeroki i smaczny wybór :)

Nowe w okolicy: Zawiercie