Kebab King

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnice: Praga-Południe, Wawer
3.7

ul. Gen. E. Fieldorfa 10 a 03-982 Warszawa (Dawniej pod nazwą Queen Kebab)
tel: (22) 403-21-11
typ lokalu: bar, fast food typ kuchni: arabska, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• zlotypolski 5 recenzji

14.02.2014, 12:29 napisał:

Żenada z sieciówki!

Lokal ładny z zewnątrz i w środku, menu czytelne, z obrazkami. Zamówiłem mega kebab z wołowiną na grubym cieście. W menu widzę fotę kebeba jaki kiedyś tu jadałem: ćwiartka chleba i sterta mięsa, które trzeba zjeść widelcem, żeby dobrać się do sałatki. Zamówiłem na wynos. To co dostałem mnie zdenerwowało. Dostałem tekturowe pudełeczko reklamowe, do którego można spakować dwie myszki komputerowe, a nie kebaba! W środku okrągła bułeczka, szczypta surówki i mięsa oraz lejący się z tego sos. Drodzy Państwo, dla mnie kebaba tam już nie ma.

Data wizyty w lokalu: 14 lutego 2014, godz. 12:00

• kebabmen 15 recenzji

03.11.2013, 19:28 napisał:

Tragedia, nigdy więcej

Bywając kiedyś w Kingu na Jana Pawła zajechałem na Fieldorfa, myśląc że zjem to samo - w końcu to sieciówka. Danie z baraniny/kurczaka na talerzu - TRAGEDIA, niezjadliwe ''coś'' z odrobiną sosu w małym kubeczku, dodawanym do dania. Frytki też mocno przeciętne. Ledwo zjadłem i wyszedłem zdenerwowany z myślą, że nie mogłem gorzej wydać swoich pieniędzy.

• hipcio2 1 recenzja

24.01.2014, 21:44 napisał:

Polecam najbardziej z lokali tej sieciówki

Kebab King na ul. Bora-Komorowskiego/Fieldorfa 10A (dawniej Kebab Queen). Polecam szczególnie, gdyż różni się od pozostałych lokali tej "siecówki". Przede wszystkim ze względu na wielkość porcji, które są o wiele większe niż w pozostałych lokalach. Polecam szczególnie Lawasz (12 zł) - można się najeść!

Data wizyty w lokalu: 18 stycznia 2014, godz. 17:00

• Pacykarz 4 recenzje

01.09.2013, 15:42 napisał:

Królowa zamieniła się w Króla

Jadałem tutaj, gdy lokal nazywał się Kebab Queen. Jednak cały wystrój oraz kolorystyka przypominały Kebab King. Obecnie lokal został powiększony, w środku jest klimatyzacja, obsługa została ta sama, natomiast nazwa ewoluowała w Kebab King (level up!) i ceny podniosły się średnio o złotówkę.
    Kebab, który przekonał moich rodziców do tego rodzaju gastronomii. Uwielbiam ostre sosy i tutaj zawsze dostaję taki, jaki lubię. Raz czy dwa zdarzyło się, że mięso było pokrojone zbyt grubo, ale to błąd statystyczny - dwie sytuacje na kilkadziesiąt zamówień.
    Obsługa bardzo sympatyczna i uśmiechnięta, naprawdę lubię tutaj wpaść przed imprezą czy po pracy kupić kebaba i zjeść go w domu. Jestem pewien, że drugiego takiego kebaba na Gocławiu nie ma.

• rob2000 28 recenzji

13.07.2012, 14:03 napisał:

Tak trzymać

Zbiera się na opady, ale do domu wracać się nie chce. Kebab chodził za nami już jakiś czas, a tu okazja idealna. Lokal widać z daleka, pod lokalem dzielni policjanci czekający na kebaby, w środku i na zewnątrz także sporo klientów. Powinno być dobrze. I było! Kebab na cienkim z kurczakiem, sos mieszany, wszystko na swoim miejscu. Obsługa miła i uśmiechnięta, lokal czysty i schludny. Królowa jak się patrzy.

• UltimateCraving 6 recenzji

16.04.2012, 01:31 napisał:

Najlepszy dla mnie kebab w Warszawie

Ostatnimi czasy naszła mnie ochota na kebab. Odwiedziłam kilka miejsc, począwszy od kebaba tuż obok mojego domu. Queen kebab to czwarty lokal, do którego trafiłam w tej rundzie poszukiwań i ogólnie nasty kebab jaki odwiedziłam odkąd mieszkam w Warszawie. Zaskoczona jestem bardzo pozytywnie świeżością, jakością, różnorodnością i wielkością porcji. Świetne kebaby z kurczaka i baraniny, lawasz, dania jarskie również. Obsługa miła i sprawna, lokal zawsze pełny. Jest możliwość zabrania kebaba na wynos oraz zamówienia go telefonicznie. Jako dodatek polecam świetny ayran. Długie godziny otwarcia. Jedno z moich ulubionych miejsc na gastronomicznej mapie Warszawy. Polecam.

Data wizyty w lokalu: 12 kwietnia 2012, godz. 18:00

• Marcin300899 1 recenzja

14.09.2012, 19:56 napisał:

Najlepszy kebab na świecie!

Mieszkam na GCW od urodzenia i nigdy w życiu nie jadłem lepszego kebaba (a jadłem ich naprawdę wiele). Jadam tam średnio co cztery dni i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Najlepszy kebab na świecie!! Serdecznie zapraszam. Jest to najlepszy sposób na zatopienie smutków ;D.

• agama 2 recenzje

30.05.2012, 15:19 napisał:

Ogólnie dobrze

Od niedawna mieszkam na Gocławiu i dziś postanowiłam znaleźć tu jakiś lokal z kebabem. I tak trafiłam do Queen Kebab. Już z daleka widać, że cieszy się on dużą popularnością. Ludzi sporo, czekać trzeba było nieco długo, ale obsługa miła i wybór dań duży. Zamówiłam kebab mieszany na grubym cieście z sosem łagodnym. Mięska było dużo, surówka nie najgorsza i tylko do sosu mam zastrzeżenia. Nie jest on niestety lekkim czosnkowo-ziołowym sosem na bazie jogurtu, ale ciężką zawiesiną majonezopodobną. Szkoda, szkoda, bo psuje cały smak. Żałuję, że nie mieszkam już w Centrum, w pobliżu którego jest, moim zdaniem, najlepszy kebab w Warszawie... chociaż dla mojej figury to zdecydowanie lepiej ;).

• Fernis 9 recenzji

31.10.2011, 11:56 napisał:

Godny polecenia kebab

Wystrój lokalu jest w porządku. Jest ciepło, dość estetycznie i jest gdzie usiąść - czego więcej wymagać od lokali tego typu. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Mimo że nie prowadzą go Polacy, a jacyś przedstawiciele krajów arabskich, to można się z łatwością dogadać co nie jest standardem w takiej sytuacji. Jak skomentował mój kolega: "nie to co w innych kebabach, gdzie obsługa zachowuje się jakby chciała umrzeć".

Sam kebab smaczny i całkiem spory. Mięso widać i czuć, że z kurczaka, ładnie pachnie, świeże. Pochwalić muszę też sos pikantny. Jest naprawdę dobry i ostry, nie żaden ketchup czy inny badziew z plastikowej butelki. Wybranie tylko pikantnego sosu polecam tylko tym, którzy naprawdę lubią jak im wypala kubki smakowe (jak np. ja) bo już "mieszany" może być zbyt ostry dla co wrażliwszych języków.

Stosunek ceny do ilości jest standardowy jak na Warszawę. 10 zł za standardowej wielkości kebaba. No może mięsa jest nieco więcej niż zwykle.

• Andy000 1 recenzja

15.04.2012, 12:18 napisał:

Dobre miejsce na szybki obiad

Jem tam od pewnego czasu i bardzo mi smakują dania nie związane z kebabem. Polecam kaszę kuskus z kurczakiem i gotowanymi warzywami. Bardzo miła obsługa i szybki czas realizacji zamówienia. Jedyny mankament to zapach, wystarczy wejść na chwilę i wychodząc już mamy na sobie zapach jedzenia, ale tak to już bywa...