Antalya

gdzie jesteś? województwo: małopolskie miejscowość: Chrzanów
3.3

ul. Dobczycka 13 32-500 Chrzanów
tel: (32) 753-90-62
typ lokalu: pizzeria, fast food typ kuchni: pizza, grill, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Pearl_21 5 recenzji

27.02.2013, 02:31 napisał:

Dobry kebab i pizza

Ta Antalya w porównaniu z jaworznicką to niebo. O wiele milsza obsługa i nieprzypalona dobra pizza. Jak mam iść na kebaba wolę przyjechać do Chrzanowa. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to dobre miejsce na syty posiłek.

• Lukasz_pl 2 recenzje

24.07.2012, 18:59 napisał:

Syty posiłek

Czasem kupuję tutaj moje ulubione jedzenie, tzn. lahmacuna, który zawiera w sobie sporą ilość mięsa - jedna porcja za 11 zł dla mnie w zupełności wystarcza, może posłużyć jako główne danie zamiast obiadu. Smak mięsa znakomity i świetny sos, aczkolwiek trudno go zjeść bez użycia widelca, ciasto się rozpada w trakcie jedzenia (ale to widzę tego w kwestii wady). Obsługa w porządku. Wystrój lokalu ma swój klimat, ale i tak wolę zjeść zakupione tu jedzenie na wynos we własnym mieszkaniu (czasem były tu tłumy, a to świadczy chyba o popularności tego lokalu).

• m1KKa3L 1 recenzja

11.07.2012, 11:12 napisał:

Smaczny kebab w chlebie

Gdy odwiedzam "Cabanowo" zdarza mi się czasem podejść na Dobczycką po kebaba z ostrym sosem. Generalnie samo miejsce wielkiej furory nie robi i wiele od "Antalyi" nie wymagam, ale wspomniany kebab w chlebie jest naprawdę niezły! Kiedyś próbowałem jeszcze lahmacun i także było przyzwoicie.

Nowe w okolicy: Chrzanów