Restauracja Stara Szkoła

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Zabrze , dzielnice: Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Maciejów, Centrum Północ
3.1

ul. Grunwaldzka 46 41-819 Zabrze
tel: (32) 273-01-30
typ lokalu: restauracja typ kuchni: rosyjska, śląska, desery, polska, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł
Korona_button_kw3

• Elzbieta78 20 recenzji

25.09.2011, 19:18 napisał:

Nie nie nie

Wpadliśmy na niedzielny obiad, by przetestować kuchnię i zamówić firmową imprezę.
    Po 10 minutach do stolika podszedł kelner - z informacją, że jeśli pojawiliśmy się na obiedzie, to musimy iść, bo kuchnia jest za bardzo obłożona i nie obsłużą nas. No cóż...Tłumów nie widzieliśmy... No chyba, że cztery stoliki to już paraliż...
    Jedzenia nie oceniam. Wystrój ok.

Data wizyty w lokalu: 25 września 2011

• Ezoteryczny77 3 recenzje

15.01.2012, 12:42 napisał:

Najlepsze jedzenie w Zabrzu

Jedzenie mają na bardzo wysokim poziomie, ceny dosyć wysokie, ale ... warto. Wystrój, ogródek - bardzo przyjemnie. Widać, że się nastawiają głównie na imprezy okolicznościowe, które odbywają się w innej sali, co mimo wszystko nie uchroni nas od tego, że już wtedy jesteśmy traktowani jako klient "gorszej" kategorii, niestety.

• Tailthe 5 recenzji

12.07.2011, 13:51 napisał:

Smaczna, ciekawa

Smaczne jedzenie, ciekawy wystój, bardzo ładny ogródek w lecie. Kuchnia różnorodna, choć przeważa polska. Dania ładnie podane, nie za duże, nie za małe. Jadłam łososia (na dwa sposoby) i był świeży i smaczny. Herbaty podane w PRL-owskich szklankach.
    Minusem jest lokalizacja, bez samochodu nie ma możliwości się tam dostać z Centrum. Restauracja jest mało znana i nie specjalnie się reklamuje - nie rozumiem czemu.

Data wizyty w lokalu: 12 lipca 2011, godz. 13.00

Nowe w okolicy: Zabrze