Pamira Kebab Restaurant

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Łomianki
3.3

ul. Warszawska 244 05-092 Łomianki
tel: 517-257-200
typ lokalu: restauracja typ kuchni: śródziemnomorska, turecka, grill, kebab, drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• ewa_tina 826 recenzji

07.03.2013, 13:38 napisał:

Nie jest źle

Z Łomiankowskich kebab barów najlepszy ale kondycja kebabowni w Polsce stoi pod wielkim znakiem zapytania. Są aktualnie w tej sytuacji co jeszcze trzy lata temu bary azjatyckie. Wszystko zaczyna smakować tak samo. Pamira mięsem nie odróżnia się znacznie, ciastem pity również (wszystkie kebabownie pewnie zaopatrują się w dwóch hurtowniach...) ma za to ciekawy sos i łagodny i ostry. A co najciekawsze całkiem niezły faszerowany bakłażan jest tutaj podawany. Sos tzatziki niestety pozostawia wiele do życzenia, więc proponuję go nie zamawiać.

Obsługa miła i sprawna. Wnętrze nie kusi designerskim wizionerstwem. Wszak to kebabownia, a nie trendy hipsterski bar "na mieście".

Data wizyty w lokalu: 05 marca 2013, godz. 11:00

• rob2000 28 recenzji

28.05.2013, 18:15 napisał:

Jest dobrze

Będąc przelotem w Łomiankach, postanowiłem zjeść coś na szybko. Ponieważ na pizze nie miałem ani czasu, ani ochoty, postanowiłem zjeść kebaba. Lokali serwujących coś innego na swojej drodze nie dostrzegłem. Kiedy wszedłem w lokalu było pusto. Nic to. Zamawiam. Kanapka poprawna, świeże dodatki, nic mi nie pociekło. Jest Dobrze. W międzyczasie, w lokalu zrobił się ruch. Obsługa bez zarzutu, sympatyczna.

• margolcia84 7 recenzji

10.05.2012, 17:56 napisał:

Najlepszy kebab w okolicach Warszawy

Moim zdaniem najlepszy kebab w okolicach Warszawy, ceny rozsądne, nigdy się nie zawiodłam na kebabie baranim na cienkim cieście. Świeże warzywa, doskonały sos łagodny. Ostre sosy nie na moje podniebienie. Dobra lokalizacja, mogę śmiało polecać!

• Maciek74 1 recenzja

30.08.2012, 14:57 napisał:

Wszystko czego potrzeba :)

Witam, jestem Maciek, odwiedziłem owy lokal pierwszy raz pół roku temu, zaskoczył mnie klimat i smak potraw, oczywiście w jak najlepszym tego słowa znaczeniu, obsługa bardzo miła, ceny standardowe jak na kebabowskie zwyczaje, do tego herbatka turecka gratis coś ważnego dla ludzi, którzy doceniają każdą złotówkę jak i jakość, lokal z przyjemnością odwiedzam do teraz. Polecam.

Data wizyty w lokalu: 29 sierpnia 2012, godz. 16:00

• marseli 6 recenzji

07.03.2012, 18:34 napisał:

Było miło, ale się skończyło :(

Lokal ładny przyjemny i czysty - można posiedzieć. Jednak w knajpie z jedzeniem najważniejsze jest właśnie jedzenie :). Byłem tam kilka razy i niestety za każdym razem było coraz gorzej. Potrafią zrobić dobrego kebaba, co pokazali zaraz po otwarciu. Z czasem to co dostawałem stawało się coraz gorsze, choć to może zbyt brutalne słowo, bo nadal było jadalne. Z mego ulubionego kebaba na cienkim ubywało składników (raz nawet sos ubył tak, że nie było go czuć :)). W pewnym momencie musiałem zaprzestać tam spożywania kebabów, gdyż po wizytach w Pamirze zaczęły się różne sensacje - czyżby totalna olewka swojej pracy?
    Obsługa niestety od początku nie najlepsza, ale tragedii nie ma - trzeba tylko sporo poczekać.
    Pewnie jeszcze kiedyś zaryzykuję i sprawdzę, czy wrócili do standardów z początków tego lokalu - bardzo bym sobie tego życzył.

• foczek111 45 recenzji

18.05.2011, 16:49 napisał:

Spodziewałem się czegoś lepszego

Lokal niedawno otwarty, przyjemnie urządzony, ale niestety kabab barani mnie nie powalił! Mięso baranie raczej twarde, chyba aż tak wysuszone i podgrzewane przed podaniem, porcje jak na kebaby przy tych cenach to raczej homeopatyczne. Obsługa dość powolna. Byłem tam w lutym i jakoś nie mam ochoty tam wstąpić po raz drugi.

• darek33 1 recenzja

07.09.2011, 21:54 napisał:

Najprzyjemniejszy lokal w okolicach Warszawy

Lokal bardzo ładnie urządzony, pyszny kebab z baraniny, osobiście nie preferuję kurczaka w żadnym kebabie, ciasto "grube" jak i "cienkie" jest zapiekane - bardzo fajna sprawa, do obsługi nie mam raczej zastrzeżeń. Czuję, że odwiedzę ten lokal jeszcze nie raz :).

Data wizyty w lokalu: 05 września 2011, godz. 15:00

Nowe w okolicy: Łomianki