Bar Rampa

gdzie jesteś? województwo: świętokrzyskie miejscowość: Skarżysko-Kamienna
2.8

ul. Niepodległości 90 26-100 Skarżysko-Kamienna (budynek dworca PKP - wejście od strony kładki dla pieszych)
tel:
typ lokalu: bar, fast food typ kuchni: turecka, amerykańska (USA), polska, pierogi, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• oceniamy.pl 1 recenzja

12.07.2014, 17:34 napisał:

Typowa knajpka dworcowa

Jedzenie - bar serwuję ok. 4 zestawy, i pojedyncze dania. Jadłem tam nuggety, są bardzo tłuste - gdy wbiłem w nie widelec wypłynął ciurkiem tłuszcz. To samo z frytkami choć te są już lepsze. Jak na dworcowy lokal w menu jest duża różnorodność, jednak przygotowanie szybkich potraw pozostawia wiele do życzenia. Kababy, które też są tam serwowane są niesmaczne, a mięso można przeżuwać.

Obsługa - do pań za ladą nie mam zastrzeżeń są miłe i wesołe.

Wystrój - jest w stylu typowego baru. W środku znajduje się duży telewizor plazmowy i czyste stoły. Ściany pomalowane na pomarańczowy kolor. Na suficie są podwieszone światła. Tu także nie mam zastrzeżeń.

Ceny - tutaj jest trudno o obiektywną ocenę. To zależy z jakiego jest się miasta i do jakich cen jest się przyzwyczajonym. Jak na Skarżysko jest w miarę tanio. Za małe frytki i 6 nuggetów trzeba zapłacić ok. 7 zł.

Data wizyty w lokalu: 02 lipca 2014

Nowe w okolicy: Skarżysko-Kamienna