Bar Rampa

gdzie jesteś? województwo: świętokrzyskie miejscowość: Skarżysko-Kamienna
2.3

ul. Niepodległości 90 26-100 Skarżysko-Kamienna (budynek dworca PKP - wejście od strony kładki dla pieszych)
tel:
typ lokalu: bar, fast food typ kuchni: turecka, amerykańska (USA), polska, pierogi, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• p_matusiewic 4 recenzje

01.09.2014, 23:17 napisał:

Ceny śmiesznie niskie....

Choć, jak to mówią, za jakość się płaci, pewnie dlatego jest tak tanio. Pani obsługująca mnie miała chyba zły dzień, bo nie zauważyłem nawet cienia uśmiechu na jej twarzy. Typowy fast food, zjadłem kilka skrzydełek, smakowały niby OK choć bardzo się kleiły i nie wiem, czy o dodatek sosu bbq, midou, czegoś podobnego, ale ogólnie były niezłe. Frytki przesmażone- nie wymagam tutaj domowego wyrobu itd, ale były tak twarde, że nie dało się nabić ich na widelczyk. Ogólnie chyba stawiają na podróżujących, a szkoda.

Data wizyty w lokalu: 15 czerwca 2014

• oceniamy.pl 2 recenzje

12.07.2014, 17:34 napisał:

Typowa knajpka dworcowa

Jedzenie - bar serwuję ok. 4 zestawy, i pojedyncze dania. Jadłem tam nuggety, są bardzo tłuste - gdy wbiłem w nie widelec wypłynął ciurkiem tłuszcz. To samo z frytkami choć te są już lepsze. Jak na dworcowy lokal w menu jest duża różnorodność, jednak przygotowanie szybkich potraw pozostawia wiele do życzenia. Kababy, które też są tam serwowane są niesmaczne, a mięso można przeżuwać.

Obsługa - do pań za ladą nie mam zastrzeżeń są miłe i wesołe.

Wystrój - jest w stylu typowego baru. W środku znajduje się duży telewizor plazmowy i czyste stoły. Ściany pomalowane na pomarańczowy kolor. Na suficie są podwieszone światła. Tu także nie mam zastrzeżeń.

Ceny - tutaj jest trudno o obiektywną ocenę. To zależy z jakiego jest się miasta i do jakich cen jest się przyzwyczajonym. Jak na Skarżysko jest w miarę tanio. Za małe frytki i 6 nuggetów trzeba zapłacić ok. 7 zł.

Data wizyty w lokalu: 02 lipca 2014

Nowe w okolicy: Skarżysko-Kamienna