Tango

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Bydgoszcz
1.8

ul. Wojska Polskiego 23 85-810 Bydgoszcz
tel: (52) 324-93-24
typ lokalu: restauracja typ kuchni: europejska, desery, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• odsrodkowa 32 recenzje

17.03.2011, 02:59 napisał:

Nigdy więcej

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się nad tym lokalem pod kątem organizacji wesela. Nie daliśmy się łatwo wkręcić wyremontowanemu wnętrzu i postanowiliśmy incognito przetestować kuchnię pod względem serwowanego jedzenia.
    Lokal składa się z dwóch sal - niedawno remontowana "dębowa", na której odbywają się wesela, i "zielona" - przeznaczona na mniejsze imprezy i bieżącą obsługę gości. O ile sala dębowa wygląda dość przyzwoicie i sprawia przyjemne wrażenie, o tyle w zielonej czułam się jak w poprzedniej epoce. Wystrój pozostawia wiele do życzenia, podobnie jak wściekle zielone rolety, które nadają wnętrzu klimat niesprzyjający jedzeniu.
    Restauracja należy do Spółdzielni Gastronomicznej, która prowadzi również bary mleczne w Bydgoszczy i nie spodziewałam się wyszukanych dań i wysublimowanego smaku. Ale to, co miałam wątpliwą przyjemność zjeść, przeszło wszelkie możliwe przypuszczenia.
    W karcie wypatrzyłam ulubiony sos kurkowy serwowany do indyka i kuleczek ziemniaczanych. Hmm... nie wiem, jak to wygląda na weselach, być może kuchnia w produkcji masowej sprawdza się lepiej, natomiast najgorszemu wrogowi nie poleciłabym tej potrawy. Mięso było najzwyczajniej w świecie niesmaczne. Smakowało, jakby przed obróbką zamrożony kawałek fileta ktoś włożył do mikrofalówki na zbyt dużą moc i lekko się w niej podgotowało. Sos - tragedia. Wiele sosów kurkowych w życiu jadłam, ale to "coś" koło kurek chyba nie leżało. Biała zawiesina, w której pływały podeschnięte grzyby. Dużo mąki, mało grzybów, zero smaku. Nieapetyczne i niedobre.
    Obsługa mocno średnia. Czas oczekiwania dość długi. Rachunek stanowczo za wysoki, ale dzięki temu doświadczeniu przynajmniej postanowiliśmy szukać dalej i zaoszczędziliśmy sobie weselnego stresu.
    Być może na weselach kuchnia staje na wysokości zadania, ale ja już im szansy nie dam.

Nowe w okolicy: Bydgoszcz