La Fragola

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Szczecin , dzielnica: Prawobrzeże
3.0

ul. Metalowa 34 70-727 Szczecin (Szczecin Podjuchy, koło jednostki wojskowej)
tel: (91) 463-08-88
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, ryby i owoce morza, włoska, polska, sałatki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Pysiol 24 recenzje

23.11.2012, 20:14 napisał:

Smacznie

Można powiedzieć, że to najbliższa dla mnie restauracja, jedyna w mojej dzielnicy. Cieszę się, że udaje się jej utrzymać. Wystrój nie jest specjalnie oryginalny, ale przyjemny. Obsługa, cóż... trudno coś powiedzieć. Na miejscu jadłam dwa razy, zawsze podchodziłam sama składać zamówienie. Realizacja raczej szybka.

Pizze dobre, zwyczajne można by rzec. Ja osobiście wolę te na cieńszym cieście, ale dodatki są smaczne. Miałam też okazję skosztować słodkiego wina i było bardzo smaczne, choć niestety nie wiem jakiej marki, ponieważ do stolika podano mi tylko lampkę (stawiał jakiś sympatyczny pan ze stolika obok, więc głupio było mi się dopytywać).

Przy zamówieniach na wynos dostawa szybka, bezproblemowa. Ceny raczej przystępne. Można zajść/ zamówić kiedy nie ma czasu na domowy obiad. Ja pewnie jeszcze nie raz skorzystam z oferty tego lokalu.

• dodo627 84 recenzje

28.03.2012, 19:50 napisał:

Na wynos :)

Pamiętam, że jak pierwszy raz zobaczyłam nazwę "Fragola", zastanawiałam się czemu ktoś nazwał "truskawka" pizzerię... Jeśli chodzi o jedzenie, to zamawiałyśmy z koleżankami pizzę na wynos. Nie było problemu, by zamówić dwa różne rodzaje w jednej pizzy, czyli w wersji wegetariańskiej i mięsnej. Pizza była dobrze przyrządzona, z tego co pamiętam, to na grubym spodzie, czyli tak jak lubię. Dostawa w miarę szybka, więc duży plus dla tej pizzerii. O wystroju niestety nie mogę nic napisać, bo nie widziałam lokalu.

Nowe w okolicy: Szczecin