Eleven Club w Hotelu Arka Medial Spa

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Kołobrzeg
3.3

ul. Sułkowskiego 11 78-100 Kołobrzeg (wejście przez Recepcję, wjazd Panoramiczną windą)
tel: (94) 352-81-51
typ lokalu: kawiarnia typ kuchni: desery, drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• renata44 89 recenzji

24.04.2014, 16:31 napisał:

Widok super

Po prawie roku wróciłam do kawiarni zobaczyć czy coś się zmieniło. Tym razem pominęłam widoki i skupiłam się na kawiarni. Nadal jest dużo chętnych do oglądania widoków, i na tym kawiarnia bazuje. W kwestii obsługi kelnerskiej nic się nie zmieniło. Nazwałabym to raczej podawaniem i tylko tyle. Chłód, zero uśmiechu, zjedz, wypij i uciekaj. Jedynie bardzo młodziutki kelner widać, że się starał. Nadal bardzo dobra kawa, ładnie podana, mocna aromatyczna. Polecam galaretkę z owocami- świeża galaretka i smaczne owoce. Ciastem dnia był sernik domowy, który zasługiwał na 4 -poprawny i tylko tyle (jadłam lepsze). Jeżeli ktoś szuka fajnej domowej atmosfery to znam lepsze miejsca. Ale widok zacny!

Data wizyty w lokalu: 20 kwietnia 2014

• Bird 2 recenzje

29.08.2014, 21:46 napisał:

Widok morza cudny, kawiarnia...

Jak na kawiarnię w hotelu czterogwiazdkowym to żenada. Na trzy zamówienia cztery naczynia wyszczerbione! Bita śmietana na deserach lodowych chyba z zamiennika o składzie roślinnym. Herbata Earl Grey zwietrzała, nie do wypicia. Kelner po mojej uwadze o fatalnym stanie herbaty, nie zareagował. Lokal ogólnie zaniedbany, zwisające resztki żyłek po dekoracji.

Data wizyty w lokalu: 18 sierpnia 2014

• renata44 89 recenzji

27.05.2013, 21:52 napisał:

Warto dla widoku

Mój błędnik trochę nie akceptował tego ruchu obrotowego, ale można się przyzwyczaić. Zamówiliśmy zestaw promocyjny deser owocowy plus kawa za 20 zł.
    Deser poprawny, duża ilość a kawa bardzo dobra. Herbata podawana w czajniczkach na filiżance. Obsługa sprawna, ale taka zasadnicza, zero kontaktu z klientem tylko takie służbowe przyjęcie zamówienia. Może dlatego, że sam widok ma rekompensować wszystko. Miłym akcentem był Pan przygrywający na saksofonie. Toaleta przed wejście do kawiarni, z przewijakiem dla dzieci. Wjazd do góry panoramiczną windą. Ogólnie przyjemne miejsce, ale raczej takie do zaliczenia niż takie do którego chce się wracać, bo dobrze się tam czujesz.

Data wizyty w lokalu: 24 maja 2013

• witosz88 220 recenzji

22.09.2012, 23:59 napisał:

Kawiarnia z najlepszym widokiem w Kołobrzegu

Ostatniego dnia pobytu postanowiliśmy odwiedzić kawiarnię w Arka Medical SPA. Miejsce ciekawe, położone na jedenastym piętrze, z zawierającym dech w piersiach widokiem i obrotową podłogą, która pozwala rozkoszować się nie tylko kulinarnymi przysmakami, ale także pięknem polskiego morza.

Próbowaliśmy tam domowego sernika oraz ciasta wiśniowego. Oba wyborne w smaku. Naprawdę trudno się by było do czegoś przyczepić.

Obsługa dobra i w miarę szybka, ale zupełnie nie rządząca sobie tego dnia z parą kipiących energią brzdąców, którzy biegali pomiędzy nimi diabelnie utrudniając im pracę.

Ceny zbliżone do konkurencji. Za sernik, ciasto wiśniowe, kawę i herbatę zapłaciliśmy 50 zł.

Data wizyty w lokalu: 22 września 2012, godz. 12:00

• milla83 18 recenzji

26.04.2013, 20:55 napisał:

Warto pójść choć raz, z ciekawości :)

Kawiarnia jest średniej wielkości, po środku stoi bar. Stoliki są ustawione na obrotowej części kawiarni. Gdziekolwiek się usiądzie, to i tak się "dojedzie" do widoczków zza oknem ;). Z okien widać fajną panoramę od portu w Kołobrzegu do plaż Ustronia Morskiego i dalej. Spostrzegawczy widzą tam nawet jakieś latarnie ;).

Obsługa jest średnio zachwycona koniecznością obsługi klientów, ale nie należy się tym przejmować :). Nasze zamówienie znalazło się szybko na stoliku, więc nie marudziliśmy.

Zamówiliśmy z mężem lody. Ja z gorącymi malinami, mąż z gorącymi wiśniami. Lody były waniliowe (3 kulki) z bitą śmietaną, posypane wiórkami kokosowymi. A do nich w osobnych pojemniczkach maliny, bądź wiśnie w zależności od wybranej opcji. Dzięki takiemu podaniu, lody nie rozpuściły się w 3 sekundy ;). Desery pożarliśmy bardzo szybko. Zamówiliśmy również latte macchiato, ale było mocne (bardziej kawowe niż mleczne).

Ceny, jak na taki standard nie szokują, choć tanio nie jest ;).

Polecam pójść na zachód słońca, ale trochę wcześniej. Inaczej można już nie znaleźć wolnego stolika.

Data wizyty w lokalu: 25 kwietnia 2013, godz. 18:30

• helka2003 14 recenzji

18.01.2013, 22:37 napisał:

Smacznie, dość drogo, superwidoczki

Jedzenie (napoje i desery) wyszukane, również dla dzieci, kawiarnia się obraca w zwolnionym tempie. Dzieci mają swoją kartę deserów, o którą musieliśmy się upomnieć. Ponadto malowanki, kredki dla dzieci, co oceniam na duży plus. Trochę daleko od mola, około 3 km (jeżdżą autobusy 2, 4, 8), na wschodnim wybrzeżu Kołobrzegu, co ma też swoje plusy. Ceny dość drogie. W godzinach szczytu kolejki jak za PRL-u, żeby dostać wolne miejsce. Widoki super, każdy powinien ją odwiedzić przy pobycie w Kołobrzegu. Wystrój prosty, nowoczesny, jedzenie podane ze smakiem, kelnerki troszkę nieogarnięte, długo czekaliśmy na rachunek. Ale ogólnie polecam, co roku tam jestem i nie żałuję.

Data wizyty w lokalu: 16 stycznia 2013

• carcar 1 recenzja

22.06.2013, 14:09 napisał:

Wspaniała

Z racji tego, że prawie co roku jestem w Kołobrzegu, a dopiero niedawno odkryłam tą restaurację zachęcona jej umiejscowieniem wybrałam się tam i... serdecznie polecam! Zamówiłam sernik orzechowy i kawę Cafe Rio. Dostałam naprawdę spory kawałek sernika oblany czekoladą z bitą śmietaną, który był naprawdę smaczny, jeden z lepszych, jakie jadłam. Kawa była pyszna, z kieliszkiem rumu i kieliszkiem ginu. Na tym nie kończy się moja przygoda, ponieważ odwiedziłam tą restaurację raz jeszcze, zamawiając torcik czekoladowy i zwykłą latte i dostałam tak duży kawałek, że nie zjadłam do końca. Torcik był mocno czekoladowy, co uważam za wielki plus. Ceny dość drogie, w porównaniu do cen ciast w cukierniach, ale porcje są naprawdę duże i smaczne i warto ich skosztować. Bardzo podoba mi się to, że wjeżdża się do Eleven Club windą, z której już roztaczają się piękne widoki. To, że restauracja kręci się jest dobrym pomysłem, z jednej strony widzimy lasy, z drugiej morze. Umiejscowienie baru w środku restauracji jest dobrym pomysłem, ponieważ widzimy, jak są przygotowywane nasze zamówienia. Ciężko znaleźć wolny stolik w godzinach wieczornych, ale warto się tam wybrać. Serdecznie polecam, bo ja na pewno chętnie wybiorę się tam jeszcze raz.

• kaeszzzzz 16 recenzji

29.07.2012, 23:47 napisał:

To nie tylko obrotowa winda - to też restauracja - niby...

Dotychczasowe opinie traktują głównie o widokach, o tym że się kręci, i tak dalej. Szkoda jednak zapominać, że poza tym - oczywiście głównym atutem - należałoby tam jeszcze coś dobrego zjeść, wypić, i za tę cenę jaką się płaci, zostać chociaż przyzwoicie obsłużonym. A z tym już gorzej. Herbata, kawa w porządku - no, ale ponadprzeciętnie nie jest. Co jednak rozbraja - po środku tej obrotowej zabawki urzęduje zwykle 3 kelnerów/kelnerki, a na posprzątanie stolika po poprzednich gościach czeka się jakiś kwadrans, na podanie menu - kolejny, a żeby złożyć zamówienie to już trzeba ganiać za nimi po tej obrotowej sali (o ironio). Nie bardzo to rozumiem, bo salka generalnie jest mała, wszystko dobrze widoczne i naprawdę do ogarnięcia. Wydaje mi się, że zatrudniane tam osoby traktują to po prostu niepoważnie. Wszystko to plus na koniec pomylenie zamówienia i pomieszanie tego, co kto miał dostać powoduje takie, a nie inne odczucia - lepiej chyba poszukać innego miejsca na kawę i ciastko.

Data wizyty w lokalu: 12 lipca 2012, godz. 18:00

• Kasianml 26 recenzji

05.05.2012, 19:31 napisał:

Przyjemne miejsce na romantyczne spotkanie

Obrotowa kawiarnia panoramiczna jest miejscem godnym polecenia. Byłam tam niejednokrotnie, ale największe wrażenie robi na mnie to miejsce podczas zachodu słońca, który idealnie widać ponieważ 3/4 lokalu jest przeszklone, z cudownym widokiem na morze. Dodatkowo miła obsługa i smaczne desery, kawa oraz drinki czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym. Polecam.

Data wizyty w lokalu: 04 maja 2012, godz. 20:00

• izabelcia 37 recenzji

01.03.2011, 16:12 napisał:

Kawiarnia panoramiczna

Kawiarnia panoramiczna znajduję się na 11 piętrze Hotelu Arka Medical Spa, do którego dojdziecie deptakiem na wschód (najwyższy budynek w tym punkcie). Znajduje się tam również mniejsze molo. Wejście przez recepcję. Kawiarnia dostępna jest dla gości z zewnątrz, którzy mogą zostawić wierzchnie okrycia w szatni za recepcją i wjechać na górę windą panoramiczną. Zaskakujące jest to, że kawiarnia jest obrotowa i robi 360 st. w 30 min. Widoki na okolicę zapierają dech w piersiach, a do tego jeszcze urocza obsługa i pyszne desery. Polecam herbaty Richmont oraz pyszne ciasta - mnie urzekł Sernik Zebra, palce lizać! Polecam wszystkim!!! Jeszcze tam się pojawię w przyszłości koniecznie na extra drinki z karty.
    W godzinach szczytu kolejki ;). No i od tego dobra kręci się w głowie ;).

Data wizyty w lokalu: 27 lutego 2011, godz. 13:00

Nowe w okolicy: Kołobrzeg