Chata Po Zbóju

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Bąków
3.3

ul. Wiślańska 16 43-246 Bąków
tel: 693-802-211
typ lokalu: restauracja typ kuchni: śląska, polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• RadioZet 5 recenzji

25.08.2013, 21:02 napisał:

Fajna knajpa

Witam, już kilkukrotnie gościłem w Chacie i powiem, że jedzenie smakuje mi tutaj bardziej niż w podobnych lokalach w Brennej czy Wiśle. Na jedzenie nie można narzekać, jest naprawdę pyszne, porcje solidne. Co do ceny się nie wypowiadam, bo wydaje się być OK. Wiadomo, każdy chciałby zjeść jak najwięcej i najlepiej za grosze. Wystrój OK, w zasadzie podzielony na 3 tematy - góralski, nowoczesny i tradycyjny, co się może podobać. Jedyny zarzut to obsługa, która stara się niekiedy zapamiętać zamawiane dania w głowie, co w późniejszym czasie przy kombinacjach obiadowych sprawia problem. Jednym słowem czasami możemy dostać coś, czegoś nie zamawialiśmy bądź nie tak, jak chcieliśmy (np. 2 razy zamawiałem warzywa grillowane, a dostałem gotowane, raz zapomniano o frytkach dla mnie, no a raz pomylono surówkę - co po zwróceniu uwagi zaraz naprawiono)... jeśli to się poprawi, to będzie OK. Pozdrawiam.

• newsgastro 11 recenzji

11.08.2012, 11:12 napisał:

Góralska atmosfera na wiślance

Restauracja ma swój styl, trochę starych mebli, trochę butelek, wnętrze bardzo przyjemne (jak ktoś lubi taki charakter). Jeżeli chodzi o jedzenie jadłem danie polecane przez szefa kuchni było średnie, ładnie podane, ale bez smaku, mdłe. Kluski śląskie prawdopodobne kupowane mrożone, mięsko, jak i sos serowy bez serca. Obsługa miła i przyjemna. Żurek za to bardzo smaczny i syty, więc zaspokoiłem głód.

• kemot99 4 recenzje

07.09.2012, 00:05 napisał:

Bez rewelacji

Choć nadzieje są duże, to jednak trochę bez pokrycia. Jedzenie wcale nie rewelacyjne, jakby wszystko było z zamrażarki i tylko podgrzane, nawet nie najlepiej doprawione. Wystrój na pierwszy rzut oka stylowy, ale po zastanowieniu... wiele rzeczy do siebie nie pasuje, a i jakość niska. Ceny moim zdaniem zbyt wysokie. Plusem jest łatwy dojazd i genialna obsługa.

• Malinson6 3 recenzje

29.03.2012, 23:31 napisał:

Podnieść jakość lub zmniejszyć cenę

Znajoma poleciła nam tą knajpę na niedzielne odwiedziny, ale cóż, na 100% nas nie urzekła...
    Wnętrze ładne, ale troszkę jak dla mnie za ciemno. A te drewniane ławki masakra! Ciężkie to i niewygodne, ale w sumie to ma smakować obiad.
    Obsługa bardzo miła naprawdę rzadko się spotyka tak uśmiechnięte Panie i pomocne.
    Zamówiliśmy polędwicę i to co w niedziele tradycyjne, czyli schabowego.
    Ani smak ani wielkość nas nie urzekła, a cena to troszkę za wysoka, widać, że trochę idą na ilość.

Jak mam ocenić wrażenie to cena do jakości nie są parą...

Data wizyty w lokalu: 11 marca 2012, godz. 15:00

• Wojtek_78 37 recenzji

09.02.2011, 22:02 napisał:

"Po drodze" z Beskidów na Śląsk - w sam raz

Witam.

Wpadliśmy z kolegą w drodze powrotnej, z nart.
    Przed lokalem duży parking, łatwo zjechać z "wiślanki". Z zewnątrz (jak i w środku) klimat karczmiany, ale wszystko ok, estetycznie, a przede wszystkim czysto.
    Zamówiliśmy oscypki z żurawiną na początek. Potem żurek śląski, a jako danie główne śląską roladę i polędwiczki wieprzowe. Do tego surówki, ziemniaczki, frytki. Czas oczekiwania umilała nam muzyczka. Nie za głośno, tak w sam raz.
    Dania bardzo smaczne, klimat i śląski smak zachowane. Obsługa uprzejma, cena za dwie osoby, za pełny obiad z sokami, kawą i herbatą zupełnie do przyjęcia.

Nowe w okolicy: Bąków