Karczma U Bartka Kiełbacha i Korale

gdzie jesteś? województwo: małopolskie miejscowość: Bukowina Tatrzańska
3.6

ul. Kościuszki 100 34-530 Bukowina Tatrzańska (centrum Bukowiny, główna ulica)
tel: 602-755-354
typ lokalu: pizzeria, karczma typ kuchni: pizza, góralska, przekąski, pierogi, drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• MalaMi123 7 recenzji

06.08.2014, 09:35 napisał:

Po prostu placki choć smaczne to jednak tylko placki w cenie =< 30 zł

Knajpa zaprasza od samego progu. Ładny wystrój - drewno i regionalne dodatki. Niestety mało miejsca. Ławki mimo poduszek niewygodne. Kelnerka nie pozwoliła nam zejść na dół mówiąc, że na górze szybciej nas obsłużą i będziemy mogli szybciej wyjść. Potem obsługiwała nas inna kelnerka i generalnie była bardzo miła. Tłumaczyła kartę i dodatki. A w menu placki ziemniaczane z sosami. Tak zapamiętałam ten lokal. Bardzo duży wybór placków. Niestety moim zdaniem 30 zł za dwa placki w sosie to dużo. Zamówiłam placek Hrabiego i nie smakowało mi to wcale. Mówię o sosie bo placki były dobre. Zamieniłam się z mężem bo jego sos był lepszy (nie pamiętam jak się nazywał jego placek, ale miał być z mięsem, miał być bo tego mięsa szukałam). Znajomi wzięli garnuszek dla dwojga czy jakoś tak i koleżanka sama go zjadła mówiąc nadal jestem głodna więc zakładam, że to taka przystawka a nie danie główne. Jej mąż też jadł Hrabiego i stwierdził, że to po prostu sos z grzybami i ziołami i daleko tej potrawie do bycia Hrabią. Kelnerka zaczęła sprzątać stół jeszcze gdy jadłam. Generalnie lokal na 3+. Ja nie jestem amatorką placków z ciężkimi sosami, ale jeśli ktoś lubi to warto tam zajrzeć.

Data wizyty w lokalu: 25 lipca 2014

• Jeepers 2 recenzje

20.06.2014, 19:23 napisał:

Dobre jedzenie, fajny klimat. Polecam

Pojechaliśmy tam z ciekawości jak wygląda lokal po Kuchennych rewolucjach. Od samego początku wrażenia bardzo dobre. Uprzejma, uśmiechnięta kelnerka pojawiła się z kartami menu natychmiast. Zamówiliśmy rosół z baraniny, kwaśnicę, placki zbójnickie z gulaszem i kotleta z oscypkiem. Kwaśnica pyszna, a porównanie mam,bo na Podhalu jadłem już nie jedną. W środku uwędzone żeberko. Rosół z baraniny aromatyczny i naprawdę bardzo dobry w smaku. Placek po zbójnicku równie smaczny. Pyszny gulasz, dużo mięciutkiego mięsa i chrupiące placki.

Wystrój bardzo klimatyczny, a w tle cały czas góralska muzyka. Jestem zdziwiony negatywnymi ocenami, bo nawet gdybym chciał, to nie ma się do czego przyczepić. No i na duży plus obsługa, bardzo fajne kontaktowe dziewczyny.

Data wizyty w lokalu: 20 czerwca 2014

• maladyn7 1 recenzja

18.08.2014, 23:30 napisał:

Serdecznie polecam!

Bardzo miła obsługa, jedzenie bardzo dobre, ceny przystępne, polecam wszystkim. Kociołek dla dwojga świetna sprawa, można się najeść i jest bardzo dobry, cena 22 zł na dwie osoby to spoko uważam. Pierożki (także dla dwojga) smaczne, kwaśnica pyszna, cena piwa jak na tutejsze "możliwości" bardzo w porządku 6 zł.

Data wizyty w lokalu: 18 sierpnia 2014

• trelemorele 1 recenzja

06.07.2014, 12:58 napisał:

Jak najbardziej polecam

Podczas pobytu w Bukowinie z rodzinką odwiedziliśmy Kiełbasę i Korale, lokal bardzo przyjemny i czysty - bynajmniej w nowej części (przybudówce). Obsługa kelnerek bardzo miła, no i jedzenie: zamówiliśmy cztery różne dania dla czterech osób.
    Ja - biała kiełbasa w sosie musztardowym oraz panierowane oscypki - wyśmienite
    - schabowy z niespodzianką - świetnie przyrządzony schab i dodatki niczego sobie, porcja duża - smakowało,
    - pierogi z mięsem i szpyrkami - ok 12 dużych pierogów - przepyszne,
    - coś tam zapiekane z serem (Mama zamawiała więc nie pamiętam)- talerz wypełniony po brzegi - nie dała rady zjeść, ale za to było bardzo dobre.
    Byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni, mam tylko nadzieję, że p. Bartek nie odbiera już napiwków "w sałacie".

Data wizyty w lokalu: 01 lipca 2014

• sonnae 1 recenzja

04.07.2014, 20:55 napisał:

Niezły klimat, jednak jedzenie nie powala...

W trakcie pobytu w Bukowinie udało nam się dwukrotnie mieć kontakt z "Kiełbachą i koralami". Za pierwszym razem danie zamówiłyśmy na miejscu, wystrój i klimat bardzo przypadł nam do gustu, panie kelnerki również miłe, podobało nam się, że pizzę można było zobaczyć w trakcie robienia i pieczenia - niestety ilość składników nie powalała, samo danie raczej suche, plusem było dodanie dwóch sosów, niestety jeden z nich był mocno rozwodniony.
    Podczas tego pobytu zabrałyśmy ulotkę, z myślą, że może któregoś dnia jeszcze coś zamówimy. I tu spotkała nas niemiła niespodzianka. Zgodnie z informacją z ulotki zamówić z darmowym dowozem można od 25 zł, jednak przez telefon zostałyśmy poinformowane, że zamówienie możliwe jest jedynie gdy chce się co najmniej dwie pizze - niezależnie od cen. Za każdym razem chodziło o pizzę z pieczarkami, cebulą i szynką.

Data wizyty w lokalu: 01 lipca 2014

• ro.ku 3 recenzje

23.06.2014, 15:04 napisał:

Gorąco polecam

Jechaliśmy ze znajomymi przez Bukowinę Tatrzańską i postanowiliśmy wstąpić z ciekawości jakie są smaki po kuchennych rewolucjach w Karczmie u Bartka.

Na samym początku przywitała nas uśmiechnięta kelnerka i wręczyła nam karty.
    Wybraliśmy 2x rosół z barana, kwaśnicę, 3x placek po zbóju oraz kotlet Bartka. Każde z dań było rewelacyjne i porcje nie były małe a potrafimy zjeść.
    Miło nas zaskoczył pobyt w tej Karczmie i na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce.
    Jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić to w karcie jest napisane, że na sam początek jest poczęstunek w formie smalcu z chlebem, gdy zapytałem o to kelnerkę powiedziała, że ta forma poczęstunku jest dostępna tylko w sezonie, wielka szkoda, że nie cały czas. Ale można sobie to darować bo jedzenie wszystko wynagrodziło.
    Za dania i napoje, które zamówiliśmy zapłaciliśmy 130 zł za 4 osoby więc nie wiele a wszyscy byliśmy syci.

Polecam.

Data wizyty w lokalu: 20 czerwca 2014

• pitersss 9 recenzji

01.09.2013, 20:32 napisał:

Ciekawe miejsce, godne polecenia

Karczma z zewnątrz nie zachęcą do wejścia. Gdyby nie rewolucje to zapewne byśmy się tam nie zjawili....
    Środek lokalu przytulny, aczkolwiek trochę ciasno i mało miejsca - niektórzy klienci nie maja swobodnego miejsca przy stole nam się udało usiedliśmy przy stoliku nakrytym dla 4 osób - w rzeczywistości miejsca było na 2 - 4 osoby musiały by być naprawdę szczupłe żeby się tam pomieścić.
    Kelnerka - miła, uprzejma młoda dziewczyna zjawia się bardzo szybko z kartami, poleca dania.
    Zamawiamy przygotowaną przez Magdę Gessler saliankę - gulasz.
    Kelnerka zaprasza do częstowania się gratis przekąskami na barze w trakcie oczekiwania na zamówienie. Znajduje się tam chleb, smalec, ogórki...
    Po około 15 minutach dostajemy zamówiony gulasz.
    Cena 20 zł za porcje na 2 osoby. Potrawa ma ciekawy smak, nawiązuje trochę do strogonowa, ale oprócz mięs znajduje się tam kiełbasa, ogórki, pomidory...
    Pogoda była akurat mało sprzyjająca, około 12 stopni, pada deszcz - gulasz pikantny bardzo rozgrzewa ;).

Miejsce godne polecenia!

Data wizyty w lokalu: 01 września 2013

• stokrotka123 1 recenzja

27.01.2014, 20:45 napisał:

Niezwykły wieczór w Karczmie u Bartka

Ostatnio byliśmy na bardzo pysznej kolacji. Micha pierogów była bardzo pyszna, placek po zbójnicku najlepszy, a zestaw dla dzieci duży i smaczny :). Obsługa bardzo miła, a miejsce niezwykle fajne i ciekawe.

• btk1 1 recenzja

06.01.2014, 20:37 napisał:

Jesteśmy zawiedzeni

Na pierwszy rzut oka Karczma przyjemna, obsługa bardzo miła i na tym koniec pozytywów. Dla dzieci zamówiliśmy naleśniki, które bardzo im smakowały, niestety nasze zamówienie okazało się fatalne, zamówiliśmy pierogi, które były rozgotowane, malutkie i niesmaczne - oddaliśmy je. Kawa była letnia i w mikroskopijnych filiżankach (6 zł i 8 zł ). Wyszliśmy głodni do innej karczmy, gdzie 8 pierogów było większym daniem niż u nich 20 szt., przede wszystkim smaczniejszym. Ogólnie nie polecam Karczmy U Bartka.

Data wizyty w lokalu: 03 stycznia 2014

• gastronauci8988 2 recenzje

02.01.2014, 21:02 napisał:

Lokal warty odwiedzenia

Będąc miłośnikami programu Pani Magdy Gessler "Kuchenne Rewolucje" przejeżdżając przez Bukowinę zajrzeliśmy do Karczmy u Bartka. Z zewnątrz lokal nie zachęcał do wejścia, jednakże wystrój w środku okazał się być bardzo przyjemny i przytulny. Obsługa lokalu zasługuję na pochwałę. Zostaliśmy miło przyjęci i w miarę sprawnie obsłużeni. Zamówiliśmy jedno danie z menu wprowadzonego przez M.G.- gulasz w kociołku dla dwojga w cenie 20 zł - bardzo smaczny, treściwy, zawierał sporą ilość różnego rodzaju mięs, jednakże był zdecydowanie za chłodny. Zdecydowaliśmy się także na michę pierogów, 20 sztuk różnego rodzaju za 20 zł. Pierogi domowe, niestety troszkę za małe, ale bardzo smaczne. Podsumowując, mimo drobnych niedociągnięć lokal zasługuje na odwiedzenie.

Data wizyty w lokalu: 02 stycznia 2014

Nowe w okolicy: Bukowina Tatrzańska