Karczma U Bartka

gdzie jesteś? województwo: małopolskie miejscowość: Bukowina Tatrzańska

ul. Kościuszki 100 34-530 Bukowina Tatrzańska (centrum Bukowiny, główna ulica)
tel: 602-755-354
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, góralska, przekąski, pierogi, drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• pitersss 9 recenzji

01.09.2013, 20:32 napisał:

Ciekawe miejsce, godne polecenia

Karczma z zewnątrz nie zachęcą do wejścia. Gdyby nie rewolucje to zapewne byśmy się tam nie zjawili....
    Środek lokalu przytulny, aczkolwiek trochę ciasno i mało miejsca - niektórzy klienci nie maja swobodnego miejsca przy stole nam się udało usiedliśmy przy stoliku nakrytym dla 4 osób - w rzeczywistości miejsca było na 2 - 4 osoby musiały by być naprawdę szczupłe żeby się tam pomieścić.
    Kelnerka - miła, uprzejma młoda dziewczyna zjawia się bardzo szybko z kartami, poleca dania.
    Zamawiamy przygotowaną przez Magdę Gessler saliankę - gulasz.
    Kelnerka zaprasza do częstowania się gratis przekąskami na barze w trakcie oczekiwania na zamówienie. Znajduje się tam chleb, smalec, ogórki...
    Po około 15 minutach dostajemy zamówiony gulasz.
    Cena 20 zł za porcje na 2 osoby. Potrawa ma ciekawy smak, nawiązuje trochę do strogonowa, ale oprócz mięs znajduje się tam kiełbasa, ogórki, pomidory...
    Pogoda była akurat mało sprzyjająca, około 12 stopni, pada deszcz - gulasz pikantny bardzo rozgrzewa ;).

Miejsce godne polecenia!

Data wizyty w lokalu: 01 września 2013

• stokrotka123 1 recenzja

27.01.2014, 20:45 napisał:

Niezwykły wieczór w Karczmie u Bartka

Ostatnio byliśmy na bardzo pysznej kolacji. Micha pierogów była bardzo pyszna, placek po zbójnicku najlepszy, a zestaw dla dzieci duży i smaczny :). Obsługa bardzo miła, a miejsce niezwykle fajne i ciekawe.

• btk1 1 recenzja

06.01.2014, 20:37 napisał:

Jesteśmy zawiedzeni

Na pierwszy rzut oka Karczma przyjemna, obsługa bardzo miła i na tym koniec pozytywów. Dla dzieci zamówiliśmy naleśniki, które bardzo im smakowały, niestety nasze zamówienie okazało się fatalne, zamówiliśmy pierogi, które były rozgotowane, malutkie i niesmaczne - oddaliśmy je. Kawa była letnia i w mikroskopijnych filiżankach (6 zł i 8 zł ). Wyszliśmy głodni do innej karczmy, gdzie 8 pierogów było większym daniem niż u nich 20 szt., przede wszystkim smaczniejszym. Ogólnie nie polecam Karczmy U Bartka.

Data wizyty w lokalu: 03 stycznia 2014

• gastronauci8988 2 recenzje

02.01.2014, 21:02 napisał:

Lokal warty odwiedzenia

Będąc miłośnikami programu Pani Magdy Gessler "Kuchenne Rewolucje" przejeżdżając przez Bukowinę zajrzeliśmy do Karczmy u Bartka. Z zewnątrz lokal nie zachęcał do wejścia, jednakże wystrój w środku okazał się być bardzo przyjemny i przytulny. Obsługa lokalu zasługuję na pochwałę. Zostaliśmy miło przyjęci i w miarę sprawnie obsłużeni. Zamówiliśmy jedno danie z menu wprowadzonego przez M.G.- gulasz w kociołku dla dwojga w cenie 20 zł - bardzo smaczny, treściwy, zawierał sporą ilość różnego rodzaju mięs, jednakże był zdecydowanie za chłodny. Zdecydowaliśmy się także na michę pierogów, 20 sztuk różnego rodzaju za 20 zł. Pierogi domowe, niestety troszkę za małe, ale bardzo smaczne. Podsumowując, mimo drobnych niedociągnięć lokal zasługuje na odwiedzenie.

Data wizyty w lokalu: 02 stycznia 2014

• edzikt 3 recenzje

01.01.2014, 20:59 napisał:

Zdecydowanie nie polecam

Bardzo lubię program M. Gessler, więc postanowiłem odwiedzić karczmę. Kelnerzy nawet mili, jedzenie FATALNE. Zamówiliśmy 4 różne dania i każde było niedobre. W żurku biała kiełbasa przypominająca parówkę - bez smaku. To samo w placku po zbójnicku, prawie brak mięsa, sama, tania kiełbasa, surowy placek. Pierogi z oscypkiem w czymś, co niby ma być żurawiną, pomijam, że podano zimne (to wybaczam, każdemu może się przytrafić). Mimo, że zamówiliśmy z oscypkiem, jeden był z mięsem. Generalnie wygląda na to, że właściciele oszczędzają na produktach na każdym kroku. Jedzenie było niedobre. W efekcie musieliśmy zagryźć czymś innym, idąc do innej restauracji.

W jednym słowie, lipa i szkoda pieniędzy.

Data wizyty w lokalu: 30 grudnia 2013

• mb17 7 recenzji

12.08.2013, 17:08 napisał:

Miły lokal

Byłam tam w zeszły weekend - bardzo mi się podobało. Jedzenie bardzo smaczne (placki ziemniaczane) klimat też całkiem całkiem - zwłaszcza ozdoby w postaci korali i regionalne akcenty. Jeśli chodzi o cenę, to nie jest ona niska, ale jednak można sporo pojeść za te pieniądze. Obsługa bardzo miła - pani która nas obsługiwała była uśmiechnięta i cały czas służyła pomocą. Polecam lokal.
    Jedynym minusem była przycinająca się płyta z góralską muzyką :).

Data wizyty w lokalu: 04 sierpnia 2013

• guska73 1 recenzja

13.10.2013, 20:39 napisał:

Całkiem fajna karczma

Karczmę odwiedziłam z mężem i znajomymi podczas weekendu w górach. Ciepły, przytulny wystrój zachęca, chociaż jak na połowę października było cudownie ciepło, usiedliśmy więc w ogródku. Sami pofatygowaliśmy się po karty, co wcale nas nie martwiło, chyba kwestia podejścia. Dwie minutki po tym zjawił się kelner. Przyjął zamówienie. Czas oczekiwania był dość krotki. Właściwie nie zwracaliśmy uwagi jak długo czekamy. W tym czasie poczęstowaliśmy się chlebem ze smalcem i ogórkiem kwaszonym. Smalec pycha, raczej swojski. Zamówiłam pierogi z oscypkiem. Przyniesiono mi spory talerz z 10 pierogami w cenie 12 zł. Na talerzu zamiast 10 było jednak sztuk 12 i dodatkowo żurawina, jak mniemam również swojska. Pierożki doprawione, lekko pikantne z dodatkiem żurawiny, pycha. Koleżanka zamówiła kwaśnicę, również chwaliła. Do tego szarlotkę. Kelner zarzekał się, że pieką i rzeczywiście była również bardzo dobra z porcją bitej śmietany. Panowie zamówili gulasz, smakował i schabowego niespodziankę, smakował. Ziemniaki do schabowego smaczne, surówki delikatne, dobrze doprawione. Ogólnie byliśmy zadowoleni i najedzeni. Porcje uczciwe. Koszt obiadu za 4 osoby 78 zł. Więc i ceny przestępne. Obsługa miła. Bardzo dobre wrażenie.

Data wizyty w lokalu: 12 października 2013, godz. 12:00

• lewitacja 1 recenzja

30.08.2013, 22:38 napisał:

Na Plus

Postanowiliśmy z narzeczonym skorzystać z okazji, będąc na wakacjach w Białce Tatrzańskiej i przyjechać do Bukowiny właśnie do Kiełbachy i Korali. Z zewnątrz niekoniecznie zachęca do wejścia jednak po przekroczeniu progu nasze odczucia zmieniły się diametralnie - bardzo ładnie urządzone wnętrze. Pani kelnerka od wejścia uśmiechnięta. Co do jedzenia - cóż, poprzednicy pisali iż porcje małe, drogo i słono. Należę do osób, które w kuchni używają soli tylko wtedy, kiedy muszą, tak że powinnam być na nią przeczulona... a nic z tego, co jadłam, za słone nie było. Jeżeli chodzi o porcje - naprawdę spore ani ja, ani mój partner nie należymy do niejadków ;), a naprawdę wyszliśmy pełni!! I na koniec ceny - za dwie przystawki (oscypek, moskol) i dwa dania główne (micha pierogów, kolet Bartka) zapłaciliśmy 55 zł! Tak że bardzo tanio. Uważam, że niektórzy z oceniających chyba zatrzymali się w czasie, kiedy to idąc do restauracji/karczmy płaciło się 20-30 zł. My polecamy :).

Data wizyty w lokalu: 30 sierpnia 2013, godz. 21:00

• czasemchodze 12 recenzji

02.01.2013, 19:21 napisał:

Klimatycznie w wystroju, ale przereklamowane miejsce na smaczny posiłek, nie polecam!

Odwiedziliśmy karczmę u Bartka, by sprawdzić, jak tam można zjeść. Przywitała nas od progu starsza Pani, która zajmuje się głównie organizacją miejsca - ludzi sporo, ale stolik dla 2 osób się znalazł. Pan Bartek za barem rzuca okiem naokoło i również sprawia wrażenie, jakby chciał "zadowolić" gości... i cóż z tego... Wystrój ciekawy, góralski, klimatycznie i muzyka i korale i kiełbasa przy barze wiszą, na barze rzeczywiście gratisowy chlebek ze smalcem i ogóreczkiem (smaczne), ale poza bardzo dobrą kwaśnicą i pierogami (naprawdę pyszne!) nie polecam żadnego z dań głównych!
    Organizacja wydawania jedzenia kiepska - mąż zdążył zjeść 2 dania, a ja nadal czekałam na swoje, gdy już dostałam - ziemniaki zimne, a kotlet wysuszony. Mąż zamówił gulasz jagnięcy, który był zrobiony najpewniej z BARANINY, albo źle zrobiony: łykowaty, twardy, niesmaczny. Ziemniaki również zimne.
    Kawy również nie polecam!
    Na grzane piwo można wejść, ale zjeść to raczej w innym miejscu.

Data wizyty w lokalu: 30 grudnia 2012

• oknan 7 recenzji

06.02.2013, 22:37 napisał:

Mimo dużej sympatii, różnie to bywa

Byliśmy tam dwukrotnie, raz po rewolucjach, ale przed emisja - w zeszłym roku i teraz gdy już wszyscy widzieli program. Chcieliśmy się dowiedzieć jak program wpłynął na lokal. W zeszłym roku totalnie zaskakujące jak zamawiając kotleta schabowego dostałem kawałek schabu i tłuczek do mięsa, żeby sobie rozbić tego kotleta na żądaną grubość - naprawdę fajne. W zeszłym roku wszystko popsuł kelner totalnie mieszając zamówione dania, zarówno przy naszym stoliku, jak i przy innych, które obsługiwał. Generalnie jedzenie było wtedy w miarę poza totalnie rozwalającymi się kopytkami, na szybko przygotowanymi (kelner zapomniał). Niezła herbata góralska ze spirytusem. W tym roku weszliśmy tylko sprawdzić jak się zmieniło po emisji. Raczej tak sobie. Duży plus dla właściciela Bartka - zależy mu na dobrej opinii gości. Mimo nie najlepszej reputacji po programie, naprawdę w porządku gość. Brakuje tylko kiełbachy na barze - zostały tylko korale, czuć na kilometr oszczędności - na barze stoi smalec i ogórki, ale nikt nawet słowem o tym nie wspomniał. Generalnie uważamy, że warto dać mu szansę - zależy gościowi na tym żeby każdy był zadowolony.

Data wizyty w lokalu: 04 lutego 2013

Nowe w okolicy: Bukowina Tatrzańska