Club Hybryda

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Świętochłowice
4.2

ul. Matejki 2 41-600 Świętochłowice
tel: (32) 458-50-02
typ lokalu: pub, klub typ kuchni: pizza, grill, polska, drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Jeep-Bazyli 1 recenzja

20.02.2014, 16:24 napisał:

Zasługuje na uwagę

Hybryda ma za sobą złą sławę z czasów dyskotek, kiedy było nerwowo, duszno od papierosów i jak wszystko w Świętochłowicach związane z muzyką zyskało miano mordowni.
    Teraz jest zupełnie inaczej i z czystym sumieniem polecam znajomym to miejsce. Nawet zorganizowałem tam urodziny dla rodziny. Bardzo dobre jedzenie, domowe, nie ma przekłamania na składnikach, a porcje są konkretne. Pani w kuchni ma rękę do gotowania. Do tego ceny są bardzo atrakcyjne, codzienne danie dnia z zupą to zaledwie 11 zł, a jest co jeść! Lecz to co najbardziej wyróżnia Hybrydę, to REWELACYJNA pizza, absolutny hit. Moja ulubiona to nomen omen "Hybryda", absolutny debeściak, ale dla fanów ostrzejszych przypraw. Dla tych z łagodnym podniebieniem "Ventilove" (czy jakoś tak) lub "Capriciossa", nie da się na nich zawieźć. Wystrój jest bardzo sympatyczny, zniknęły już kłęby dymu papierosowego, jest przewiewnie i kameralnie. Obsługa z właścicielem na czele, bardzo sympatyczna i wesoła. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to do promocji tego miejsca. Od dłuższego czasu nie działa strona www, przez co nie da się nigdzie poza lokalem uzyskać menu restauracji. Można by bardziej rozbudować profil na Facebooku. Na pewno dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z pośrednika jak pyszne.pl ."Hybryda" naprawdę zasługuje na docenienie!

Data wizyty w lokalu: 12 lutego 2014

• adik7swiony 6 recenzji

26.07.2013, 07:32 napisał:

Wspaniałe bagietki

Bardzo dobre bagietki, wystrój w drewnie. Niestety w środku mało miejsca i zdarzało się, że opuszczaliśmy lokal z powodu braku miejsca. Często też niestety brakuje im składników aby zrobić dane pizzę czy bagietki. Ale jak już dostaniemy bagietkę to jest ona wyśmienita.

• syreniusz 7 recenzji

03.07.2011, 12:22 napisał:

Niedocenione miejsce

Club i Restauracja Hybryda są dla mnie miejscem przyjaznym klientowi. Wystrój całkiem przyzwoity - styl góralski na parterze (kominek, drewniane ławy, trofea łowieckie), piwnica w kamieniu, pięterko w stylu zwykłym (bez szału). Przepyszna pizza, miła obsługa, przyjemna atmosfera. Dobra muzyka. Problemem lokalu jest jego lokalizacja - mała, schowana, niezbyt atrakcyjna ulica, aczkolwiek przy dużym osiedlu. Lokal polecam osobom chcącym wypić piwo, zjeść pizzę i pobawić się w gronie przyjaciół. Ceny bardzo przystępne. Myślę, że gdyby lokal poprowadziła osoba z pomysłem i determinacją, mógłby on stać się bardzo dobrym miejscem w mieście.

Nowe w okolicy: Świętochłowice