Restauracja Zielona w Hotelu Gołębiewski

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Wisła
3.1

al. Ks. Bp. Bursche 3 43-460 Wisła (na parterze)
tel: (33) 855-47-00
typ lokalu: restauracja hotelowa typ kuchni: śląska, polska cena dania głównego: 40 - 60 zł

• derwisz4 912 recenzji

23.11.2011, 11:55 napisał:

Ilość nie przechodzi w jakość

To wielki kompleks hotelowo-gastronomiczno-wypoczynkowy. Posiada 564 pokoi, 25 sal konferencyjnych, w tym salę kongresową na 1800 miejsc, trzy restauracje, bary, kawiarnię, park wodny, baseny, ośrodek odnowy. Wspaniały widok z tarasów eleganckich i wygodnych pokoi na dolinę Wisły, w tym zbocza górskie porośnięte lasem, wijącą się rzekę i drogi. Powietrze górskie wręcz odurza!
    Byłem tu drugi raz na zjeździe dużej organizacji krajowej i faktycznie wszystko zorganizowane jest sprawnie. Jednak samoobsługowe żywienie zbiorowe nie jest zbyt przyjemne. Choć wybór dań śniadaniowych, obiadowych i kolacyjnych jest dość spory, to jednak po kilku latach jakby mniejszy i kolejnego dnia wkrada się monotonia. Gość ginie w tłumie i musi sam walczyć o miejsce. To nieelegancko jak na pięciogwiazdkowy obiekt.
    Serwująca osobno jajecznicę pani zmęczona, reszta personelu zagoniona i poddenerwowana, dopiero wieczorem kelnerka w kawiarni miła i sympatyczna (ale tam zamówienia składamy za własne pieniądze).
    Pojedyncze rodziny i pary przyjezdnych ten tłok widać, że przytłacza. Azylem są tylko wieczory kameralne w kawiarni Patio, gdzie spokojnie można wychylić kawę i drinka, przy pięknej scenerii ogrodu zimowego. Z kuchni zapamiętałem niezłą jagnięcinę, śniadaniowe kiełbaski z cebulą i zimnego Pilznera, reszta dość średnia, mało wyrazista.

• Ksiezyc11 24 recenzje

13.09.2012, 16:46 napisał:

Chcesz zjeść - to musisz się SPORO NACZEKAĆ na kelnera, a może zdarzyć się i tak, że nie zostaniesz obsłużony...

Gościłem w tej restauracji bodajże 3-4 razy. Po ostatniej wizycie, musiało upłynąć sporo wody w rzece Wiśle, zanim tam wróciłem.
    Po 35-minutowym oczekiwaniu na szanowne podejście kelnera, postanowiłem interweniować u managera restauracji... Jednakże niewiele to dało (przeprosiny tego pana uznaję za niestosowne). Wyszedłem więc, zniesmaczony, zażenowany i głodny... Wróciłem tam ponownie za rok (tylko dlatego, żeby sprawdzić jak mnie potraktuje obsługa w mniej tłocznym sezonie). Tym razem obsługa była sprawniejsza, jednakże na podejście kelnerki musiałem czekać 10 minut. Jedzenie - szczególnie sałatka z grillowanym kurczakiem bardzo dobra, natomiast carpaccio z łososia - średnie. Jakość do ceny - mizerna, jak dla mnie zdecydowanie nieadekwatna. Z kolei wystrój - zachwycający. Jest to prawdziwa zielona restauracja, w której oprócz tego koloru i szykownych sof, dominują przepiękne rośliny.
    Reasumując, jedzenie, bardzo dobre, lecz nie rewelacyjne. Obsługa - bardzo przeciętna. Wystrój - jak dla mnie bardzo ładny. Jakość do ceny - mierna.
    Na dzień dzisiejszy, nie potrafię jednak powiedzieć, czy jeszcze tam kiedyś wrócę... gdyż cały czas siedzi we mnie sytuacja z naganną obsługą... O zgrozo - BRAKIEM OBSŁUGI i ZAINTERESOWANIA kelnera...

Data wizyty w lokalu: 23 sierpnia 2012, godz. 22:00

• 2ska 3 recenzje

20.11.2012, 23:11 napisał:

Podobnie, jak poprzednik

Nic dodać, nic ująć - porażka.

Proszę sobie wyobrazić, że po otrzymaniu menu, siedzieliśmy 25 minut i nikt nie zaproponował nam nawet przyjęcia zamówienia na napoje. Kiedy straciliśmy cierpliwość, poprosiliśmy menedżera, aby ktoś podszedł i nas obsłużył. I co? I nic.

Wystrój nie w moim stylu, ale przyzwoicie, nawet elegancko. Bardzo wygodne i zaciszne loże z kanapami. Szkoda tylko, że za wielkimi oknami restauracji nie było widoku na góry, ale na gruz, brud i ogólny nieład. To zrozumiałe, że każdy hotel przechodzi przebudowy i remonty, ale obsługa hotelu nie zadbała choćby o minimalne zasłonięcie przykrego widoku.

Jedzenia nie oceniam. Nie miałam możliwości sprawdzenia.

Data wizyty w lokalu: 17 listopada 2012, godz. 18:00

• RedHotChiliPepper 95 recenzji

10.10.2011, 18:52 napisał:

Nie na 5 gwiazdek

Przebywałem w tym hotelu 5 dni i musiałem codziennie tam jeść. Od razu zaznaczam, że posiłki były dla zorganizowanej grupy w ramach szwedzkiego bufetu. Nie wiem czy taka forma może usprawiedliwiać jakość i smak potraw czy też nie, ale nie jest to kuchnia 5-gwiazdkowego hotelu. Owszem smaczna, różnorodność posiłków, ale większość tylko przeciętna. Co zasługuje na uznanie? Smażony okoń, tilapia, zupa marchewkowa pycha. Natomiast dania z kurczaka suche, niesoczyste, kebab średni, pierogi przeciętne, miruna bez smaku. Ach jeszcze wątróbka drobiowa pyszna. Po 5 dniach miałem dosyć takiego jedzenia (bynajmniej nie z obżarstwa) i marzyła mi się domowa zupa. Generalnie ok, ale bez szaleństwa, no i te 5 gwiazdek? Biorąc jeszcze pod uwagę wygląd hotelu i pokoju nie powiedziałbym, że zasługuje na taką ocenę, ale tego w recenzji nie oceniam.

• marcopolo1 87 recenzji

22.01.2011, 23:13 napisał:

Na szczególne okazje

Elegancka restauracja hotelowa. Przy stolikach dużo miejsca. Wystrój sali klasyczny, może nawet zbyt napuszony, ale za to dużo zieleni. Dania dla każdego - od wykwintnych przystawek, po dania obiadowe dla dzieci. Bardzo elegancko podane - jak w najlepszych, światowych restauracjach. Wybraliśmy oscypki z żurawiną, węgorza w galarecie, spaghetti bolognese dla dziecka, stek i desery /lody w różnych wariantach/. Piękna kompozycja dań. Produkty do ich sporządzenia świeże. Węgorz na czwórkę, pozostałe dania na piątkę z plusem. Niestety - ceny bardzo wysokie. Dlatego - przynajmniej dla mnie - na szczególne okazje. Kolacja dla dwóch osób i dziecka, to wydatek rzędu 300 zł.

Data wizyty w lokalu: 08 stycznia 2011, godz. 20.00

Nowe w okolicy: Wisła