Anadolu Kebap

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Radom
2.6

ul. Wernera 10 26-610 Radom
tel: (48) 383-09-56
typ lokalu: bar, fast food typ kuchni: kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• marcomark 108 recenzji

09.12.2013, 13:39 napisał:

"Kebap" po polsku

Dlaczego po polsku? Ponieważ sos pikantny nie przypominał mi tego tureckiego ani pikantnością, ani paprykowym aromatem, był po prostu słodki jak jakiś ketchup. Za mięso plus, bo dobre, świeże i soczyste. Za proporcję ilości mięsa do warzyw minus, chociaż anadoluwa opcja jest zdrowszą opcją, ja wolę przewagę mięsa. Minus za dziwnie zwiniętą pitę, przez co niewygodna do jedzenia. Plus za gratisową herbatę. Mocno przeciętny i spolszczony w smaku kebab.

• jajnick 914 recenzji

15.04.2012, 09:23 napisał:

Przyzwoity kebab

Kebab z wołowiny oceniłbym jako w miarę smaczny. Na plus należy zaliczyć fakt, że w Anadolu podaje się zestaw surówek, a nie tylko surówkę z białej kapusty - jak to bywa zwykle. Frytki dobrze wysmażone, a porcja kebabu ogromna. Wystrój mizerny. Obsługa bardzo zdyscyplinowana i pracowita. Jest to wprawdzie bar samoobsługowy, ale po złożeniu zamówienia obsługa podąża natychmiast za klientem udającym się do stolika, przynosząc naparstek smacznej herbaty parzonej po turecku oraz tandem sosów. Bacznie też obserwuje, czy po wychodzących klientach nie pozostały brudne naczynia i w razie potrzeby natychmiast sprząta stolik.

Data wizyty w lokalu: 14 kwietnia 2012

• ggnieszka 4 recenzje

19.08.2013, 17:03 napisał:

Dobry kebab

Nie jestem fanką kebabów, ale ten zdecydowanie mi smakuje. Zazwyczaj zamawiam kebaba, na grubym cieście z mieszanym mięsem i generalnie jestem zadowolona. Dużo mięsa, chwilami mam wrażenie, że aż za dużo bo brakowało mi trochę surówki. Sos jeśli pikantny to na pewno taki jest, wiec najlepiej zamawiać mieszany chyba, że jest się fanem ostrych smaków.

Co do dostawy czekałam zbyt długo, ale zapewne jest to związane z popularnością lokalu i tego, że Pan (zresztą bardzo miły) przyjechał do mnie na samym końcu i niestety musiałam odgrzewać jedzenie w mikrofalówce.

Najchętniej biorę jedzenie na wynos bo średnio podoba mi się wystrój lokalu.

Obsługa raczej miła. Panowie, którzy przygotowywują jedzenie są uśmiechnięci, uprzejmi i zdecydowanie zachęcają do powrotu. Trochę gorzej z Paniami na kasie, ale generalnie wychodzi na plus.

Data wizyty w lokalu: 06 lipca 2013

• Szamka 62 recenzje

29.02.2012, 12:53 napisał:

Popularny kebab w mieście

Miejsce bardzo popularne. Dużo klientów się przewija natomiast kebaby wg mnie przeciętne. Sosy bez wyrazistego smaku. Mało warzyw, więcej mięsa. Tylko kurczak i wołowina. Kebaby mało soczyste przez małą ilość warzyw, ale na szczęście nie ociekające tłuszczem. Kebaba odbieramy sami, ale herbatkę przynosi obsługa nie rozumiem tego. Już dłuższy czas nie działa oświetlenie w toalecie. Wystrój "po turecku".

• kliper 1 recenzja

13.09.2012, 00:15 napisał:

Najlepszy w mieście

Najlepszy moim zdaniem kebab w Radomiu.
    Zewnętrzny ogródek.
    Świeże mięso dobry kebab + herbata duży wybór w menu.
    W cenie 10 zł polecam! Dobre ceny, duże porcje, szybka miła obsługa.
    Wybierając kebab w Radomiu wybieram ten polecam jeszcze raz gorąco. Wątpię, żeby był drugi taki w mieście.
    DODAM, ŻE DOBRY DOJAZD.

Data wizyty w lokalu: 12 września 2012, godz. 11:00

• reyn 9 recenzji

23.07.2010, 13:00 napisał:

Rozczarowanie

Słyszałem, że to najlepszy kebab w mieście, z ciekawości pojechałem i bardzo się rozczarowałem.

Pierwszy kontakt obsługa, niemiła, jakby obsługiwała z łaską. Kiedy poprosiłem o kebab na talerzyku spojrzeli na mnie jakbym im coś złego zrobił. W końcu udali się jakoś przekonać. Samo mięso w porządku, gorzej z sosami i surówką, która smakuje i wygląda jak gotowe zestawy z supermarketu (buraczki etc.).

Kolejne wrażenia, to lokal. Wydaje się obskurny, ciemny, a do tego nad głową głośno gra turecka telewizja, z której nic nie można zrozumieć, chociaż i tak większość to reklamy i prośby o wysyłanie smsów, bardzo ciekawe :).

Ceny: jak na kebab w Radomiu, poza centrum, bardzo drogo.

Jedyny plus, żeby nie było, że wszystko jest złe, to możliwość zaparkowania samochodu, dużo miejsca przed lokalem, zawsze się znajdzie miejsce.

Ogólnie nie polecam, może raz, żeby się przekonać i samemu zdecydować czy chcemy tam jadać czy nie. Ja już wiem, że nie chcę. Dziękuję.

Data wizyty w lokalu: 10 czerwca 2010, godz. 18:00

• vxsporty 2 recenzje

19.08.2010, 16:19 napisał:

Kiedyś tak, teraz zdecydowanie NIE!!!

Często bywam w moim rodzinnym mieście, zaznaczam, że na pewno nie z pobudek gastronomicznych, ale zawsze... Postanowiłem wybrać się z rodziną do jakiegoś Turka, kiedyś pamiętałem lokalik w markecie Minimal - Anadolu. Był to jeden z pierwszych przyzwoitych kebabów w Radomiu - dlatego wybór padł właśnie na Anadolu. Okazało się, że zmieniono lokalizację na bazę PKSów - lokal obdrapany i obskurny. Ogródek usytuowany obok parkujących autobusów, które emitują ponadprzeciętne ilości spalin. Pierwsze wrażenie już dawało dużo do myślenia, czy jednak by nie zmienić lokalizacji. Nasze puste brzuchy przekonały jednak resztę naszych zmysłów do pozostania w tym miejscu. Usiedliśmy przy stoliku, nikt na nas nie zwracał uwagi, dlatego podszedłem wziąć kartę, ba zużytą i zniszczoną zalaminowaną kartkę. Złożyliśmy zamówienie, jakaś Pani przyniosła nam sosiki (na kelnerkę na pewno nie wyglądała), po krótkim czasie oczekiwania doszedł nas warkot z głośnika, a zza okna machający w naszym kierunku Turek dał znać do odebrania kebaba. I tutaj żenada. Kebaby na talerzu z pieczywkiem (lekko ciepłym, w ogóle nie chrupiącym i niedopieczonym), mięso zaś ciemne i niesmaczne, frytki syna smakowały przypalony olejem - OGÓLNIE KATASTROFA. Naprawdę nie mogę znaleźć jakiegoś pozytywa w żadnym z kryteriów, nawet cena, jak na takie miejsce, chyba zbyt wysoka. Ogólnie odradzam!!! Widać, że właściciel, który kiedyś zaczynał bardzo dobrze, dał już sobie spokój i nie dba o klientów.

Data wizyty w lokalu: 19 czerwca 2010, godz. 15:00

• j_c_k 30 recenzji

03.09.2009, 12:48 napisał:

Turcja w gorszym wydaniu

Wchodząc do Anadolu Kebap trzeba pamiętać, że lokal należy do typu fast-food-ów, inaczej możemy się zawieść patrząc na wysokie oceny Gastronautów. Jednak także jako fast-food lokal nie zapewnia tego, czego można by się spodziewać.
    Gastronauta "tadekniejadek" napisał, że proponowane jest 25 rodzajów kebaba, a tymczasem mięsa są tylko dwa – wołowe i z kurczaka. Nie ma ani baraniny, ani wieprzowiny. Mięso można natomiast zamówić w bułce czy z frytkami.
    Jak to w barze – trzeba podejść, wybrać i od razu zapłacić. Tak też zrobiłem. Po kilkunastu minutach oczekiwania straciłem cierpliwość i przypomniałem o sobie. Zapomnieli, ale w końcu kebaba dostałem.
    Czy jest smaczne? Nie wiem czemu tak wszyscy wysoko oceniają smak, ale o niebo lepszego kebaba za mniejszą kwotę można kupić w każdym kiosku fast-food na dworcu we Wrocławiu, o tureckich barach czy restauracjach nie wspominając. Ot – zwykłe mięso, nie doprawione chyba niczym oprócz soli. O ciekawym połączeniu jakichkolwiek przypraw możemy zapomnieć. Należy jednak dodać, że mięso jest soczyste i świeże. Natomiast sosy to porażka! Czosnkowy o konsystencji i smaku wody z kranu a czerwony wydaje się składać z bardzo rozwodnionego sosu pomidorowego i chilli. Kolor i zapach zniechęca nawet do spróbowania (jakoś się jednak przemogłem). Znośne są frytki – bo kupione gotowe w jakimś hipermarkecie i tylko rzucone na olej. Barowe jedzenie pełną gębą. Niestety stosunek ceny do jakości i ilości jest zły. Za 14,90 oprócz mięsa, odrobiny niczym nie przyprawionych warzyw, które szumnie nazywają surówkami i 12 sztuk frytek (!) niczego więcej nie dostałem. Pochodzę ze 100-tysięcznego miasta na zachodzie Polski i za te pieniądze można tu pójść do restauracji tureckiej, dostać dwa razy większą porcję, dwa razy smaczniejszego jedzenia i zostać miło obsłużony przez kelnera. Obsługa w Anadolu Kebap jest co prawda uprzejma, ale swoją pracę kończy na przyjęciu zamówienia przy barze i sprzątnięciu stolika, jak już sobie pójdziemy.

Wystrój jakby turecki. Fajne lampy nad stolikami, ciemne kolory. Niestety – kraty w jedynym oknie i walające się na sali skrzynki po napojach odstraszają. Obraz dopełnia telewizja turecka, na której lecą erotyczne teledyski i reklamy panienek, do których się dzwoni w tureckim odpowiedniku 0-700.

Podsumowując – ceny i czas oczekiwania na posiłek jak w restauracji, reszta jak w kiepskim barze. Podczas następnej wizyty w Radomiu ominę szerokim łukiem.

• radar 3 recenzje

31.12.2009, 02:31 napisał:

Polecam dla głodnych :)

Przyjemnie. Mięso takie jak lubię, czyli mocno wypieczone, sosów i sałatek sporo, obsługa miła. Siedząc w ciepłe dni na zewnątrz elegancko zostaje się poproszonym do środka po odbiór kebabów. Nie będę pisał o muzyce, wystroju itd., bo to typowy bar szybkiej obsługi i to nie ma aż takiego znaczenia. Generalnie polecam :)

• kimbartek 139 recenzji

31.07.2008, 15:34 napisał:

Nieźle, ale...

W czasach kiedy studiowałem w Radomiu, stołowałem się u Anadolu nawet kilka razy w tygodniu. Zawsze bardzo podobało mi się to, że do każdego zamówienia podają gratis herbatkę. Obsługa jest bardzo miła, co do kebaba, bardzo dużo sałatek, mięsa również nie żałują, no ale nie ma baraniny, także pełnia szczęścia nie została osiągnięta. Mimo to jest to zdecydowanie najlepszy kebab w Radomiu. Jedząc na wiklinowych stoliczkach można popatrzeć sobie na zdjęcia Mekki, w tle przygrywa jakieś arabskie disco, które świetnie pasuje do całości. Ogólnie bardzo polecam.

Nowe w okolicy: Radom