Restauracja 3 Życzenia

gdzie jesteś? województwo: opolskie miejscowość: Brzeg
2.8

ul. Kusocińskiego 23 49-304 Brzeg (nad stawem)
tel: 506-164-912
typ lokalu: restauracja typ kuchni: europejska, sałatki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• lakomczuch06 5 recenzji

07.06.2013, 23:16 napisał:

Smacznie i tanio

Faktycznie dojazd do restauracji jest troszkę skomplikowany i brak jest reklam i drogowskazów, ale warto trochę poszukać, żeby zjeść dobrze i tanio.
    Byłem 2x i z wizyt byłem bardzo zadowolony. Świeże domowe jedzenie za niewygórowaną cenę. Obsługa sympatyczna. Lokal spory i pusty, pewnie więcej osób ma problemy z dojazdem :(.

• lubie_jesc 10 recenzji

20.04.2011, 18:43 napisał:

Mam 4 życzenie - zmieńcie branżę...

Wygląda na nowy lokal przy wyjeździe z Brzegu. I tu pierwsza wtopa - jechaliśmy samochodem od miasta - zero reklamy - widać tylko ładny budynek z murem pruskim z reklamą piwa. Zawróciliśmy, żeby wjechać na parking, ale od głównej drogi wjazdu nie ma, chociaż parking widać. Lokalsi pewnie wiedzą, jak dojechać. Wystrój całkiem całkiem - na ścianach zdjęcia domów z murem pruskim. Po wejściu krótkie polecenie pani kelnerko-barmanki, że kurtki to tylko na wieszak. Zamówiliśmy carpaccio z polędwicy - nie było - pani zaproponowała tatar z polędwicy, tatar z łososia - bez rewelacji, zupę cebulową - masakra - tłusta, słona i bez smaku, żurek z kurkami bardzo przeciętny, bardzo.... Na przystawki czekaliśmy 20 minut, a na zupę 40 minut. Patrząc na salę z jednym zajętym stolikiem to "super" wynik. A i był jeszcze zajęty jeden stolik - siedział przy nim młody człowiek przy laptopie ze znudzoną miną kogoś o pozycji syna szefa. Generalnie nie polecam!!!

Data wizyty w lokalu: 09 kwietnia 2011, godz. 15:00

Nowe w okolicy: Brzeg