Restauracja w Hotelu Pustelnik

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Wisła Mała
3.9

ul. Pawia 10 43-243 Wisła Mała (k. Pszczyny)
tel: (32) 448-38-45
typ lokalu: restauracja hotelowa typ kuchni: chińska, polska cena dania głównego: 40 - 60 zł

• rabarbara85 2 recenzje

16.02.2014, 20:44 napisał:

Wyjątkowe miejsce z naprawdę dobrą kuchnią

Rewelacja: barszcz z krokietem, żur, tradycyjna śląska rolada, pyszne kapusty... Oj długo by wymieniać :), warto zarówno na obiad wpaść, jak i zorganizować tam imprezę typu wesele, urodziny, itp. Jeśli chodzi o imprezy, to mają bardzo dobre ceny w porównaniu z konkurencją! POLECAM!

Data wizyty w lokalu: 04 lutego 2014

• kemot99 4 recenzje

06.09.2012, 23:55 napisał:

Dobra restauracja

Jedzenie smaczne, ceny normalne. Byłem tam kilkakrotnie, ale zawsze na obiedzie w środku dnia. Miejsce ma swój urok i klimat. Nigdy nie było tłoku, ani pijaczków. Ogromny plus za dodatki "na koszt zakładu" przed jedzeniem. Solidna pozycja. Organizują również wesela. Będą one udane (przepiękna sala weselna!) przy małej liczbie gości.

• beata2 6 recenzji

11.12.2010, 00:12 napisał:

Niecodzienne miejsce!

Witam, bywam w tym lokalu, bo mieszkam miejscowość dalej. Mają rewelacyjne wieczory taneczne, bezpłatny wstęp - fajna sprawa, blisko i miło, muzyka na żywo. Co do dań, zawsze świeże, raz miałam niezbyt dopieczone frytki, porcje średnio wielkie, ostatnio zamówiłam na tym wieczorze tylko surówki tzw. obiadowe, cena 8 zł, wielkość normalna, czyli raczej średnio drogo. Ale... wystrój super. Choć kuzynka miała w lipcu wesele i nie było klimy, było to parę lat wstecz może coś się zmieniło. Podsumowując, pomimo cen polecam. Podobno właściciel nie chce tam pijaczków, i to chwalę, stąd wyższe ceny, ale miejsce jest tego warte. Bez żenady zaprosiłabym znajomych, aby się tym miejscem zwyczajnie pochwalić. Niech trwa jak najdłużej, powodzenia, azyl piękna na tym szarym świecie....

Nowe w okolicy: Wisła Mała