Pod Sikorką

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Kobiór
5.0

ul. Centralna 1 43-210 Kobiór
tel: (32) 218-81-88
typ lokalu: restauracja typ kuchni: śląska, desery, naleśniki, grill, polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• mallin 3 recenzje

28.09.2012, 15:27 napisał:

Rewelacja, nic dodać nic ująć

Organizowaliśmy w tej restauracji wesele na ~50 osób. Kontakt z właścicielami restauracji był fantastyczny, oni dzwonili dopytać o szczegóły, jeśli ja dzwoniłem, dostawałem od razu wszystkie informacje jakie chciałem. Organizacja wzorowa.

Jedzenia na imprezie mieliśmy dosłownie góry. I to jedzenia naprawdę dobrego. Wszystkim gościom naprawdę smakowało. Obsługa była uśmiechnięta i skłonna do pomocy. Nie brakowało nam niczego. A czego nie zjedliśmy, dostaliśmy następnego dnia zapakowane. Ledwo to do samochodu zmieściliśmy.

Przy wynajęciu restauracji na sobotę dostaliśmy w pakiecie wszystkie miejsca noclegowe (17, o ile dobrze pamiętam), jakie były w hotelu przy restauracji.

Polecam wszystkim tę restaurację, nie tylko na większe imprezy, ale również na zwykły obiad czy kolację. Naprawdę warto.

Data wizyty w lokalu: 22 września 2012

Nowe w okolicy: Kobiór