Bistro Kurczak

gdzie jesteś? województwo: wielkopolskie miejscowość: Baranowo
3.3

ul. Trasa A2 62-081 Baranowo (parking vis a vis Interhotelu)
tel: (61) 896-49-40
typ lokalu: bar, bistro typ kuchni: pizza, polska, przekąski cena dania głównego: poniżej 20 zł

• jurekolej 1 recenzja

25.11.2014, 16:09 napisał:

Lokalizacja i wnętrze przyjemne

Witam, przesyłam uzupełnienie do opinii. Danie pierwsze to kotlet szwajcarski, a drugie schab z grilla
    z pieczarkami i serem. Dodatki frytki, surówka z marchwi, porów, białej kapusty i buraki.
    Próbowałem jakiś czas temu np.. z rożna, kotlet de volaill i były bardzo smaczne bez uwag.
    Jedyna sprawa to te frytki, ale widzę, że dużo lokali przestawiło się na nie, a są niedobre, to moja opinia.
    Jeżeli chodzi o lokal, jest to bar przy trasie wylotowej z Poznania, pomieszczenie w nowym stylu, bufet
    estetyczny - typowa jadłodajnia dla kierowców w przelocie. Nie wyczuwa się zapachu starej oliwy i innych, a obsługa dobra. Jestem smakoszem dobrego jedzenia i mam kilka lokali w okolicy Poznania
    do których chętnie zaglądam z rodziną.

Data wizyty w lokalu: 25 listopada 2014

Nowe w okolicy: Baranowo