Cukiernia Staropolska

gdzie jesteś? województwo: lubelskie miejscowość: Lublin

al. Racławickie 7 20-059 Lublin (w budynku szkoły)
tel: 501-303-330
typ lokalu: cukiernia typ kuchni: desery cena dania głównego: poniżej 20 zł

• umbrotek 1 recenzja

29.09.2014, 12:51 napisał:

Bardzo pysznie

Zamawialiśmy ciasta i tort weselny. Ciasta degustowaliśmy na miejscu, wybór był ogromny, wszystko pyszne. Na weselnych paterach pokrojone kolorowe kawałki ciasta i ciasteczek wyglądały i smakowały cudownie. Co do tortu: smak OK, ale wygląd trochę mnie rozczarował. Na maila wysłałam przykładowe zdjęcia tortu jaki chciałam mieć. Bardzo ważna była dla mnie kolorystyka, okazało się że do wyboru były tylko trzy kolory róż.. W końcu wybrałam coś innego, pokazałam jak chcę żeby było przyozdobione, a w rezultacie przyozdobiono i tak "po swojemu". Niby szczegół, ale trochę nie fair. Ogólnie polecam.

Data wizyty w lokalu: wrzesień 2014

• jajnick 914 recenzji

02.09.2010, 15:41 napisał:

Po godzinach na zapleczu

Cukiernia była już nieczynna. W tym okresie otwarta jest do 14.00. Ale pracowało jeszcze "zaplecze". Na zapleczu, miłe panie, zgodziły się odsprzedać mi trochę ciasta śliwkowego (biszkoptowe). Jedyna cukiernia w całym ciągu od lubelskiej starówki, która miała takie sezonowe ciasto. Ciasto trochę za słodkie, miało lekki posmak proszku do pieczenia, było wilgotne, owoce oblane żelatyną (chyba, że istnieją bezbarwne galaretki) - w sumie średnie. Nie takie sobie wymarzyłem. Cena jednak dość atrakcyjna - 19 zł za kilogram.

Data wizyty w lokalu: 02 września 2010

Nowe w okolicy: Lublin