Pizzeria Degustare

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Żywiec
3.2

ul. Wałowa 1 34-300 Żywiec (obok Rossmana)
tel: (33) 860-55-55
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, orientalna, grill, polska, sałatki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Andrzejany 1 recenzja

11.05.2013, 17:31 napisał:

Fatalna pizza

Witam,
    właśnie zamówiłem pizzę w Degustare. Skandal, tego się nie da jeść. Parę krewetek polanych ketchupem, na mokrym, przesiąkniętym tłuszczem i grubym cieście. Bez smaku, bez dodatków... Odradzam! Najgorsza pizzeria w Żywcu. Nigdy więcej...

Data wizyty w lokalu: 11 maja 2013

• kk113 3 recenzje

29.08.2011, 16:06 napisał:

Kubełki pychotka! jak KFC - identyczny smak, a niższa cena i więcej wariantów!

Poszliśmy z polecenia znajomych. Akurat nie na pizzę, a na nowość po zmianie właściciela - kawałeczki pieczonego kurczaka w stylu amerykańskim (jak KFC). I to był strzał w dziesiątkę!
    Wszyscy byli zachwyceni.
    Wzięliśmy na 4 os. kubełek 20 szt. skrzydełek (18,90 zł) z sosem czosnkowym (super). Kurczaczki wyśmienite, identyczne w smaku jak KFC, panierka gruba i mocno chrupiąca, a mięsko delikatne, soczyste i dobrze przyprawione.
    Ładnie podane na dużym talerzu, posypane poszatkowaną zieleninką.
    Był bardzo duży wybór wariantów - zestawów. Ceny bardzo dobre jak za wielkość porcji i jakość dań. Czas oczekiwania adekwatny - ok. 15 min.
    W skład mogą wchodzić oprócz skrzydełek, pałki, polędwiczki-strips, kawałki kurczaka, frytki, napoje-cola, soki, piwo, sosy i chyba sałatki.
    Później dobraliśmy jeszcze 6 szt. skrzydełek w super cenie 5 zł!
    10 szt. kosztowało 10zł. Cena bez zestawów mile nas zaskoczyła.
    Ale same zestawy tez wydają mi się niedrogie, chyba od 12,90 zł.
    Na pewno tam wrócimy spróbować innych pozycji w menu.
    Wystrój klimatyczny, "bez szału", ale całkiem przyjemnie, wewnątrz wygodne kanapy, na zewnątrz spory ogródek - trochę głośno od ulicy, można przyjść ze znajomymi i posiedzieć.
    Obsługa miła i pomocna. Długie godziny otwarcia.
    Parking nie zawsze łatwo znaleźć, ale da się. Mogę polecić.
    Jedyny minus to "obskurna" toaleta, brak mydła i ręczników ani suszarki.

Data wizyty w lokalu: 28 sierpnia 2011, godz. 20:00

Nowe w okolicy: Żywiec