Bistro

typ lokalu: bar, restauracja typ kuchni: polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• pompeja 12 recenzji

26.08.2010, 13:14 napisał:

Perełka na starogardzkiej mapie

Niepozorna nazwa Bistro kojarzy się z hamburgerami czy kurczakiem w ostrej panierce. Jednak w tym lokalu nie znajdziemy "śmieciowego" jedzenia. Owszem - na wynos są pyszne śniadaniowe kanapki, ale z prawdziwym grillowanym kurczakiem i świeżymi warzywami. Menu nie jest bogate, ale pyszne i dopracowane. Pierogi ruskie z kapustą mąż określił jako ciut lepsze niż mrożone, za to pieczony łosoś był już przepyszny. Dziecięce medaliony nasz synek pochłonął zupełnie jak nagetsy z mcdonaldsa :). Spaghetti wegetariańskie bardzo dobre, podobnie jak moja ulubiona sałatka z kurczakiem. Na przystawkę kawalątki chleba z masłem z prawdziwymi świeżymi ziołami. Ale co jest najlepszego w Bistro to catering - kurczak ze szparagami czy różyczki brokułowe z sosem to po prostu niebo w gębie. Dla tych najgłodniejszych polecam kotlet Wielka Stopa - zwykły schabowy, ale wielkości dużej pizzy :). Nie do przejedzenia. Lokal jest bardzo malutki, ale nastrojowy. Moje ulubione miejsce w Starogardzie na pyszny obiad. Jedyne "ale" to obsługa - nie wiem, czy pani kelnerka akurat miała urlop, czy zmienili ją na stałe, ale nowa pani nie była zorientowana ani w menu, ani w dodatkach do jedzenia.

Data wizyty w lokalu: 03 sierpnia 2010, godz. 13:00

Nowe w okolicy: Starogard Gdański