Jadłodajnia Bartosz

gdzie jesteś? województwo: świętokrzyskie miejscowość: Kielce
3.1

ul. Głowackiego 1 25-368 Kielce
tel: (41) 344-52-85
typ lokalu: jadłodajnia typ kuchni: polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

Lubisz to miejsce? Powiedz właścicielowi, żeby zgłosił się do Korony Smakosza wyślij

• Mareczek90 1 recenzja

24.07.2013, 20:49 napisał:

Załamka

Jestem załamany wizytą w Bartoszu. Zamówiłem placek po węgiersku. Czas podania ok., obsługa miła, co do dania katastrofa! Placek niedopieczony, sos-tona tłuszczu, mięso tragedia- dziwne żyłki! Niezrażony porażką kucharzy, kucharek, postanowiłem udać się tam ponownie i co??!! Kolejna klapa! Kotlet suchy, ziemniaki dziwnie wodniste. Ponadto podczas pobytu w lokalu, dało się wyczuć i usłyszeć nerwową atmosferę. Każdy z moich znajomych pytany o tą jadłodajnie odradza i ja też tak zrobię.

Data wizyty w lokalu: 13 czerwca 2013

• maniek1234567 1 recenzja

24.04.2013, 20:41 napisał:

Bardzo dobry lokal

Jadłodajnia Bartosz znajduje się w Kielcach przy ulicy Głowackiego. Jadłodajnia Bartosz to idealne miejsce na szybki i smaczny obiad. W ofercie można znaleźć dania kuchni polskiej oraz tradycyjnej, a wszystkie potrawy są przygotowywane ze świeżych składników. Specjalnością szefa kuchni jest łosoś w sosie kurkowym, a na uwagę zasługują również dania ze szpinakiem, domowy rosół z makaronem, pierogi i zupa pomidorowa. Dodatkowym atutem jest cena dania głównego, która nie przekracza 20 zł. Wnętrze Jadłodajnii Bartosz to czyste i jasne pomieszczenie, w którym panuje spokój. Salę wypełniają drewniane stoliki i krzesła, w równie jasnych barwach.

Data wizyty w lokalu: 24 kwietnia 2013

• Mameha 19 recenzji

28.05.2011, 20:24 napisał:

Jadłodajnia "stracone szanse"

Przed laty ta jadłodajnia miała wszystko, co chciałoby się w takim miejscu widzieć: pyszne domowe jedzenie, przystępne ceny, sprawną obsługę i ... wierną klientelę. Do dzisiaj pamiętam smak domowego rosołu z makaronem... :)

Po zmianie właściciela, jadłodajnia podupadła. Zmieniło się wszystko. Jedzenie nie jest dobre. Chłodnik to różowa mazia bez smaku. Lasagne pływa w jakiejś kosmicznej ilości podejrzanego tłuszczu, który chyba ma udawać sos.

Załoga została wymieniona w 100%. Daje się to odczuć w smaku potraw i w jakości obsługi kelnerskiej. Znacie ten dowcip o kelnerze, który niosąc zupę trzymał w niej palec, bo mu lekarz zalecił kurację cieplną?... Oczom własnym nie wierzyłam, kiedy kelnerka właśnie w ten sposób przyniosła mi do stolika zupę! Zupy oczywiście nie tknęłam.

W całym lokalu nieprzyjemnie pachnie tłuszczem. Zapach wchodzi w ubranie i nie daje się go pozbyć przez wiele godzin.

Szkoda "Bartosza"...

Data wizyty w lokalu: 12 maja 2011

• marjka 5 recenzji

14.02.2011, 16:45 napisał:

Bardzo smacznie

Ja miałam okazję się stołować w Jadłodajni Bartosz około 3 razy i muszę przyznać, że za każdym razem jedzenie bardzo mi smakowało.
    Szczególnie polecam zupę pomidorowa i pierogi.

Data wizyty w lokalu: 10 lutego 2011, godz. 14:30

• hana 2 recenzje

07.04.2011, 15:23 napisał:

Dobre jedzenie

Bywam regularnie. Jedzenie bardzo dobre, polecam zupy i dania ze szpinakiem. Ceny bardzo przystępne. Miła obsługa, lokal czysty.

Data wizyty w lokalu: 04 kwietnia 2011, godz. 12:00

• grzebo 22 recenzje

18.08.2010, 15:49 napisał:

Odradzam

Nie wiem, jakim cudem ten lokal jeszcze istnieje. Przez dłuższy czas jadałem obiady w tej okolicy i ilekroć wszedłem do "Bartosza", zawsze wychodziłem rozczarowany. Jest to typowa jadłodajnia, z menu w formie listy na ścianie. Wybór potraw jest umiarkowany, a jedzenie po prostu niezbyt dobre. Zdarzyło mi się dostawać przypalone, zeschnięte kotlety, kwaśny chłodnik, z którego coś się wytrącało, mdłą zupę pomidorową.

Obsługa jest w porządku, lokal jest czysty, choć ze smutnym wystrojem. Nie równoważy to jednak żałosnej kuchni.

• agulinka 1 recenzja

13.05.2011, 23:13 napisał:

Lokal bardzo przyjemny, czysty

Jedzenie bardzo dobre, duży wybór wegetariańskich dań. Pyszne zupy, szybko w dobrej cenie, miła obsługa.

Nowe w okolicy: Kielce