Bar Baracuda

gdzie jesteś? województwo: pomorskie miejscowość: Dębki
3.3

ul. Spacerowa 40 84-110 Dębki (mniej wiecej pośrodku niewielkich Dębek)
tel:
typ lokalu: bar, jadłodajnia typ kuchni: ryby i owoce morza, grill, polska, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• miss_impatient 35 recenzji

13.03.2013, 14:03 napisał:

Bardzo dobrze!

Byłam kilka razy. Za każdym razem, czy to ryba, czy szaszłyk, jedzenie bardzo dobre. Dość szybko i ładnie podane - talerze i sztućce, a nie plastiki, a to w nadmorskich miejscowościach nie jest jeszcze standardem. Wnętrze przyjemne, miło także na zewnątrz - bardzo ładny ogród.

• tokkal 3 recenzje

09.08.2013, 18:40 napisał:

Bardzo dobre jedzenie

Będąc w Dębkach na urlopie, miałem okazję jeść w różnych miejscach, jednak Baracuda moim zdaniem podawała najsmaczniej. Nie mieliśmy żadnych niespodzianek po obiadach, a same dania bardzo smaczne. Oprócz ryb, które jadłem m.in. halibut, flądra, mogę polecić na pewno placek po zbójnicku, zupy - pomidorową, żeberka. Może nie jest to pięciogwiazdkowa restauracja, ale smacznie i zdrowo - oby było tak co roku :).

Data wizyty w lokalu: 01 sierpnia 2013

• lester50 338 recenzji

17.08.2010, 13:05 napisał:

Jasny punkt

Jedyny na razie jasny punkt na mapie kulinarnej Dębek. Lokal mieści się w ładnym, nowym, murowanym budynku, co już wzbudza zaufanie. Miła obsługa, co w Dębkach rzadko się zdarza. Polecam pierogi - porcja 8 zł. Mogą być z mięsem, z truskawkami lub z serem. Jest też kotlet schabowy - 18 zł. Dość dobry dorsz w cenie 6 zł/100g. Jest i kiełbasa z grilla w cenie 14 zł. Niby przeciętny standard nadmorski, ale okazało się, że to najlepszy lokal w Dębkach.

• parabelka 218 recenzji

09.09.2010, 00:32 napisał:

Tak sobie

Jedzenie w Baracudzie jest faktycznie całkiem przyzwoite. Chociaż nie oszukujmy się, cudów nie ma. Jest to po prostu bar w dość dużym i dość eleganckim pensjonacie. Bardzo dobrze nadaje się na obiad dla matek z dziećmi. Jest spokój, pewne odizolowanie od ulicy, huśtawki i bezpieczne jedzenie. Z poprzednich moich pobytów (kiedy jadłam jeszcze mięso) pamiętam dobre pierogi z mięsem. Teraz jadłam ruskie, ale w tej samej cenie i jakości dostanę ruskie prawie w każdym barze w Dębkach. Dosyć długo się czeka na zrealizowanie zamówienia. Często trzeba stolik dzielić z innymi, co nie jest uciążliwe, o ile rodzice nie uparli się bezstresowo wychowywać swoje dziecko, które pluje mi pomidorówką do moich pierogów. Oczywiście, to uwaga do rodziców, a nie do lokalu. Wnętrze kiepskie. Wygląda jak zakładowa stołówka z filmów Barei.
    Czasem w trakcie moich pobytów w Dębkach wpadam tam na obiad, ale wolę jednak przejść się gdzie indziej.

Nowe w okolicy: Dębki