Restauracja Cafe Domek

gdzie jesteś? województwo: dolnośląskie miejscowość: Kudowa Zdrój
3.6

ul. Zdrojowa 36a 57-350 Kudowa Zdrój (przy głónej ulicy z dużym ogródkiem letnim)
tel: (74) 866-15-75
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, desery, grill, kebab, drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• similar 22 recenzje

05.07.2012, 20:10 napisał:

Diabeł tkwi w szczegółach, ale warto!

Recenzję tę piszę w zasadzie na żywo - lokal ma bowiem wi-fi i szybki internet za friko! W zasadzie brak parkingu, auto można postawić jedynie wzdłuż ulicy - a to nie jest prosta sprawa w środku sezonu. Chyba brak w środku klimatyzacji, bo w lokalu jest niemiłosiernie gorąco, więc jeśli ktoś chce chłodu w towarzystwie os i innych owadów - może zjeść pod parasolami swój posiłek. Jeżeli jednak ktoś chce zjeść obiadek w środku lokalu - musi się solidnie spocić - choć wtedy może skorzystać z wielkiego tv i oglądać na żywo np. wiadomości czy mecze... W ładne dni na zewnątrz też wystawiany jest duży tv! Jedzenie smaczne, duży wybór, spore porcje - polecam pierś z kurczaka grillowaną i polaną sosem pieczeniowym lub łososia grillowanego - pycha. Ceny przyzwoite! W środku czysto i schludnie, choć kelnerzy często "nie zauważają klientów" i trzeba się samemu rozejrzeć za kartą dań... Jadałem tam 5 razy - tylko raz trafiły mi się ziemniaki "odgrzewane". Uznałem to za wypadek przy pracy... Poza tym - wg mnie - lokal warty pokusy, typowy na polską kieszeń i gust!

Data wizyty w lokalu: 05 lipca 2012, godz. 17:00

• izabelat 5 recenzji

16.09.2012, 21:09 napisał:

Warto wpaść

W Cafe Domek mieliśmy okazję stołować się tylko raz, ale nie żałujemy. Podczas ładnej pogody można usiąść przy jednym z wielu stolików na zewnątrz. Mąż zamówił kotlet farmerski z oscypkiem i był zadowolony, szczególnie, że nie pożałowano oscypka, co się często zdarza. Mnie smakował kurczak z gyros z sałatką, mięso nie było wysuszone i było dobrze doprawione. Obsługa miła i sprawne sobie radziła pomimo wielu gości. Jedzenie bardzo szybko podane, co jednak nie jest normą w Kudowie.

• kalasancjusz 20 recenzji

26.03.2012, 16:00 napisał:

Bardzo miły lokal w samym centrum Kudowy-Zdroju

Restauracja Cafe Domek to niewielki dwupiętrowy obiekt oferujący przede wszystkim dania kuchni polskiej i włoskiej. Gorąco polecam spróbowanie oferowanych zup. Smakoszom kuchni włoskiej polecam skosztowanie pizzy - można wybrać z kilkudziesięciu rodzajów lub określić dodatki do pizzy według własnego uznania. Do pizzy można dodatkowo zamówić sos pomidorowy (nie keczup!). Dla smakoszy kuchni tradycyjnej polecam góralskie danie podawane na drewnianej konstrukcji specjalnie wykonanej do podawania tego dania (danie składa się z 3 rodzajów mięs grillowanych, pieczonych ziemniaków i surówek - dla 2 osób).

Po zjedzeniu smacznego obiadu warto napić się wyśmienitej kawy i zjeść jeden z oferowanych deserów (szarlotkę, sernik, lody). W okresie wiosenno-letnim można posiedzieć pod parasolem na zewnątrz budynku.

Restaurację polecam osobom, które lubią pizzę, chcą zjeść smaczny obiad lub miło spędzić czas przy kawie czy piwie.

Data wizyty w lokalu: 17 lutego 2012

• kasiarj 1 recenzja

24.09.2012, 16:49 napisał:

Bez rewelacji

Dobra obsługa, jedzenie bardzo szybko podane z uśmiechem. Co do jedzenia to pizza na grubym lekko słodkim cieście, kotleciki zeskorupiałe smażone na starawym oleju. Makaron bardzo przeciętny. Jeśli chce się zjeść szybko to polecam, ale nie oczekujcie rewelacji.

Data wizyty w lokalu: 20 września 2012

• olka24 1 recenzja

10.08.2012, 10:15 napisał:

Godna polecenia

Cafe Domek odwiedziliśmy po wyczerpujaćej wyciece po Pradze. Dzieciaki głodne jak wilki. Syn zażyczył sobie kiełbaskę. Po odzwiedzeniu kilku knajp, weszliśmy do Cafe Domek i okazało się, iż w menu jest (uśmiech bezcenny do końca). Córka jak zwykle zamówiła pizzę, pani z obsługi zdziwiona taka mała, a zje całą. Ja zamówiłam lasagne, a on porcję Mamuta. Wszystko wyglądało smakowicie bardzo smakowało i tu rozczarowanie moja ulubiona lasagne była przypalona, więc oddałam od razu, natychmiast zjawiła się kelnerka przeprosiła i powiedziała czy ma przynieś coś innego. Ja poprosiłam jeszcze raz lasagne. Otrzymałam drugą już pyszną. Moja rodzinka miło wspomina wspólny obiad w Cafe Domek. Obsługa miła.

Data wizyty w lokalu: 02 sierpnia 2012

• 777777 1 recenzja

18.06.2012, 00:14 napisał:

Poszukam czegoś lepszego :(

Byłem pierwszy raz w Kudowie, ciężko znaleźć dobre miejsce na zjedzenie obiadu (próbowałem w Sjeście, Amforze, ale odstraszyły mnie puste stoliki w w/w miejscach). Cafe Domek wydawał się OK, zwłaszcza dla kogoś głodnego. Zamówiłem danie regionalne, czyli golonkę na kapuście za 27 zł - rozczarowałem się. Goloneczka malutka, kompletnie bez smaku, na kapuście zasmażanej w ilości sztuk - jedna łyżka. Musztarda była dobra, chrzan już nie. Dla córki zamówiłem danie dla dzieci kotlet schabowy + frytki + surówka za 13 zł, danie idealne dla niejadków: kotlet 3cm x 4cm, 10 frytek, łyżka startej marchewki, - po godzinie od obiadu była głodna. Knajpa chyba wyłącznie dla smakoszy "pizzy prosto z pieca".

• ansymonka 24 recenzje

13.09.2010, 19:22 napisał:

W samym centrum miasta...

... stoi Cafe Domek. Przy ładnej pogodzie warto korzystać z ogródka. Na jedzenie nie trzeba za długo czekać, wybór spory, a ceny rozsądne. Pikantne skrzydełka są pikantne, a nie umazane pieprzem, jak czasem się zdarza. Warto zajrzeć na obiad :).

Nowe w okolicy: Kudowa Zdrój