Restauracja Cafe Domek

gdzie jesteś? województwo: dolnośląskie miejscowość: Kudowa Zdrój
3.6

ul. Zdrojowa 36a 57-350 Kudowa Zdrój (przy głónej ulicy z dużym ogródkiem letnim)
tel: (74) 866-15-75
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, desery, grill, kebab, drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• rudaYtomus 16 recenzji

11.10.2013, 08:02 napisał:

Przeciętnie

Wybraliśmy się do Restauracji Cafe Domek w październikowe popołudnie na obiad. Dzień wcześniej, wieczorem także mieliśmy chęć odwiedzić lokal, ale zniechęciły nas pustki i zwisający z baru barmani i kelnerzy oglądający telewizję.

Na obiad zamówiliśmy po zupie - kwaśnicę i żurek. Na pytanie, czym różni się porcja w chlebie od porcji nie w chlebie kelner szczerze (za co plus) odpowiedział, że ceną. Zamówiliśmy nie-w-chlebie. Zupy całkiem niezłe, duże, może trochę zbyt drogie jak na jakość.

Na drugie koryto Liczyrzepy. Schabowy bez panierki zapieczony z oscypkiem, garść frytek i trzy łyżki surówek kapuścianych. Nic specjalnego.

Polecamy na zwykły obiad, ale nie spodziewajcie się czegoś wyśmienitego. W porównaniu do podobnych "góralskich" knajp, znanych chociażby z Zakopanego Domek wypada dość marnie.

Z napojów: Grzaniec Kudowski można sobie darować. Smakuje głównie sokiem malinowym i wodą.

Data wizyty w lokalu: 09 października 2013

• gosh_t 3 recenzje

19.08.2013, 16:14 napisał:

Smacznie - polecam !

Restaurację Cafe Domek odwiedziliśmy z mężem dwa razy podczas naszego pobytu w Kudowie w okresie od 14-18.08.2013 r. po nieciekawych doświadczeniach z innymi restauracjami w tym mieście.
    Za pierwszym razem zamówiliśmy patelnię drwala dla 2 os. Bardzo smaczne i obfite danie podane w ciekawy sposób na żeliwnej patelni.
    Następnym razem zamówiliśmy pizzę familijną wg. własnego wyboru dodatków i również byliśmy zadowoleni. Pyszne średniej grubości ciasto, dużo dodatków. Porcja dla głodnych dwóch osób albo średnio głodnych trzech :).
    Również obsługa bardzo uprzejma.
    Czas oczekiwania na dania niezbyt długi, co przy ogromnej ilości gości, którzy przyszli w tych dniach do Restauracji było miłym zaskoczeniem.

Data wizyty w lokalu: 16 sierpnia 2013

• martyna__25 2 recenzje

14.09.2013, 13:40 napisał:

Bardzo fajne miejsce

Jadłam w tym lokalu kilka razy we wrześniu 2013. Dania, których spróbowałam, to: karczek z grilla, pierś kurczaka z grilla, gyros. Wszystko szybko i pięknie podane :). Gyros polecam chyba najbardziej. Nie obcieka tłuszczem jak w innych miejscach. Drinki bardzo fajnie podane lecz trochę mało w nich alkoholu. Ogólnie warto tu zajrzeć. Ceny nie są wygórowane, jedzenie smaczne, a porcje spore :).

• Consolida 2 recenzje

31.08.2013, 22:27 napisał:

Szybko, smacznie

Jedzenie bardzo smaczne - zamówione zapiekanki z mięsem i z kurczakiem sycące, dobrze doprawione, za baaardzo rozsądną cenę. Obsługa miła, czas oczekiwania w porównaniu do obłożenia naprawdę niezły. Polecamy.

Data wizyty w lokalu: 31 sierpnia 2013

• mcmihas 2 recenzje

30.07.2013, 16:37 napisał:

Super jedzenie polecam

Byliśmy z żoną na tygodniowym urolopie i chodziliśmy tam codziennie na obiad. Bardzo przystępne ceny, szybka i miła obsługa oraz, co najważniesze, pyszne jedzenie. Jedliśmy pizze, zapiekanki makarony, mięso... Nie zawiedliśmy się na niczym. Polecamy gorąco. Jeśli wrócimy do Kudowy to na pewno odwiedzimy jeszcze raz.

• Aneczka23 1 recenzja

06.07.2013, 11:34 napisał:

Lokal przyjemny, jedzenie przeciętne

Lokal ładny, czysty. Sympatyczna obsługa. Ceny na takim samym poziomie jak w innych lokalach w Kudowie. Zamówiliśmy pizzę oraz ser smażony z frytkami i surówką. Posiłki podane szybko. Pizza robiona na miejscu, ciasto smaczne, dodatki OK. Ser smażony - czuć niestety "spracowany" tłuszcz do smażenia. Miał być z sosem tatarskim - dostałam majonezowe coś.

Data wizyty w lokalu: 02 lipca 2013

• Przemek369 11 recenzji

16.09.2012, 18:04 napisał:

Dobra

Byliśmy we wrześniu 2012 roku. Zamówiliśmy: chłopskie jadło dla dwojga i sałatkę z owocami morza.
    Dania dobre i obfite. Bardzo ciekawie podane chłopskie jadło na żeliwnej patelni.
    Polecamy na zjedzenie rodzinnego posiłku. Drugi raz poszliśmy na pizze rodzinną - ogromną i podawaną na specjalnej podstawie, gdyż widzieliśmy, że cieszy się powodzeniem, ale było w poniedziałek zamknięte.

• andrejek 1 recenzja

16.04.2013, 20:20 napisał:

Wystrój lepszy niż jedzenie

Obsługa ok (chociaż pan przez 10 min po skończonym posiłku nie pojawił się żeby uregulować rachunek).
    Makaron mocno za słony, zapiekanki nie polecam.
    Fajnie, że mozna zjeść na zewnątrz, winko dobre i tyle...
    Jedzenie 3/10.

Data wizyty w lokalu: 16 kwietnia 2013

• similar 22 recenzje

05.07.2012, 20:10 napisał:

Diabeł tkwi w szczegółach, ale warto!

Recenzję tę piszę w zasadzie na żywo - lokal ma bowiem wi-fi i szybki internet za friko! W zasadzie brak parkingu, auto można postawić jedynie wzdłuż ulicy - a to nie jest prosta sprawa w środku sezonu. Chyba brak w środku klimatyzacji, bo w lokalu jest niemiłosiernie gorąco, więc jeśli ktoś chce chłodu w towarzystwie os i innych owadów - może zjeść pod parasolami swój posiłek. Jeżeli jednak ktoś chce zjeść obiadek w środku lokalu - musi się solidnie spocić - choć wtedy może skorzystać z wielkiego tv i oglądać na żywo np. wiadomości czy mecze... W ładne dni na zewnątrz też wystawiany jest duży tv! Jedzenie smaczne, duży wybór, spore porcje - polecam pierś z kurczaka grillowaną i polaną sosem pieczeniowym lub łososia grillowanego - pycha. Ceny przyzwoite! W środku czysto i schludnie, choć kelnerzy często "nie zauważają klientów" i trzeba się samemu rozejrzeć za kartą dań... Jadałem tam 5 razy - tylko raz trafiły mi się ziemniaki "odgrzewane". Uznałem to za wypadek przy pracy... Poza tym - wg mnie - lokal warty pokusy, typowy na polską kieszeń i gust!

Data wizyty w lokalu: 05 lipca 2012, godz. 17:00

• izabelat 5 recenzji

16.09.2012, 21:09 napisał:

Warto wpaść

W Cafe Domek mieliśmy okazję stołować się tylko raz, ale nie żałujemy. Podczas ładnej pogody można usiąść przy jednym z wielu stolików na zewnątrz. Mąż zamówił kotlet farmerski z oscypkiem i był zadowolony, szczególnie, że nie pożałowano oscypka, co się często zdarza. Mnie smakował kurczak z gyros z sałatką, mięso nie było wysuszone i było dobrze doprawione. Obsługa miła i sprawne sobie radziła pomimo wielu gości. Jedzenie bardzo szybko podane, co jednak nie jest normą w Kudowie.

Nowe w okolicy: Kudowa Zdrój