Pizzeria Salsa

gdzie jesteś? województwo: lubelskie miejscowość: Lublin
4.0

ul. Kawaleryjska 4 A 20-552 Lublin
tel: (81) 526-38-88
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, sałatki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Venom99 10 recenzji

30.09.2012, 21:49 napisał:

Średnia pizza z długą dostawą

Pizza zamówiona - grecka. Strasznie tłusta z dużą ilością słabo jakościowego sera. Da się zjeść tą pizzę. Jednak czas dostawy w niedzielę wieczorem pozostawia dużo do życzenia. Informacja ze strony pizzerii o czasie dostawy do 50 minut. Pizza przyjeżdża spóźniona o 40 minut. Czekanie na dowóz pizza przez 1godzina 30 minut na odległości 2 kilometrów to stanowczo za długo.

Data wizyty w lokalu: 30 września 2012, godz. 18:00

• piwoszek2 6 recenzji

25.11.2012, 14:26 napisał:

Pizza WYŚMIENITA

Lokal odwiedzam dość często i nie tylko ze względu na jedzenie, ale ze względu na całość (wystrój, klimat, obsługa itd.). Ostatnio z narzeczoną zamówiliśmy pizze max chyba 42 cm za 30 zł. Max był pod każdym względem: smak, wygląd, ilość składników, a na uwagę zasługują sosy. Nie jakieś tanie gotowce z butli czy wiadra, tylko prawdziwe smaczne: sos czosnkowy z prawdziwego czosnku.
    Polecam każdemu. Piwko również smakuje idealnie :).

• kwak 19 recenzji

17.03.2012, 18:14 napisał:

Wyśmienita, jedna z lepszych w Lublinie, jeśli nie najlepsza

W lokalu osobiście nigdy nie byłem, ale widziałem na zdjęciach. W każdym bądź razie powstrzymam się od oceny wnętrza.
    Jeśli zaś chodzi o jakość pizzy to jednym słowem jest niesamowita, ciasto idealne jak nigdzie indziej, ser i sos wprost przepyszny, ser ciągnie się i ciągnie. Składniki za każdym razem świeże. Jeśli chodzi o obsługę to też jest na bardzo wysokim poziomie - ostatnio gdy wiedzieli ze dostawca spóźni się o 10 minut z zamówieniem to zadzwonili do mnie z przeprosinami i informacją o małym opóźnieniu - byłem wprost w pozytywnym szoku! :)
    Lokal znam praktycznie od początków jego istnienia i z każdym zamówieniem jest lepiej. Oby tak dalej! Polecam wszystkim :)

Nowe w okolicy: Lublin