Pizza King

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Szczecin , dzielnica: Śródmieście
2.9

pl. Lotników 7 70-414 Szczecin
tel: (91) 488-66-88
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, kanapki, grill, sałatki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• melita 12 recenzji

07.02.2014, 20:27 napisał:

Coraz gorzej

Restaurację Pizza King miałam okazję odwiedzić 3 razy. Za pierwszym podejściem, około 2 lata temu jadłam bardzo smacznego burgera, parę miesięcy później połasiłam się na makaron z owocami morza, który był niejadalny. Nie jestem osobą wybredną, tego dnia byłam ponadto bardzo głodna i znudzona czekaniem ponad godzinę na posiłek, mimo to nie byłam w stanie zjeść nawet połowy postawionego przede mną paskudztwa. Od tamtego czasu do "Kinga" było mi już nie po drodze, aż do ostatniego wtorku, kiedy to postanowiliśmy ze znajomym zjeść coś na szybko. Nauczona doświadczeniem od razu przeszłam do burgerów, jednak to, co dostaliśmy, przeszło moje oczekiwania. Zaczynając od początku: w lokalu była tylko nasza dwójka, a na podanie dwóch burgerów czekaliśmy godzinę (!). Frytki były zimne i gumowe, trochę chyba musiały przeleżeć, żeby doprowadzić się do takiego stanu. Burgery były zimne, jedynym wyrazistym ich składnikiem było morze cebuli, mięso było wybitnie niedoprawione, a całe danie smakowało tak gumowato, plastikowo. Za kapkę najtańszego keczupu do frytek, którego wystarczyło na 1 porcję, kelnerka doliczyła 2 zł. Kiedy przyszło do płacenia, okazało się, że zawitaliśmy w dzień promocji 50% na burgery. Zastanawiające, czy skandaliczna jakość jest wynikiem oczywistej niedbałości o klienta, czy założenia "po co robić smaczne, skoro i tak jedzą za pół darmo".

Data wizyty w lokalu: 04 lutego 2014

• smakoszkowa 48 recenzji

10.04.2013, 21:25 napisał:

Ciężko mnie zdenerwować, a jednak!

W Pizza King byłam dwa razy - za pierwszym razem ze znajomymi na poniedziałkowej promocji -50% na wszystko. Ten pobyt w knajpie wspominam miło - dostałam całkiem smacznego łososia za pół ceny, a i osoby towarzyszące były zadowolone (chodzą tam co poniedziałek ze względu na ceny).

Minął miesiąc i dzisiaj miałam okazję odwiedzić Pizza King w przerwie między jedną, a drugą pracą. Zamówiliśmy stek wołowy i sałatkę z fetą (z pieczywem czosnkowym) do tego napoje. I teraz uwaga - 14.30 wchodzimy do lokalu - posiłek dostaliśmy po 15.30! Osoby, które wchodziły po nas dostawały swoje zamówienia wcześniej. Zapytaliśmy Pani co z naszym zamówieniem i... Pani po 5 minutach przyniosła dla mnie sałatkę (bez pieczywa) i kazała czekać dalej. Czekałam - i między czasie wypatrzyłam wątpliwą świeżość warzyw. Po kolejnych 10 minutach na stół wjechało pieczywo czosnkowe (zimne! jakby wyciągnięte z lodówki i nieodgrzane) oraz stek - półkrwisty (podobno niezły).

Spóźniona do pracy poprosiłam o rachunek - przyszło do płacenia - terminal nie działa! Tak więc osoba odwiedzająca lokal musi się liczyć z pielgrzymką do najbliższego bankomatu.

Nie byłabym zła, ale... droga Pani kelnerko. Klientów uprzedza się przed złożeniem zamówienia o czasie oczekiwania na zamówienie. W czasach, gdy większość ludzi korzysta z kart kredytowych należałoby wspomnieć, że terminal jest niesprawny.

Jedzenie oraz obsługa nie zachwyca. W okolicy jest wiele lepszych (w moim mniemaniu) lokali.

• lucky.me 2 recenzje

14.10.2013, 09:11 napisał:

Nijakie miejsce, nijakie jedzenie

Ani smacznie, ani przyjemnie.

Pizza słabo wypieczona, z warstwą tłuszczu na wierzchu - co świadczy o słabej jakości sera lub dodatków. Pizza wyglądała nieestetycznie i smakowała jak tost z serem gouda na rozmokniętym spodzie. Sosy słabe. Typowy fast food niskiej jakości.

Obsługa niezbyt profesjonalna, mimo że się stara, jest dużo niedociągnięć.

Zaletą miejsca jest jedynie lokalizacja.
    Nie polecam mimo wysokich rabatów.

Data wizyty w lokalu: 02 października 2013, godz. 15:00

• freezah 1 recenzja

18.09.2013, 18:20 napisał:

Bardzo słaba pizzeria

Pierwszy raz odwiedziłem Pizza King i wtopa na maksa. Podany napój kompletnie wygazowany, w drinku tak samo. Ciasto na pizzę miękkie, mnóstwo tłustego spływającego sera, woda na pizzy (od mrożonych owoców morza wrzuconych wprost do pieca). Chociaż można w tym mieście zjeść jeszcze gorszą pizzę.

Data wizyty w lokalu: 18 września 2013, godz. 18:00

• rob_pil 3 recenzje

07.09.2013, 23:55 napisał:

Obsługa niewyobrażalnie kiepska, lepiej nie wchodzić

Lokal odwiedzony zupełnie przez przypadek... wizyta w Szczecinie ze znajomymi przy okazji parady żaglowców.
    Lokal z ciekawym wystrojem wewnątrz, niewątpliwie z przemyślanym zamysłem, nieco trącającym kiczem (sylwetka Elvisa - choć ludziom się podoba, robili sobie z Elvisem zdjęcia).
    Niestety, obsługa niewyobrażalnie fatalna. Zamówiliśmy pizze + przystawki + napoje.
    Przystawki zamówione z racji, że ostrzeżono Nas przed dość długą realizacją zamówienia, w pewnym momencie nawet zasugerowano zmianę lokalu na 2. tej sieci zlokalizowany w innym punkcie Szczecina (nie skorzystaliśmy, nie znamy Szczecina).
    Przystawki podano relatywne sprawnie, jeśli chodzi o napoje szybko okazało się, że jednego rodzaju nie ma, ale żaden problem, zamówiliśmy inny.
    Jeśli chodzi o danie głównie, duża pizza, czekaliśmy na nią około 1,5 h (co prawda nie spieszyło nam się, ale 1,5 h!). Kelnerka, młoda, sympatyczna dziewczyna z koleżanką, zupełnie nie panowały co i kiedy zostanie podane. Pojawiali się kolejni klienci - niczego nieświadomi, co się dzieje w tym lokalu - część z tych klientów była po prostu ignorowana, większość wychodziła bez zrealizowanego zamówienia. Jedna z kelnerek pod wpływem negatywnych reakcji klientów płakała. Gdy i My poprosiliśmy o rachunek i mieliśmy wychodzić, pizza się na szczęście pojawiła. Poprosiliśmy o sos - oczywiście go nie otrzymaliśmy. Na koniec poprosiłem o płatność kartą - okazało się, że jest problem, bo terminal jest rozładowany.
    Pizza zasadniczo dość smaczna (może to kwestia głodu!), obsługa niewyobrażalnie kiepska! Jeśli chcesz stracić dużo nerwów, polecam ten lokal!

Data wizyty w lokalu: 04 sierpnia 2013

• krisz 9 recenzji

04.02.2013, 01:29 napisał:

Where is the king?

To jest najprostszy przykład jak dobrze zapowiadająca się knajpa może tak polecieć w dół. Kiedyś do Pizza King'u przychodziło się z chęcią, obsługa była miła, muzyka tematyczna, jedzenie spore, smaczne i świeże. Wiadomo, to nie jest restauracja najwyższych lotów, niemniej w swojej klasie pizza+ wypadała świetnie. Wielgaśne burgery, bar sałatkowy, porządna pizza. Do tego popcorn z sosami w ramach oczekiwania. Niestety od jakiegoś czasu tendencja jest ostro spadkowa, a ostatnia wizyta kilka dni temu utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie chcę tam wracać. Gdy lokal startował ludzi było niewiele, od kiedy weszły promocje jest po prostu wuchta wiary. Trafiliśmy akurat na promocję pizza -50%. Dwie kelnerki do całej sali - to musiało się przeciągać. W końcu nadeszła jednak nasza chwila zamówiliśmy pizzę mexicanę i american cheeseburger z frytkami i warzywami. Do tego pepsi. No i rozpoczęło się oczekiwanie, równie dobrze można było wyjść, skoczyć na zakupy do kaskady, na kawę do maca wrócić i może nasze zamówienie by się pojawiło.... pomijam fakt, że ludzie, którzy wchodzili po nas dostawali szybciej swoje zamówienia. No cóż życie. Po 45 minutach rekordowego czekania i naszego zniecierpliwienia KATASTROFA bo inaczej nie mogę tego określić wtargnęła na stół. Superostra mexicana była mdła i mało wyrazista, dodatków na zasadzie "co kot napłakał" ale to i tak nic. Przejdźmy do burgerów, jeżeli one są "american" to nie rozumiem plagi otyłości w USA. Tego się nie da zjeść. Mięso mocno garmażeryjne - tłuste i przypalone. W życiu tak paskudnego mielonego nie jadłem, ser po taniości, z warzyw doliczyłem się cebuli i pomidora. Sosy hmmm wściekle żółty majonez z keczupem. Buła dmuchana, lekko czerstwa. A frytki? No cóż, może Magda Gessler ze mnie żadna, ale potrafię wyczuć kiedy mniej więcej były robione. A te najświeższe nie były, zwłaszcza, że zimne. Całość jak sugeruje nazwa lokalu po królewsku osypana solą, aby zabić ten wykwintny smak. Rozczarowujące, zwłaszcza, że kiedyś burgery mieli przyzwoite i duże. Teraz widać oszczędność... Przepraszam, ale wolę aby promocje zniknęły, a wróciła jakość... Bar sałatkowy też zniknął teraz leżą tam kaski?! Uszy więdną przy radiu eska. A obsługa? Cóż, mieliśmy stolik niedaleko baru i wszystkie te urocze komentarze kelnerek, zwykłe obrabianie klientów po prostu dochodziło do naszych uszu. I nie pomogła nawet delikatna sugestia z naszej strony. Panie są tam królowymi (podobnie jak sól), a gość jest PETENTEM... który zakłóca plotkowanie. Było dobrze jest fatalnie. Jedyny plus to jakość do ceny, jest tanio i słabo. Tyle ode mnie.

Data wizyty w lokalu: 31 stycznia 2013, godz. 17:00

• Path 1 recenzja

10.06.2013, 20:29 napisał:

Kiedyś to było całkiem fajne miejsce

Kiedyś zdarzało mi się bywać w tej knajpce średnio raz w tygodniu, polecałam ją innym i namawiałam znajomych, żebyśmy spotykali się właśnie tam. W ciągu ostatnich kilku miesięcy to miejsce z jednego z moich ulubionych przeobraziło się w bardzo kiepską pizzerię, gorszą od tych osiedlowych. Tego, że nie można tam od jakiegoś czasu płacić karta, bo rzekomo terminal jest nieustannie zepsuty, nie skomentuję. Obsługa zdaje się być zupełnie nie zainteresowana klientami [raz czy dwa razy, po prostu stamtąd wyszłam, gdy po pół godziny nikt nie podszedł do stolika], kelnerki są bardziej zaangażowane w zabawę z kilkuletnią dziewczynką [rzeczywiscie, cudowna z niej istotka, no ale to nie jest przedszkole!], o głupi sos do pizzy trzeba się prosić po pięć razy, a kelnerki są tak sfochowane, że mają waty o to, że śmiesz o cokolwiek prosić. To wszystko jeszcze jakoś by i może było do przeżycia, ale dzisiaj już przesadzili! Zamówiliśmy ze znajomymi pizzę gigant, dostaliśmy praktycznie samo ciasto [na całej pizzy były może 4 kawalki kurczaka] i to praktycznie spalone na wiór! Dzisiaj ostatecznie podjęłam decyzję: nigdy więcej tam nie wrócę! I nie polecam już nikomu!

Data wizyty w lokalu: 10 czerwca 2013, godz. 17:00

• Hurin 1 recenzja

04.06.2013, 22:36 napisał:

Nie polecam zamawiania pizzy w pizza King

Po złożeniu zamówienia otrzymałem informację, że czas oczekiwania to MAX 40 min, pizza dotarła do mnie po 1 h i 20 min (2 krotny obiecany czas oczekiwania). Pizza dotarła zimna i nie zjadliwa do tego dostawca nie wiedział ile mam za nią zapłacić.
    Ogólnie nie polecam.

Data wizyty w lokalu: 04 czerwca 2013, godz. 22:10

• melita 12 recenzji

25.09.2012, 15:05 napisał:

Bardzo poprawnie

Fanką Pizza Kinga zostałam po pierwszym gryzie, niesamowicie smacznej kanapki, która skutecznie zapadła mi w pamięć i w serce na wiele tygodni. Drugie podejście do tematu niemal równie pyszne, wielki burger z sałatą strzępiastą i bardzo chrupiące frytki, których ilość była zdecydowanie przewidziana na pułk wojska, nie ma jednego, już najedzonego burgerem klienta. Niestety, zaczęło być gorzej - ongiś na imprezie będąc, znajomi upatrzyli sobie pizzę zamówić. Paskudztwo (sztuk 3) dojechało po 40 minutach, wionąc na całe mieszkanie dziwną spalenizną i smakując nie dużo lepiej. Pizza z papryczkami chili była zupełnie niejadalna, do przeżycia była natomiast farmerska. Kolejne podejście nastąpiło po czasie dłuższym, wybraliśmy się ze znajomym na obiad, niestety już przy zamówieniu pojawił się problem - kelnerka poinformowała nas, że na pizzę trzeba było czekać ponad godzinę. Z pizzy zrezygnowaliśmy, przerzuciwszy się na makaron. Nigdy więcej: owoce morza rozgotowane, niedoprawione, kalmary gumiaste, zupełnie nie do pogryzienia nawet przez posiada pełnego zdrowego uzębienia bez uszczerbków żadnych. Makaron o konsystencji niemalże budyniu, ktoś wyraźnie zagapił się na kuchni i zdrowo sobie te kluski przetrzymał. Podsumowując: najlepiej zamawiać piwo i kanapki, reszta do kosza.

• sroczka.pl 1 recenzja

03.03.2013, 19:06 napisał:

Niestety nie polecam

Byłam z rodziną (2+2):
    oczekiwanie na zamówienie zdecydowanie długie, odstęp między podaniem dań poszczególnym biesidnikom pozwalał spokojnie skończyć posiłek pierwszemu, który dostał zamówione danie. Burger z menu dla dziecka podany z sosem czosnkowym, dodatkowo, sam kotlet, twardy, żylasty i przesolony. Warzywa szefa kuchni mocno przesolone, podane w zalewie olejowej, ziemniaki z serem też pozostawiały wiele do życzenia. Po zwróceniu uwagi na niedoskonałość dań, obsługa nie wydała się być specjalnie poruszona i kontynuowała obsługę w swoim normalnym tempie, kasując oczywiście pełną stawkę... Przykro mi, ale nie polecam.

Data wizyty w lokalu: 03 marca 2013

Nowe w okolicy: Szczecin