Gościniec Polski

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Łomianki
4.4

ul. Warszawska 224 05-092 Łomianki
tel: (22) 751-71-87
typ lokalu: restauracja typ kuchni: polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• archeona 8 recenzji

23.08.2011, 14:02 napisał:

Znakomite domowe obiady

Pyszne, zawsze świeże, zwyczajne dania obiadowe. Rewelacyjny rosół, barszczyk i chłodnik w sezonie. Wyśmienite pierogi, zwłaszcza z kapustą i grzybami, a w sezonie z jagodami. Indyk w sosie własnym, gulasz, buraczki na ciepło... Jeśli coś mi nie smakowało to raczej dlatego, że po prostu wolę inną wersję danej potrawy.
    Fantastyczna, bezpośrednia pani obsługuje klientów. Jestem stałym gościem w tym miejscu i tak też jestem traktowana, pani zawsze pamięta, co lubię najbardziej, a nawet podpowie, czego lepiej nie brać, bo im nie wyszło :).
    Wystrój nie powala na kolana, ale jest adekwatny do charakteru miejsca - bar z wyższej półki, ale jeszcze nie restauracja. Zawsze czyściutko.

• Maciek1979 2 recenzje

26.01.2011, 14:24 napisał:

Najlepsze miejsce w Łomiankach na obiad

Bardzo dobre miejsce na obiad. Ceny nie są może bardzo niskie, ale za to potrawy są bardzo duże (placek po cygańsku to chyba waży ponad tonę) i z pewnością można się najeść. Zawsze jedzenie jest świeże, to się po prostu czuje. Polecam szczególnie gulasz z kopytkami, bardzo dobre polskie danie. Bez wydziwiania, zwykła polska kuchnia. Stołuję się tam dość często, ponieważ lokal jest w centrum Łomianek i jest dobre jedzenie.
    Dobry jest też schabowy z buraczkami lub filecik w sosie (nie pamiętam jakim) :).

Nowe w okolicy: Łomianki