Chilli Cocktail Bar & Restaurant

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Olsztyn
3.6

ul. Kołłątaja 1 10-034 Olsztyn (50 m od Mostu Jana)
tel: (89) 534-03-21
typ lokalu: drink bar, restauracja typ kuchni: europejska, sałatki, koktajle (bezalkoholowe), fusion, drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• miumiu 23 recenzje

22.01.2014, 17:08 napisał:

Coctail Bar lat 90'...

Nie ma to jak zamienić rewelacyjne drinki w restauracji na C. przy Łynie na Chilli, ale że to weekend nadeszła ochota klubowego lokalu. Nadal w Olsztynie mamy lukę na lokal +30 bogaty w ciekawe menu koktajli, alkoholów i muzykę...

Chilli zawiodło. Obszerne menu daje nadzieję na dobry "drink".
    To co otrzymałyśmy, to szklankę rodem z lat 90. Coś pobarwione, w środku olbrzymie kostki jak do coli. Zero podania... no chyba,że ten centymetrowy plaster pomarańczy...
    Sok w drinku, to raczej jakiś napój. Ogólnie składniki słabe.
    W tych czasach i cenach Chilli soki powinny być wyciskane na bieżąco.

Obsługa dramat, 4 dziewczyny (kelnerki?- to za dużo powiedziane) leniwe, bez zainteresowania. Pogawędki ze znajomymi, z obsługą, a klienci wokół nas się pieklą.
    Przez wykładzinę dywanową w lokalu brzydko pachnie. Widać,że lokal ma czasy świetności za sobą. Jego lokalizacja po prostu nadrabia.
    Po 3 łykach, dramatycznym czasie oczekiwania na rachunek wróciłyśmy do miejsca, gdzie smak i jakość obsługi gościa to jest to ;).

Data wizyty w lokalu: 11 stycznia 2014, godz. 21:00

• Dziulek 4 recenzje

08.08.2013, 15:06 napisał:

Świetny lokal!

Bardzo dobrze wyglądający lokal z przemiła obsługą kobiet. Ceny normalne jak na stare miasto. Śniadania przepyszne polecam zestaw polski (14 zł). Warto odwiedzić lokal ze swoją połówką idealnie, do tego się nadaje. A w weekendy na wyższym i niższym poziomie mieści się dyskoteka więc można fajnie się pobawić i do tego dobrze zjeść! Jak najbardziej polecam!

• Rofi 48 recenzji

10.06.2012, 14:36 napisał:

Ocenię na razie tylko początek, czyli "Cocktail Bar"

Wieczorem, w dzień powszedni udałem się tam by napić się jakiegoś drinka. Z racji temperatury oraz możliwości palenia wybraliśmy stolik na zewnątrz. Szkoda tylko, że lampki, które oświetlają fasadę budynku świecą też na twarz i trzeba było zmienić stolik.
    Kelnerka pojawiła się dość szybko i przeszliśmy do studiowania karty drinków. Strasznie małe litery na niej mogą przysporzyć trochę kłopotu niejednej osobie, zwłaszcza w takim półmroku.
    Na drinki czekaliśmy dobre 10 minut - co najmniej jakby przygotowywał je z precyzją i oddaniem światowej klasy barman. Choć my i tak byliśmy szczęśliwcami: obok naszego stolika siedziała czwórka ludzi, którzy piwo zamówili gdy my siadaliśmy. Dostaliśmy drinki, a oni nadal czekali. Specjalnie popatrzyłem na zegarek: 20 minut czekali. No i w końcu się rozmyślili i poszli. Po trzech minutach od ich odejścia od stolika zjawiła się wreszcie kelnerka z piwami i była wielce zaskoczona, że tamci ludzie poszli.
    Drinki... No cóż - w moim dało się wyczuć alkohol, dokładnie rzecz ujmując tequilę, ale była zbyt przykryta słodkim likierem. Liczyłem raczej na fuzję smaków, a nie słodzik w ustach. Drinku mojej towarzyszki smakował jak sam tonik. Nie było czuć ani ginu, ani innych likierów, które miały tam być.
    Zawiodłem się, szczerze powiem. Liczyłem, po wystroju czy miejscach "barowych" do siedzenia, że wreszcie w Olsztynie pojawi się drink bar z prawdziwego zdarzenia. I może niekoniecznie będzie kusić cenami drinków, ale smakiem. Nie jest to lokal spełniający moje oczekiwania.

Data wizyty w lokalu: 07 czerwca 2012, godz. 22:00

• SredniaMi 8 recenzji

23.02.2013, 23:21 napisał:

Powiew nowoczesności!

Mieszkam bardzo blisko Chilli i lubię mieć świadomość, że zawsze zostanę tam miło przyjęta. Jest to restauracja na poziomie, ale bez zadęcia, z dobrym podejściem do klientów. Jedzenie i produkty dobrej jakości, ciekawie podane. Smacznie. Ze względu na ceny nie jest to miejsce, gdzie mogę chodzić codziennie, ale raz na jakiś czas spokojnie można zajrzeć, bez zostawiania majątku.
    Poza jedzeniem, polecam drinki! Duży wybór, świetni barmani, niewysokie ceny.
    Plus za częstą zmianę menu, zdecydowanie odstaje to od olsztyńskiego standardu. Jedyne do czego się czepiam, do obsługa, troszkę zaniżają poziom (brak wiedzy o produktach albo sposobie przyrządzania, trochę zbyt nachalne pytanie o jakość posiłku/napojów - parokrotnie zdarzyło się im wtrącić w rozmowę ;)). Poza tym - śmiało polecam, to miłe miejsce z pomysłem, intymną atmosferą i dbałością o szczegóły.

• adeka19 2 recenzje

20.02.2013, 18:07 napisał:

Polecam wszystkim jako restaurację i klub

Polecam Chilli. Superwnętrze, pyszna kuchnia i fajna muzyka. Najbardziej polecam tatara i tiramisu (jeśli jest jeszcze w karcie), "U Fukiera" Marty Gessler się chowa ;) Uwielbiam tu spędzać czas.

• użytkownik usunięty

18.02.2013, 17:49 napisał:

Wyjątkowo kulturalny lokal

Gdyby ktoś na ulicy zapytał mnie, co myślę o Chilli, to bez zastanowienia odpowiedziałbym, że jest dla mnie miejscem bardzo kulturalnym. Już na samym wejściu spotykamy się z życzliwością po stronie pracowników ochrony, co w olsztyńskich lokalach jest bardzo rzadko spotykane. Sam lokal wyjątkowo trafia w mój gust estetyką oraz swego rodzaju atmosferą, która tam panuje. Miejsce to reprezentuje poziom, jaki powinien być punktem odniesienia dla innych olsztyńskich lokali. Ceny adekwatne do jakości. Zdecydowanie 100% polecam.

• Kfiatuszek 1 recenzja

08.02.2013, 09:12 napisał:

Lubię "bywać"...

Chilli jest miejscem, do którego często wracam. Spowodowane to jest wysoką kulturą lokalu w porównaniu z innymi tego typu miejscami. Podoba mi się wystrój, schludność, kultura pracujących tam ludzi. Takie zwykłe "dzień dobry" i "dobranoc" ze strony ochroniarzy. Panowie dbają o kulturę klubu, nie wpuszczają "byle kogo". Nie ma starć jak w innych miejscach tego typu. Panowie szybko reagują. Niestety, obniżył się poziom oprawy muzycznej w klubie: czas pogadać z DJ :). O powodzeniu lokalu świadczy ilość osób tam bawiących się, a raczej tłumy. Cena alkoholi stosunkowo wysoka. Ogólnie polecam :).

• glodny-olsztyniak 2 recenzje

18.09.2012, 13:51 napisał:

Przytulnie i romantycznie

Bardzo ładne miejsce - wystrój dzięki oldschoolowym zdjęciom i lekkiemu oświetleniu bardzo przytulny i idealny na randez vous :). Bylem w ten weekend w dwóch lokalach, dlatego będzie to małe porównanie tych lokali (Sfinks i Chilli) - chili jest zdecydowanie lepszym miejscem w przypadku gdy chcemy na kimś zrobić dobre wrażenie (dziewczynie:)) - natomiast w sfinksie możemy być troszkę bardziej na luzie, więc co kto lubi...
    W Sfinxie jadłem shoarmę - chyba wszyscy wiedzą jak wygląda i jak smakuje - w każdym mieście tak samo,l czyli smacznie.
    Co do Chilli karkówka była przyrządzona bardzo dobrze z zapiekanymi ziemniakami i sałatką (o ile się nie mylę to jest to z sosem vinaigrette, ale głowy nie dam bo aż tak się na sosach nie znam:). Fajne było to, że w w lokalu dają do karkówki ostre noże, więc nie ma problemu z pokrojeniem.
    Obsługa sprawna i tu i tu.
    Co do cen w sfinie za 24 złote shoarma i cola więc cena znośna
    W Chilli trzeba liczyć około 50% drożej.

Data wizyty w lokalu: 15 września 2012, godz. 17:00

• pathe 1 recenzja

05.09.2012, 21:26 napisał:

Przede wszystkim bardzo smacznie

Tak jak powyżej przede wszystkim bardzo smaczne potrawy, przynajmniej tatar i spaghetti były wyśmienite jak reszta ciężko mi powiedzieć, ale jeżeli trzymają standard tatara to jest naprawdę bardzo bardzo dobrze!
    Co do obsługi to mogłoby być troszkę szybciej o ile kelnerki dawały radę o tyle przy barze był jeden barman, więc wystarczyły 2-3 osoby i musiał się mocno sprężać.
    Wystrój bardzo przyjemny panują fiolety itp., mogłoby być troszkę jaśniej choć w sumie ta ciemność dodaje wrażenia luksusu - co kto lubi, ja wolę jasne wnętrza.
    Ceny - jak to ceny nikt by się nie obraził jakby były niższe, ale nie jest tak najgorzej - jeżeli chcesz się tam stołować całe dnie to może być krucho :), ale raz na jakiś czas jak najbardziej
    Ogólnie szczerze polecam - szczególnie ze względu na wyborne dania!

Data wizyty w lokalu: 05 września 2012, godz. 19:00

• mq01 1 recenzja

26.06.2012, 08:32 napisał:

Dwa razy... i dość!

W lokalu tym byłem 2 razy. Po ostatnim pobycie postanowiłem nigdy więcej tam nie wracać. Z grupą znajomych zarezerwowaliśmy stolik celem obejrzenia meczu Polska - Czechy. Do obsługi nie mam większych zastrzeżeń, wszystko przebiegało w miarę sprawnie do momentu - kiedy po meczu (godz. 22.30) udaliśmy się na papierosa przed bar. Przy próbie powrotu jedna z osób z grupy nie została wpuszczona ze względu na "nieodpowiedni strój". Ubiór rzecz gustu - przyszliśmy kibicować, a nie na tzw. "lans". Nawet jeżeli nie przeszlibyśmy selekcji to przy rezerwacji stolika do godz. 23.00 uważam za BEZPRAWNE nie wpuszczenie bądź co bądź - gościa lokalu na dwadzieście minut przed końcem czasu rezerwacji. Dalsze wydarzenia to całkowita komprmitcja panów "osiłków" oraz pana przedstawijącego się jako właściciel lokalu, chociaż po rozmowie wydaje mi się, że jest najwyżej menagerem. W/w pan poinformował nas, że decyzja o wpuszczeniu naszego kolegi należy do panów ochroniarzy (CZYTAJ-OCHRONIARZ ROZPATRUJE SKARGĘ KLIENTA!). Po czym z szyderczym uśmiechem odwrócił się i odszedł. Przy próbie poproszenie o wpuszczenie kolegi panowie ochroniarze zwracali się do nas na TY, co uważam za niestosowność i brak kultury. Pozostało nam zapłacić niemały rachunek i opuścić lokal. Jesteśmy grupą lekarzy w trakcie specjalizacji - spotykamy się w Olsztynie co miesiąc ze względu na prowadzone tam zajęcia. W poprzednim miesiącu byliśmy w tym lokalu na obiedzie (skusił na co trzeba uczciwie przyznać przyjemny wystrój), jedzenie można określić na "bez szału" - ani dobre, ani złe. Zraża podejście do klienta oraz całkowity brak profesjonalizmu osoby zarządzającej. Jakość/cena tylko jedna gwiazdka - ponieważ oceniam jakość jedzenia oraz jakość obsługi jako jedno.

Data wizyty w lokalu: 16 czerwca 2012

Nowe w okolicy: Olsztyn