Pizzeria Pico Bello

gdzie jesteś? województwo: wielkopolskie miejscowość: Wolsztyn
3.2

ul. Poznańska 3 64-200 Wolsztyn
tel: (68) 347-25-30
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, śródziemnomorska, grill, włoska, sałatki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Mnd85 5 recenzji

23.11.2014, 22:51 napisał:

Skandaliczne zachowanie obsługi

W niedzielne popołudnie, będąc w podróży, wybrałam się z mężem na obiad do Pico Bello. Zamówiliśmy polędwiczkę wieprzową w gorgonzoli oraz "makaron wstążki w sosie serowo-brokułowym". Niedługi czas oczekiwania na dania. Polędwiczka zjadliwa, nieco gumowata, ale frytki i surówka nadrabiały. Natomiast makaron... pływająca w śmietanowej zupie góra rozgotowanego makaronu posypana niedogotowanym brokułem oraz plastrami cukinii. Śmietana/sos - totalnie bez smaku - ani czosnku, ani ziół, ani soli ani pieprzu - kompletnie zero smaku. Danie nie nadawało się do spożycia (osobiście wstydziłabym się komuś coś takiego podać). Ale to nie był najgorszy punkt wieczoru. Danie postanowiłam zwrócić i obsługa bez dyskusji przyjęła talerz. Przy barze nie usłyszałam żadnej propozycji podania czegoś w zamian, wróciłam więc do stolika. Mąż jadł, ja czekałam, czekałam, czekałam. Nikt nie pojawił się ani z inną porcją dania, ani z propozycją zjedzenia choćby frytek. Nie smakuje - możesz nie jeść kliencie. Kiedy przyszło do płacenia rachunku, zwrócone danie oczywiście nie zostało doliczone do rachunku, ale obsługa była wielce zaskoczona, że ja bym chciała coś zjeść. Niestety, wyszłam głodna, nieugoszczona i z poczuciem, iż zostałam zlekceważona.

Data wizyty w lokalu: 23 listopada 2014

• stylove 4 recenzje

20.07.2014, 16:22 napisał:

Pizzeria Pico Bello

Zachęcona opiniami odwiedziłam pizzerię i jestem zawiedziona.
    Zamówiliśmy pizzę grecką i margeritę, ciasto było obłożone zbyt dużą ilością dodatków: na całej powierzchni m.in. pomidory i zielony ogórek co powodowało, że ciasto było jakieś ciężkie, gliniaste. Ziół- suszonego oregano nie było czuć. Generalnie pizza nie smakowała nam.

Ogródek jest z placem zabaw, ale otoczony z każdej strony ulicą z której dochodził ciągły szum aut.

Data wizyty w lokalu: 03 lipca 2014

• slomcia83 7 recenzji

21.08.2012, 22:46 napisał:

Lokal godny polecenia

Do Pico Bello trafiliśmy przypadkiem przejeżdżając przez Wolsztyn, ale na pewno zawitamy tam po raz kolejny.

W karci króluje pizza i polędwiczki wieprzowe z grilla z sałatami i różnymi dodatkami.

Zdecydowaliśmy się na to drugie. Dostaliśmy ogromny talerz, na którym znajdowały się świeże sałaty, warzywa oraz pieczone polędwiczki z różnymi dodatkami. Do tego ciepła bagietka i masło czosnkowe. Danie apetycznie podane, smaczne (polecam połączenie z gruszką i oscypkiem) oraz relatywnie niedrogie (24 zł). Poza tym zdecydowaliśmy się na miętową herbatę mrożoną, która miała niekonwencjonalny smak, choć była lekko za słodka. Do tego miła obsługa i ładny, zacieniony ogródek.

Duży pozytyw, miejsce godne polecenia!

Data wizyty w lokalu: 21 sierpnia 2012, godz. 16:00

• rudka 4 recenzje

28.03.2010, 18:19 napisał:

Przyjemne miejsce na dobry obiad

Pizzeria Pico Bello kojarzy mi się z wakacjami spędzanymi od wielu lat nad jeziorem wolsztyńskim. W menu znajdziemy duży wybór pizzy (polecam pizzę szefa!) na niezbyt grubym cieście, ze świeżymi dodatkami. Oprócz pizzy możemy zamówić mięsa z grilla, sałatki, desery.
    Lubię zamawiać tam mrożoną herbatę, ponieważ jest własnej roboty z pływającymi w niej kawałkami pomarańczy i cytryny. Idealny napój na lato.
    Zaletą tego lokalu jest spory ogródek letni usytuowany obok pizzerii na terenie dawnego ogródka jordanowskiego. Teren jest ogrodzony, posiada plac zabaw dla dzieci, dlatego zawsze znajdziemy tam sporo rodzin z dziećmi.
    Obsługa miła i kompetentna.

Nowe w okolicy: Wolsztyn