Pizzeria Pico Bello

gdzie jesteś? województwo: wielkopolskie miejscowość: Wolsztyn
4.1

ul. Poznańska 3 64-200 Wolsztyn
tel: (68) 347-25-30
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, śródziemnomorska, grill, włoska, sałatki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• slomcia83 6 recenzji

21.08.2012, 22:46 napisał:

Lokal godny polecenia

Do Pico Bello trafiliśmy przypadkiem przejeżdżając przez Wolsztyn, ale na pewno zawitamy tam po raz kolejny.

W karci króluje pizza i polędwiczki wieprzowe z grilla z sałatami i różnymi dodatkami.

Zdecydowaliśmy się na to drugie. Dostaliśmy ogromny talerz, na którym znajdowały się świeże sałaty, warzywa oraz pieczone polędwiczki z różnymi dodatkami. Do tego ciepła bagietka i masło czosnkowe. Danie apetycznie podane, smaczne (polecam połączenie z gruszką i oscypkiem) oraz relatywnie niedrogie (24 zł). Poza tym zdecydowaliśmy się na miętową herbatę mrożoną, która miała niekonwencjonalny smak, choć była lekko za słodka. Do tego miła obsługa i ładny, zacieniony ogródek.

Duży pozytyw, miejsce godne polecenia!

Data wizyty w lokalu: 21 sierpnia 2012, godz. 16:00

• rudka 4 recenzje

28.03.2010, 18:19 napisał:

Przyjemne miejsce na dobry obiad

Pizzeria Pico Bello kojarzy mi się z wakacjami spędzanymi od wielu lat nad jeziorem wolsztyńskim. W menu znajdziemy duży wybór pizzy (polecam pizzę szefa!) na niezbyt grubym cieście, ze świeżymi dodatkami. Oprócz pizzy możemy zamówić mięsa z grilla, sałatki, desery.
    Lubię zamawiać tam mrożoną herbatę, ponieważ jest własnej roboty z pływającymi w niej kawałkami pomarańczy i cytryny. Idealny napój na lato.
    Zaletą tego lokalu jest spory ogródek letni usytuowany obok pizzerii na terenie dawnego ogródka jordanowskiego. Teren jest ogrodzony, posiada plac zabaw dla dzieci, dlatego zawsze znajdziemy tam sporo rodzin z dziećmi.
    Obsługa miła i kompetentna.

Nowe w okolicy: Wolsztyn