Pizzeria Vinci

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Dąbrowa Górnicza , dzielnice: Łęknice, Trzydziesty, Strzemieszyce Wielkie, Reden, Pogoria, Piekło, Gołonóg
2.6

ul. Morcinka 1 41-303 Dąbrowa Górnicza (w pobliżu Kauflandu)
tel: (32) 260-80-00
typ lokalu: pizzeria, pub typ kuchni: włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• kasia_dg 2 recenzje

05.05.2013, 20:07 napisał:

Pomyłka dosłownie i w przenośni...

Pomyliliśmy z mężem tę pizzerię z inną w Dąbrowie Górniczej, w której robią najlepsze bagietki z pieca. Zamówiliśmy przez internet z Vinci włoskie bagietki z pieca :( dostaliśmy ogromną bułkę w której znajdowały się: cieniutki plasterki pomidora i ogórka, sałata lodowa i troszkę wędliny. Nie było to wcale chrupiące lecz suche i zapychające, całość ratował sos, ale to nie sos zamówiliśmy lecz bagietki...Koszt za te bagietki zdecydowanie zbyt duży jak na ilość składników i jakość wykonania. Plusem jest możliwość zamówienia i zapłacenia przez internet.

• pomaranczowa 2 recenzje

13.04.2012, 18:32 napisał:

Kiedyś było lepiej

Byłam w lokalu na początku kwietnia, wcześniej bywałam często, ostatnio rzadziej ze względu na gorszą jakość pizzy. Uważam, że tak jak ktoś tutaj słusznie zauważył "lecą po kosztach". Kiedyś pizza była wyśmienita, świeże składniki, wyraźny smak, pyszne ciasto i ser, a obecnie uległa pogorszeniu i notorycznie dostaję przypalone ciasto, czy to w lokalu czy w dostawie...

Data wizyty w lokalu: 11 kwietnia 2012

• anonimowy82 1 recenzja

22.04.2012, 17:04 napisał:

Beznadziejna pizza

Pizza jest po prostu beznadziejna, można ją porównać do mrożonej pizzy z marketu. Grube gumowe ciasto, po 30 minutach pizza robi się niejadalna. Krewetki to już w ogóle jest śmiech na sali - królewskie, a są bardzo malutkie i jescze ta cena. Nie polecam nikomu tej pizzerii, po prostu tragedia.

• Aschriel 3 recenzje

27.01.2011, 08:28 napisał:

Przyjemne miejsce

Pizza rzeczywiście duża. Kiedyś najlepsza pizza, jaką dało się zjeść w całkiem przyzwoitej cenie. Niestety w miarę upływu czasu jakość jedzenia znacznie się pogorszyła. Chyba zaczęło się cięcie kosztów lub zwiększanie zysku na siłę. Niestety kosztem jakości jedzenia. Kiedyś ser dodawany do pizzy to była mozzarella. Teraz chyba już nie jest, przynajmniej smakuje zupełnie inaczej niż wcześniej. To samo jeśli chodzi o bagietki z pieca. Wielka szkoda, bo była to chyba najlepsza pizzeria w Dąbrowie Górniczej. A na pewno była lepsza niż wielkie sieciowe pizzerie.

• stimoroll 30 recenzji

24.03.2010, 19:26 napisał:

Dobra pizza, mały środek, duży ogródek

Pizza spora. Wybór niezły jak na pizzerię na osiedlu, spokojnie i nie tłoczno. Jest gdzie zaparkować (duży plus). Blisko z Kauflandu (duży plus). Mało stolików w środku - minus. Chyba nie ma klimy - minus. Fajne loże imprezowe - chyba nowe, bo w środku ich wcześniej nie widziałem (to oczywiście plus).
    Czas oczekiwania na zamówienie - średnio od 10 do 30 min. (znośnie).

Nowe w okolicy: Dąbrowa Górnicza