Klub Atrium

gdzie jesteś? województwo: lubelskie miejscowość: Nałęczów
2.7

ul. Park Zdrojowy 24-140 Nałęczów
tel:
typ lokalu: drink bar, klub typ kuchni: międzynarodowa, drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• gosinka 8 recenzji

21.07.2013, 19:33 napisał:

Nic specjalnego

Zdaję sobie sprawę, że to klub, a nie restauracja, oczekiwałam jednak czegoś więcej. Byłam z koleżanką, zamówiłyśmy sałatkę cezar (polecana w karcie). Kurczak był dobry, choć zbyt mocno przyprawiony. I to chyba jedyna zaleta. Sos był tak kwaśny, że nie dało się go jeść. Obsługa przeciętna, miła, choć niezbyt profesjonalna i długo się czeka.

Data wizyty w lokalu: 21 lipca 2013

-ketchup,
    -musztarda,
    -pepsi.

Obsługa:
    Młodzież licealna - średnio profesjonalna.

Jedzenie:
    Pani obsługująca nie zapytała się jaką kiełbaskę preferuję, przyniosła białą. Niedosmażona - z jakimiś chrząstkami. Zjadłem ZIMNE frytki. O sól trzeba było walczyć...

Żona również była średnio zadowolona z kaszanki. Myślałem, że takich prostych dań nie da się popsuć. A jednak DA SIĘ !

Koszt:
    Za całość zapłaciliśmy 39 zł. Doliczają usługę gastronomiczną nie pytając czy informując o tym klienta. Na napiwek trzeba sobie zasłużyć, a nie brać go sobie bez pytania. Nie zapłaciłbym za taką jakość obsługi oraz za takie jedzenie 20 zł.

Serdecznie nie polecam !!!

Data wizyty w lokalu: 01 maja 2012, godz. 18:00

• RedHotChiliPepper 95 recenzji

25.08.2011, 13:58 napisał:

Tak sobie

Restauracja na zewnątrz zlokalizowana w samym centrum parku. Niewielki wybór potraw, głównie grill. Kiełbasa jak to kiełbasa, przeciętna, pstrąg smaczny, obsługa fatalna, strasznie długo się czeka. Lepiej zamówić jedzenie w barze. Atutem jest płac zabaw dla dzieci. Kuchnię, a właściwie grilla mają chyba tylko w sezonie letnim.

• MisieObzartuchy 5 recenzji

06.10.2011, 19:47 napisał:

Fast food

Nie chciało nam się dzisiaj za daleko ruszać, stąd wybraliśmy najbliżej nas położoną knajpę.

W zasadzie nie ma za wiele do napisania. Miejsce i jedzenie jak w tytule.

Zamówiliśmy:

Flaki - bardzo przeciętne, przypominały produkt prosto z folii. Ocena: 2/5.

Karkówka z frytkami - na plus: mięsko robione przy nas, prosto z grilla, duża porcja. Na minus: fatalne frytki. Dokupione dodatki warzywne słabe (fakt faktem, kosztowały nas po złotówce).

Suma summarum: Klub Atrium raczej nie jest nastawiony na klientów zamawiających obiadowe posiłki. Jedzenie jest tu raczej dodatkiem do kręgli, bilarda, basenu. Dostępne jedynie w sezonie letnim (do wyboru najpopularniejsze dania z grilla, flaki, zupa dnia, dodatki). Ceny przystępne.

Data wizyty w lokalu: 06 października 2011, godz. 18:30

• jajnick 914 recenzji

21.03.2010, 15:20 napisał:

Drink bar na kompleksie SPA

W Klubie Atrium znajdują się tory do gry w kręgle oraz stół do gry w snooker'a i pool'a. W hallu jest także drink bar oferujący najprzeróżniejsze napoje. Kierowcy nie piją, więc skończyło się jedynie na soku ze świeżych grapefruitów. Był pyszny. Zwrócić ponadto należy uwagę na wystrój drink baru. Pomimo tego, że znajduje się on w hallu, jest tam jednak bardzo elegancko. Przy ławach ustawiono bardzo wygodne, przepiękne, czerwone fotele. W letnie dni można też posiedzieć na tarasie.

• martusia 10 recenzji

24.06.2010, 15:31 napisał:

Dobre miejsce na małe co nieco...

Miło tam posiedzieć w słońcu przy smacznych grillowanych mięskach, kiełbaskach, rybach i ziemniakach+miejscowe nałęczowskie piwo za bardzo przystępną cenę. Obsługa bez zarzutu i lokalizacja też!

Nowe w okolicy: Nałęczów