Karczma Czarci Młyn

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Zawiercie

ul. Armii Krajowej 43 42-480 Zawiercie (Borowe Pole)
tel: 504-073-044
typ lokalu: karczma, restauracja typ kuchni: śródziemnomorska, śląska, włoska, polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• xbalbina 1 recenzja

04.08.2014, 19:47 napisał:

Wielkie rozczarowanie!

Karczma bardzo chwalona na internecie dlatego też postanowiliśmy skorzystać z jej usług, przed karczmą bardzo dużo samochodów, okazało się jednak że odbywa się tam jakieś przyjęcie, grzecznie czekaliśmy na kelnerkę z kartą niestety nie doczekaliśmy się, poszliśmy osobiście po kartę a usłyszeliśmy że teraz obsługują przyjęcie i zamówienia będzie można składać dopiero o wyznaczonej porze, dla mnie wielki minus byliśmy bardzo głodni, nikt Nas nie raczył poinformować, że będziemy musieli czekać pół godziny by móc złożyć zamówienie, niestety obsługa nie zwraca kompletnie uwagi na klienta. Szkoda, bo po przeczytaniu opinii o dobrym jedzeniu chcieliśmy bardzo skorzystać z usług tej karczmy, niestety nie udało się Nam. Klient Nasz Pan!

Data wizyty w lokalu: 03 sierpnia 2014

• adamkesek 6 recenzji

26.01.2014, 15:42 napisał:

Smacznie, dużo i przyjemnie

Wybraliśmy tę karczmę głównie ze względu na pozytywne opinie zamieszczone tutaj. Z zewnątrz lokal raczej przeciętny. Na plus duży, ogrodzony parking. W środku typowy góralski wystrój. Ściany wykończone kamieniem i drewnem. Dwa kominki. Obsługa miła, pomimo braku wolnych stolików (ze względu na rezerwacje na odbywającą się wieczorem imprezę) potrafiła znaleźć miejsce dla dwóch osób. Szybkość obsługi w porządku, nie czekaliśmy na dania zbyt długo. Porcje bardzo duże, mimo tego iż byliśmy bardzo głodni, ledwo poradziliśmy sobie z zupą i daniem głównym. Zupy smaczne, o intensywnym smaku, z chrupiącym groszkiem ptysiowym. Zamówiliśmy krem brokułowy oraz serowy. Dania główne przez nas wybrane to kotlet schabowy z ananasem, serem i żurawiną z zasmażanymi buraczkami i kulkami ziemniaczanymi oraz schabowy z pieczarkami i żółtym serem z zasmażaną kapustą i ziemniaczanymi półksiężycami. Jeszcze raz powtarzam, że dania były naprawdę duże :). Wszystko smaczne, gorące, mięso miękkie, soczyste. Warto odwiedzić Czarci Młyn, mimo iż nie znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze, ani w centrum miasta. Z czystym sercem polecam!

Data wizyty w lokalu: 25 stycznia 2014, godz. 18:00

• alex70 27 recenzji

18.03.2010, 23:44 napisał:

Wybierz się z rodziną!

Jeśli posiadasz małoletnie dzieci z gatunku już chodzących i żwawych polecam w Zawierciu Czarci Młyn. Karczma posiada sporo atrakcji dla dzieciaków: plac zabaw, mini zoo, kąpielisko i łowisko prywatne. Dzieci mamy z głowy... Trzeba na nie rzucić okiem od czasu do czasu, ale pora pobiesiadować. A jest tutaj czym zaspokoić głód i wyższe potrzeby (estetyczne, smakowe itp.). Uwaga! Porcje są naprawdę spore! Jadłem tutaj żurek, polędwiczki wieprzowe w cieście, kluski śląskie i surówki. W ciepłe dni świetnie smakuje świeży pstrąg w letnim ogródku. Smacznie, solidne rzemiosło kucharza. Dodatkowym atutem jest dbałość o stylowy wygląd wnętrza i otoczenia lokalu. Nie był do tej pory opisany przez innych mobilnych gastronautów, gdyż nie leży przy głównej trasie. Czasem warto z nich zjechać!

Nowe w okolicy: Zawiercie