Pizzeria Quattro

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Pabianice
2.9

ul. Grobelna 7 95-200 Pabianice
tel: (42) 278-78-28
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Piaff 4 recenzje

05.11.2013, 16:49 napisał:

Dobra pizza w przystępnej cenie

Do tej pory tylko pizzę zamawiałam, nie mam zarzutów jak na polską wersję włoskiego specjału ;). Pizza to była, dwa razy hawajska, raz jakiś miks. Pizza jak to pizza, gruby placek, dużo składników, dwa sosy gratis.
    Cena także ok, w stosunku do jakości/smaku/ilości składników.

• wegetarianka 12 recenzji

02.09.2012, 10:59 napisał:

Pizzeria trudna do oceny

Przez pewien czas pizzeria była naszą ulubioną pabianicką knajpą obiadowo-kolacyjną, jednak nic nie trwa wiecznie. Słabym punktem tego miejsca jest obsługa. Zamawiając pizzę z salami na połowie dostaliśmy salami na całości, ze zdziwioną miną kelnerki "to nie może zostać tak?". Gdy pojawiło się słowo "wegetarianka", kelnerka zmieszała się, zabierając pół pizzy i powiedziała, że przyniesie małą wegetariańską. Po paru minutach na talerzu przede mną wylądowało to samo pół pizzy jednak już zmienione. Salami zdjęte, wierzch posypany serem i zapieczony dla niepoznaki. Gratuluję pomysłowości! Jeśli tak się traktuje stałych klientów, to ja podziękuję. Wcześniej też się zdarzały nieporozumienia, ale mniej denerwujące (zamówione grzanki nigdy do nas nie trafiły, czy to, że długo czekaliśmy na obsługę).

Mimo tego, że pizza zawsze była smaczna, nikomu nie polecę i w życiu tam nie pójdę.

• poop 3 recenzje

07.07.2012, 13:05 napisał:

Nie jest źle

Byłem w Quattro kilkukrotnie.
    Wystrój bardzo ładny, z obsługą gorzej. Czasami odnosiłem wrażenie, że kelnerki obsługują mnie "bo muszą".
    Pizza - dobra, bez zastrzeżeń.
    Shoarma - również dobra, choć droga jak na ilość.

Ogółem na plus.

• Calmwater 4 recenzje

04.06.2011, 23:33 napisał:

Bezpośrednio - ok. Telefonicznie: Post

Knajpka w sumie w porządku - fajny klimat, atmosfera, pizza też jedna z lepszych. Jednak zamówiliśmy pizzę przez telefon.... Wynik? Zero kontaktu, zero numerów, do których można się dodzwonić (pomimo przyjęcia zamówienia). Jednym zdaniem: Jeśli chcecie coś zjeść ugotujcie coś, a na tą pizzerię nie liczcie, bo pójdziecie spać głodni. Nie polecam - omijajcie szerokim łukiem, chyba, że jesteście na ścisłej diecie....

Data wizyty w lokalu: 04 czerwca 2011, godz. 23:32

• dominion 26 recenzji

13.09.2010, 20:08 napisał:

Ciekawe menu :)

Ponownie wybrałam się do Quattro, tym razem z moim lubym chwaląc mu krem z pomidorów :).
    On zamówił ową zupę, a ja brokuły zapiekane w serze.

Jeśli chodzi o zupę, to muszę przyznać, że trochę byliśmy zawiedzeni, w smaku była naprawdę przepyszna, tak jak ostatnim razem, ale choć nie wiem, czy było to spowodowane późną już porą (byliśmy tak z pół godzinki przed zamknięciem lokalu), czy może tego dnia było więcej niż zazwyczaj miłośników pomidorów, dostaliśmy tak jakby połowę tej porcji, jaką otrzymałam ostatnim razem. Niemniej zupka była przepyszna :).

Brokuły zapiekane w serze. Wszystko ok, gdyby nie w pół surowe brokuły, których trawienie było ciężką pracą dla mojego brzucha...

Wystrój jest naprawdę super. Myślę, że pod tym względem knajpka przoduje w Pabianicach.

Obsługa również na 5!

Wrócimy tam jeszcze z pewnością, gdyż mają bogate i ciekawe menu :).

• mrmimo 1 recenzja

22.03.2011, 19:48 napisał:

Rozczarowanie

Poszliśmy tam, bo chcieliśmy zrobić przyjemność dzieciom po ich występie w szkole muzycznej (lokal jest zaraz obok). I to był błąd...

Pabianice mają swoją specyfikę, są przyklejone do Łodzi i w sumie służą jako sypialnio-mieszkalnia. Jak się jedzie do kina, to do Łodzi. Do teatru - do Łodzi. Coś zjeść... no właśnie. W sumie dlaczego? Zastanawiałem się nad tym i stwierdziłem, że dobrze wyglądający lokal może zmienić mój światopogląd.

Zamówiliśmy lasagnę i shoarmę dla dzieci. (Żałowałem, że też nie wziąłem shoarmy, którą w sumie można zjeść). Lasagne też zjadliwa, chociaż sos strasznie rozgotowany, ale przynajmniej wygląd miała ciekawy - zaserwowana na gorącym talerzu, w którym ją wcześniej zapieczono.

Zamówiliśmy również sałatkę z kurczaka. Na pierwszy rzut oka ciekawie, dużo się dzieje, ale... Gdyby choć ktoś wpadł na pomysł, że słonecznika można uprażyć na patelni, a wtedy dużo zyskuje i zupełnie inaczej współgra z resztą smaków na talerzu. Nie wpadł, bo nie myślał o takich szczegółach jak zrobienie dobrej sałatki. To była sałatka "na odwal się". Ot - sypnąć słonecznika, wywalić trochę fasolki z puszki, dodać kurczaka i do stolika.

Wreszcie coś, co mnie zniechęciło do Quattro na resztę życia - tzw. pasta z czterema gatunkami sera i brokułami. Dlaczego? Spodziewałem się dobrego włoskiego penne albo tagliatelle, w którym będą jakieś sery i brokuły. W swojej żałosnej naiwności wyobraziłem sobie, że to może być coś interesującego. Ale cóż może być interesującego w makaronie 'rurki a'la pomidorowa' z kilkoma nędznymi kwiatuszkami brokuła, a całość zanurzona w beszamelu, w którym być może ktoś nawet rozpuścił jakiś ser, ale zrobił to tak starannie i tak precyzyjnie go rozbełtał, że nawet nie wiadomo, że on tam kiedykolwiek był. I że w ilości aż czterech gatunków! Naprawdę, jak macie kogoś znajomego, który nie lubi sera albo ma uczulenie na ser, to zaproście go na pastę z czterema gatunkami sera. Zaskoczcie go, że ser może smakować tak, jakby go wcale nie było.

Porażka!

Data wizyty w lokalu: 22 marca 2011, godz. 18:00

• dominion 26 recenzji

01.03.2010, 14:09 napisał:

Nowe Quattro

Nowe Quattro przy Kauflandzie... bardzo fajne miejsce, dobre jedzenie i duży wybór. Pyszne zupy, szczególnie krem z pomidorów lub zupa serowo-czosnkowa z grzankami. Pizza pewnie też dobra, choć jeszcze nie jadłam w nowym, ale w starym Quattro była ok. Jeśli chodzi o sałatki to warzywa niestety nam nie smakowały (gorzkie) czeka na sezon wiosenny. :)
    Wielkim minusem moim zdaniem jest głośna muzyka i to, że kanapy (na których prawdopodobnie siadać będą Ci co przyjdą na kawę/piwo/herbatę, czasem też coś zjeść) stoją od razu przy wejściu w miejscu najbardziej ruchliwym, przy kasie... tak więc nie można sobie spokojnie porozmawiać... i stoliki przy sofach są za wysokie, co jest mało komfortowe.
    Poza tym jeśli chodzi o wystrój to zdecydowanie na +.
    Obsługa również na + choć za szybko podchodzi do stolików chcąc przyjąć zamówienie lub sprzątnąć naczynia zanim wszystko zostanie zjedzone, ale uśmiecha się, więc jest ok.
    Moim zdaniem lokal jest za krótko otwarty, choć nie byłam tam w weekend, no ale napisane jest, że do 22.00...
    Ogólnie pozytywnie. :)

• AstraFan 4 recenzje

24.05.2010, 14:29 napisał:

Ładny lokal

Lokal. To chyba jeden z obecnie najładniejszych lokali w mieście. Całkiem przytulny, fajnie przeszklony, ogólnie bardzo przyjemny a stoliki na górze wygodne - 10/10.

Jedzenie. Jadłem pizzę - bardzo smaczna, ser miał smak sera, a nie masy, składników dużo, do tego ceny bardzo przyzwoite (szczególnie za extra dodatki). Do kawy powinni jednak podawać od razu cukier w saszetkach. Sumarycznie - 9,5/10.

Menu. Pizze (parędziesiąt propozycji), sałatki, dania z kurczakiem, zupy, desery, słowem wszystkiego po trochu. Wybór napojów wystarczający. Minus, to brak większego opisu przy części pozycji - mam tu na myśli głównie desery - 6/10.

Obsługa. Tutaj muszę podzielić to na dwie skrajności: kelnerka bardzo sympatyczna i szybka w obsłudze.

Ceny i płatności. Ceny bardzo konkurencyjne. Ale czar prysł przez brak możliwości zapłaty kartą - 3/10.

Nowe w okolicy: Pabianice