Peper's

gdzie jesteś? województwo: podlaskie miejscowość: Białystok , dzielnice: Piasta II, Bojary
2.9

ul. Warszawska 30 15-077 Białystok (za Hotelem Gołębiewski) menu
tel: (85) 741-33-36
typ lokalu: restauracja typ kuchni: meksykańska, europejska, desery, naleśniki, drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

Lubisz to miejsce? Powiedz właścicielowi, żeby zgłosił się do Korony Smakosza wyślij

• mzungu 5 recenzji

14.12.2010, 21:46 napisał:

Bardzo pozytywnie

Podobno lokal ten nawiedziła swojego czasu pani Gessler. Nie wiem, jak było tam wcześniej, bo zawsze chodziłam piętro wyżej do Sześcianu. Tak też było ostatnim razem, ale po kilku piwach stwierdziliśmy ze znajomymi, że zgłodnieliśmy i udaliśmy się do Peper's.
    Przywitały nas dwie papugi z klatce przy drzwiach. W środku całe mnóstwo kaktusów, które tworzą typowy meksykański klimat. Muzyka równie klimatyczna. Kelnerki mega kompetentne znające menu na wylot.
    Jedzenie przepyszne. Wszyscy zdecydowaliśmy się na burritos. Porcje duże, elegancko podane. Potrawy pikantne, dobrze doprawione. Kolorowe jak sam Meksyk.
    Generalnie, rzadko kiedy daję maksymalne oceny, ale naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Nie pamiętam dokładnie cen, ale wiem, że płacąc rachunek byliśmy mile zaskoczeni.
    Miejsce godne polecenia!

Data wizyty w lokalu: 13 listopada 2010, godz. 21:00

• zieleniak37 1 recenzja

18.02.2014, 19:00 napisał:

Lokal niezwykle przytulny

Bywam w Peppers nieczęsto, ale zawsze powracam z zachwytem. Porcje burito dość duże, łosoś bardzo dobry. Enchilada jest daniem mało pikantnym, ale takim ma być. Za to zupy! Moja ulubiona to zupa z czarnej fasoli. Jest pikantna, gęsta, rozgrzewająca - pycha, druga sopa de tortilla pomidorowy rosół, tortille, ser - super! i zupy sezonowe - mniam! Uwielbiam wszelkie sałatki - spore porcje, kawa boska. Ale te zupy. KTO LUBI ZUPY TO TYLKO TAM - REWELACJA.

• cichaasia 3 recenzje

12.08.2011, 21:04 napisał:

Meksykański Białystok

Peper's skusiło mnie swoją zniżką na grouponie. Poszłam tam z wielkimi nadziejami i moje oczekiwania zostały spełnione. Obsługa bardzo sympatyczna - co jakiś czas pani podchodziła i pytała czy czegoś nie potrzebujemy. Karta dań niezbyt obszerna, ale i tak ciężko było się zdecydować, co zamówić. Skłoniliśmy się ku potrawom meksykańskim. Zamówiliśmy dwie zupy krem z czarnej fasoli - bardzo pikantne i smaczne, mole poblano oraz burrito. W między czasie okazało się, że burrito zabrakło więc zamieniliśmy te danie na enchiladę. Jedzenie było wyśmienite, porcje duże, więc z lokalu wyszliśmy z pełnymi brzuchami. W lokalu niezapomniany klimat, szczebioczące papużki, przy stoliku obok ludzie rozmawiający po hiszpańsku - to wszystko spowodowało, że nie czułam się jak w Białymstoku,a w prawdziwej knajpce meksykańskiej. Co ciekawe, pomimo, że było to czwartkowe popołudnie to prawie każdy stolik był zajęty. Na pewno będę polecać to miejsce znajomym i sama tez tam wrócę. Szkoda tylko że ceny bez zniżki groupon są dość wysokie.

Data wizyty w lokalu: 11 sierpnia 2011, godz. 18.00

• iwa01 1 recenzja

03.02.2013, 20:59 napisał:

Bardzo przyjemna knajpka

Byliśmy z mężem w piątek na kolacji i muszę przyznać, że spędziliśmy świetny wieczór. Nie dość, że potańczyliśmy to zjedliśmy w końcu coś ciekawego i na super ostro, chili con carne pikantne i sycące, a mole egzotyczne w smaku - rewelacja; do obsługi też nie mam żadnych zarzutów, byliśmy tam pierwszy raz i na pewno nie ostatni! Polecamy :)

Data wizyty w lokalu: 02 lutego 2013

• magda10 2 recenzje

22.11.2012, 22:57 napisał:

Jestem bardzo zadowolona

Ja bywam w Peper'sie zawsze jak odwiedzam Białystok, to jest raz na miesiąc, jedzenie zawsze jest świeże i pyszne, z obsługą różnie bywa, ale czego wymagać od dzisiejszej młodzieży... Generalnie jak czytam te recenzje to nie rozumiem ludzi, co kupują te groupony za śmieszne pieniądze to jeszcze wymagają nie wiadomo co, dla takich polecam Hotel Sobieski w Warszawie. Płaćcie i wymagajcie.

Data wizyty w lokalu: 22 listopada 2012

• Tragboo 8 recenzji

26.02.2012, 22:37 napisał:

Smacznie i specyficznie, warto się wybrać

Skorzystałem z nowej oferty grupon, którą Pepers po raz kolejny przygotował dla mieszkańców Białegostoku. Na szczęście troszeczkę za późno przeczytałem opinie z poprzedniej edycji grupona. Więc troszkę przygotowany na rozczarowanie zarezerwowałem stolik. No i tutaj Peper's zaczął mnie pozytywnie zaskakiwać. Obsługa bardzo miła bardzo przyjemna, kelner kompetentny wytłumaczył czego się spodziewać po jakim daniu. Na pierwsze danie nie trzeba było długo czekać, było przepyszne, gorące naprawdę rewelacja, momentalnie zmieniło się moje nastawienie. Wybrance mojego serca również bardzo smakowało, następnie drugie danie okazało się równie rewelacyjne. Do tego stopnia byłem zadowolony, że postanowiłem zamówić deser. Na nas dwoje zamówiłem polecany przez kelnera sernik z chilli - również nie rozczarował. Myślę, że właściciel wziął sobie do serca opinie poprzedniej edycji gruponu i postanowił zmienić podejście. Po dzisiejszym wypadzie z czystym sercem polecam Peper's i zachęcam smakoszy z Białegostoku do czynnego oceniania w serwisie gastronauci.pl.

Data wizyty w lokalu: 26 lutego 2012, godz. 20:00

• Michal_Pal 12 recenzji

07.10.2013, 14:25 napisał:

Smacznie i przytulnie

Byłem w tym lokalu ze znajomymi, każdy z nas zamówił coś innego. Czas oczekiwania może nie należy do najkrótszych, ale może to świadczyć tylko o tym, że dania są przygotowywane na bieżąco i są świeże. Tak też było w naszym wypadku. Burrito duże i smaczne, chili con carne bardzo smaczne. Dania nie są ostre, jak na kuchnię meksykańską przystało, ale to nie problem, żeby poprosić kelnerkę o dodatkowe chili, albo przy zamówieniu zwrócić uwagę, iż lubi się bardzo pikantne jedzenie. W końcu my Polacy nie jesteśmy przyzwyczajeni do ostrego jedzenia. Dlatego lepiej sobie doprawić, niż nie zjeść bo się nie da.

Z czystym sumieniem polecam. Wystrój rewelacja.

• Angie07 1 recenzja

04.08.2011, 15:14 napisał:

Peper's

Do Peper's zawsze chciałam pójść, od momentu kiedy po raz mieszkałam na Warszawskiej, a już szczególnie gdy M. Gessler odwiedziła ten lokal. Jednak odstraszały mnie tam ceny (znajomi mówili, że nie jest tanio). Zdecydowałam się dopiero po wykupieniu grupona do tego lokalu. Wystrój jak najbardziej na plus, muzyczka w tle nadaje fajny klimat knajpce. Kelnerki spisały się tak jak być powinno. Zastanawiam się tylko czy menu nie było skrócone dla klientów z gruponem, w programie kuchennych rewolucji było dość duże. Tu dostaliśmy tylko kartkę a4, z której tylko na jednej stronie było potrawy. Zamówiliśmy krem z czarnej fasoli był naprawdę dobry no i faktycznie pikantny, brakowało nam do niego pieczywa czy nachosów. Sałatka pepers była dobra, chociaż za mało w niej kurczaka, no i na końcu moje danie burrito pyszne nic dodać nic ująć, porcja naprawdę spora. Wszystko podane z gustem. Podsumowując jedzenie naprawdę bardzo dobre, mamy małe, ale jak pieczywko czy brak dużej ilości kurczaka, ale to niewielki szczegół. Łącznie z gruponem i napojami wydaliśmy 40 zł bez grupona było by to 60 zł, więc tanio tam nie jest, ale od czasu do czasu na pewno warto iść, chociażby żeby samemu się przekonać ;) POLECAM!

Data wizyty w lokalu: 03 sierpnia 2011

• iwcia69 1 recenzja

04.01.2012, 01:36 napisał:

Klimatyczny lokal z bardzo dobrą kuchnią

Sugerując się zamieszczonymi tu negatywnymi opiniami mogłam spodziewać się wszystkiego, jednak znając Polaków z tendencji do narzekania i krytykowania postanowiłam przekonać się na "własnej skórze". I oczywiście moje wrażenie wręcz przeciwnie b. pozytywne. Pomimo tego iż zjawiłam się prawie w ostatniej chwili tzn. 3 dni przed końcem terminu realizacji z voucherem groupona i dowiedziałam się przy okazji, iż takich spóźnialskich jak ja jest ok. 400 osób!, to po krótkiej i całkiem sympatycznej (pomimo niełatwej sytuacji dla właścicieli restauracji) rozmowie z szefostwem udało mi się zarezerwować stolik na za 3 dni.
    Absolutnie nie podzielam też opinii co do gorszej obsługi i mniejszych porcji z uwagi na to, iż byłam gościem innej kategorii, bo z voucherem groupona (dzięki czemu restauracja owszem może i zdobędzie nowych klientów, ale z klientów groupona to raczej nawet poniesione koszty im się nie zwrócą).
    Kelnerka była kompetentna i przemiła, zamówiony przeze mnie łosoś w marynacie limonkowej z sałatą pyszny (sos do sałaty rewelacja!), a syna enchilada oryginalna i ciekawa w smaku, aż chciało mi się dać dobry napiwek :), Dodam, że jestem osobą bardzo wybredną jeśli chodzi o kuchnię i kulturę osobistą osób obsługujących w lokalach. Sugeruję więc, nie sugerujcie się tylko opiniami, lecz sami sprawdźcie! Ja z synem zjadłam tam wyjątkowo smaczny obiad, słuchając meksykańskiej oryginalnej muzyki, w klimatycznie urządzonym wnętrzu :). Mój dość wyrafinowany gust został zaspokojony :). Być może nie mam porównania z oryginalnymi meksykańskimi daniami, gdyż w Meksyku nigdy nie byłam :), ale myślę, że tak jak większość Białostoczan, co tu wypowiadają się na temat ponoć słabych meksykańskich dań :). A jeśli chodzi o ilość na talerzu, to nie o nią chodzi gdy się wybieramy do restauracji, tylko raczej o jakość! A jeśli komuś chodzi o ilość, to od tego są np. bary ;).
    Wbrew wszystkim negatywnym tu opiniom będę polecać to miejsce wszystkim swoim znajomym. Zaliczyłam dziś ten lokal do piątki najlepszych w b-stoku, jeśli chodzi o lokale o w miarę przystępnych cenach, dla przeciętnie zarabiającego Białostoczanina.

Data wizyty w lokalu: 03 stycznia 2012, godz. 15:30

• Ewee 8 recenzji

02.05.2014, 23:58 napisał:

Jestem na tak

Początkowo wystrój wydawał się trochę dziwny, jednak kiedy zobaczyłam ławy pełne mięciutkich poduszek to od razu mi się spodobało.
    Kolejnym plusem było to, że w odpowiedni sposób podano herbatę a do tego nie żałowali na wrzątku, którego dali cały dzbanuszek z czego miałam 3 dolewki do filiżanki.
    Zamówiliśmy jedno danie meksykańskie a jedno polskie i raczej przypadło nam do gustu te drugie. Mięsko mięciutkie ze smacznym sosem, ziemniaczki na moją prośbę zostały upieczone a nie usmażone i podejrzewam, że zrobili jak prosiłam ponieważ nie były otłuszczone za to bardzo smaczne i mięciutkie (bardzo często się spotkałam, że pieczone ziemniaki były surowe w środku dlatego też mile się zaskoczyłam, że tu było inaczej).
    Co do dania meksykańskiego to zamówiliśmy burito z białym i czerwonym sosem. Zdaje się, że mięso jest mielone na miejscu i za to duży plus. Poza tym bardzo pikantne jak dla nas za bardzo, ale pewnie znajdą się też zwolennicy takich ostrych smaków.
    Na dania kuchni polskiej myślę, że jeszcze się tam wybiorę nie raz, na kuchnię meksykańską niekoniecznie.

Data wizyty w lokalu: maj 2014

Nowe w okolicy: Białystok