Restauracja Hotelu Kmicic

gdzie jesteś? województwo: lubelskie miejscowość: Zemborzyce Dolne
2.4

ul. Zemborzyce Dolne 62 20-492 Zemborzyce Dolne
tel: 606-978-444
typ lokalu: restauracja, restauracja hotelowa typ kuchni: polska, francuska, regionalna cena dania głównego: 20 - 40 zł

W tym lokalu

Opencard-79x16

• RedHotChiliPepper 95 recenzji

09.05.2012, 20:14 napisał:

Dobry wybór na rodzinne spotkanie

Zaproszony byłem do tego lokalu na imprezę rodzinną.

Wypadł dobrze. Jedzenie bez zarzutu, szybka obsługa.
    Tagiatelle z kurczakiem w winie bardzo smaczne, a co ważne makaron był sprężysty, lekko twardawy, taki jak powinien być, w większości tego typu lokali dają rozgotowaną mamałygę.

Polędwiczki mięciutkie i soczyste. Zupy nie jadłem.

Porażką okazało się tiramisu, kwaśne, prawie cytrynowe mało biszkoptów i likieru. Dodatkowo sąsiad znalazł w nim wykałaczkę. Okropna wpadka. Szkoda, bo reszta była bez zarzutu.

• jajnick 914 recenzji

25.01.2010, 18:50 napisał:

Nie spodziewają się gości...

Wielokrotnie przejeżdżając obok nowo wybudowanego Zajazdu Kmicic w Zemborzycach zamiarowałem sobie, że kiedyś tu wpadnę. No i dzień ten nastał. Kiedy przybyliśmy do Kmicica (było ok. godziny 18.30) niestety nie zastaliśmy tam nikogo. Drzwi do restauracji były otwarte, przy barze świeciło się światło (w pozostałej części lokalu światła wygaszone), w lokalu jednak nie było obsługi. Poczekaliśmy ok. 8 minut, a skoro nikt nie przyszedł pojechaliśmy na kolację do konkurencji. O jedzeniu zatem się nie wypowiadam, ani o jego relacji do ceny. Sam lokal wystrojony weselnie. Wszystko się błyszczy i świeci (nawet w półmroku): i sufit, i filary, i podłoga. Krzesła przybrane jasnymi materiałami. Taki drobnomieszczański przepych. Samo miejsce jako kompleks weselno-imprezowy pewnie się sprawdza. Wystrój ten nie jest w moim stylu. Ponieważ jednak wszystko jest nowe, czyściutkie i świecące, ocenę za wystrój wystawiam dość wysoką. Głównie dlatego, że pewnie wielu osobom wystrój ten się spodoba.

• aga5 1 recenzja

07.07.2011, 19:55 napisał:

Przepiękna strona internetowa

Przepiękna strona internetowa, obiecujący wiele manager, który jest zarówno szefem kuchni I TYLE.
    Ostatnio organizowałam tam "małe" przyjęcie (25 osób), jedzenie było tragiczne, a mianowicie:
    - w rosole cztery kołduny
    - na drugie danie twarda rolada cielęca + 3 ziemniaki + dwa brokuły, a w karcie brzmiało to tak: mostek cielęcy w sosie z kurek podany z młodymi ziemniakami i bukietem warzyw - to była parodia tego, co było napisane,
    - z zimnych przystawek były m.in. mięsa pieczone, a wyglądało to tak: pokrojone cieniutkie plasterki schabu, karczku, boczku (mięsa pieczone kroi się zdecydowanie grubiej, bo są to mięsa pieczone, jak sama nazwa wskazuje).
    Generalnie zimne przystawki składały się z dużej ilości sałat, których na stole było najwięcej, czyli było zielono mi! Było jeszcze kilka innych przekąsek m.in. pasztet mięsny w otoczce bekonowej, który był niesmaczny. Obsługa kelnerska byle jaka. Kelnerka zapomniała podać mojemu mężowi drugie danie itp. rzeczy. Daniem dnia na uroczystości, które najbardziej smakowało wszystkim, był DESER (być może kucharz powinien być bardziej cukiernikiem niż kucharzem!).
    Porcje dla dzieci były mikroskopijne, zresztą dla dorosłych też. I jeszcze jedno - manager zaprosił moich gości do sali restauracyjnej, gdzie miało się odbyć przyjęcie, choć w dwukrotnej rozmowie z nim ustalałam inną salę. W tej, którą ustalałam na imprezę, odbywało się jakieś inne przyjęcie (wesele albo poprawiny). Odradzam więc wszystkim ten lokal, jedzenia było może góra za 60 zł, a ja zapłaciłam bagatela 120 zł!!!.
    Mam nauczkę, żeby na każdą imprezę podpisywać umowę, co, gdzie, kiedy i za ile!

Nowe w okolicy: Zemborzyce Dolne