Pizzeria Bagatella

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Darłowo
4.5

ul. Powstańców Warszawskich 65 76-150 Darłowo (cis a vis Biedronki)
tel: (94) 314-30-30
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, włoska, przekąski cena dania głównego: poniżej 20 zł

• chalwaklb 1 recenzja

16.08.2014, 22:04 napisał:

Bardzo dobra pizza

Byłem w tym miejscu tylko raz, ale muszę bardzo pochwalić pizzę. Przepyszna, dużo składników, ciasto dobre. Polecam pizzę Swojską (19) i nie pamiętam już nazwy tej pizzy, ale miała numer 30 w menu. Jedna z lepszych pizz jakie jadłem ostatnimi czasami. Wnętrze nie powala, toalety wyglądają tragicznie. Warto pomyśleć nad zmianą wyglądu. Obsługa miła. Ogólnie polecam pizzę w tym miejscu, nie wiem jak z innymi daniami.

Data wizyty w lokalu: 16 sierpnia 2014

• karolinkamila 2 recenzje

27.11.2012, 16:04 napisał:

Dla mnie sentymentalne miejsce...

Do tej pizzerii chodzę od kilku lat. Przyjemna atmosfera, oraz wystrój, który przypada do gustu. Pizza świetna na miejscu. Reszta dań różnie, ale ja ten lokal cenię za spotkania ze znajomymi właśnie na pizzy. Lokal dwupoziomowy, dobry na randkę. Nic dodać nic ująć, pozdrawiam.

Nowe w okolicy: Darłowo