Trattoria Rzym

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Sulejówek
2.6

ul. Armii Krajowej 3 05-071 Sulejówek
tel: (22) 760-02-56
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• LadyTurandot 52 recenzje

20.01.2013, 20:06 napisał:

Bardzo przyjemna niespodzianka

Pizzę z Trattorii zamawiałam do domu. Od razu zaskoczyła mnie pozytywnie dyspozycyjność właścicieli - kiedy zadzwoniłam, by poprosić o szybsze dowiezienie pizzy, niż o to pierwotnie poprosiłam, moje życzenie zostało spełnione bez żadnych problemów. Sama pizza rownież była bardzo smaczna, a sosy to absolutna pychota. Ceny nie powalają, ale są raczej takie, jak w większości tego typu knajp.

Data wizyty w lokalu: 14 stycznia 2013

• koziol1320 5 recenzji

08.02.2013, 16:45 napisał:

Kiedyś fajnie, teraz średnio

Pamiętam to miejsce jeszcze sprzed kilku lat, była to jedna z lepszych gastronomi na terenie Sulejówka, oczywiście nie licząc (buskiej) :).
    A tak na poważnie, byłem tam jakiś czas temu z moją lepszą połówką i było mi wstyd przed nią, że zaciągnąłem ją w takie miejsce. Lokal strasznie zaniedbany, sprzątanie chyba odbywa się tam raz w roku albo jeszcze rzadziej, w każdym bądź razie lokal ogólnie był fajnym miejscem, ale chyba nie ma komu tam zarządzać...
    Jeżeli chodzi o stronę bardziej właściwą, czyli o kuchnię, mogę się wypowiedzieć, że jest całkiem nieźle, choć jadłem tam tylko pizzę, to powiem, że była OK.
    Na podsumowanie dodam, że pizza z Trattorii tak, ale tylko na wynos do domu.

• emijan3123 1 recenzja

27.03.2013, 15:18 napisał:

Bardzo przyjemna pizzeria

Pizza, że tak się wyrażę najlepsza w mieście, bardzo duży wybór pizzy, np. pizza, zapiekanka rewelacja, każdemu polecam.
    Wystrój sali bardzo ładny, aż przyjemnie posiedzieć z gronem przyjaciół.
    Obsługa bardzo miła i profesjonalna.
    Jedyne do czego można się przyczepić to zbyt głośna muzyka.

• bobaq 2 recenzje

02.04.2011, 22:29 napisał:

Rozczarowanie

Pizza w Tratorii, na którą czekać przyszło ponad 1h (!), rozczarowała. I to nie tylko smak, jakość składników (ostra papryka, którą bardzo ostrożnie przyozdobiony był placek, zamiast świeżej okazała się paprykopodobnym marynowanym tworem), ale i wygląd. Pani kelnerka usilnie starała się przekonać, iż trzymilimetrowe ciasto w tej wyszukanej potrawie jest rzeczywiście ciastem grubym kosztującym dodatkowe 2 PLN.
    Po prostu - nie polecam...

Nowe w okolicy: Sulejówek