Restauracja Project Azja

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Łódź , dzielnica: Widzew

ul. Kołodzieja 14A 92-423 Łódź
tel: (42) 661-04-02
typ lokalu: restauracja typ kuchni: orientalna, azjatycka cena dania głównego: poniżej 20 zł

• zeszok 217 recenzji

07.11.2013, 22:38 napisał:

Absolutnie na topie

Na restaurację za mało, na bar - za dobrze. Project Azja chyba wpasował się gdzieś pomiędzy.
    Ja sklasyfikowałbym go jednak jako bar orientalny, ale jeden z najlepszych jakie znam, zarówno pod względem kuchni jak i warunków lokalowych.
    Przyjemne wnętrze, miła obsługa przyjmująca zamówienia (chyba sam szef). Nieco przydługie oczekiwanie na niektóre dania (gorący półmisek, około 35 minut).
    Jednakże warto zaczekać. Wszystko czego tam próbowałem jest świetne! Z moich ulubionych: cielęcina na gorącym półmisku i kurczak curry. W menu jest zatrzęsienie propozycji i z pewnością pojawię się tam jeszcze wiele razy by skosztować sławnych kalmarów, ośmiornic i innych owoców morza.
    Cena dań mieści się w przedziale 12-23zł.
    Na dzień dzisiejszy, wg mojego rozeznania jest to bar nr 1 w tej kategorii, nie tylko w Łodzi.

Nowe w okolicy: Łódź