Pizzeria Peperoncino

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Jastrzębie Zdrój
3.3

ul. Armii Krajowej 1 44-330 Jastrzębie Zdrój
tel: (32) 470-05-03
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska, sałatki, przekąski cena dania głównego: poniżej 20 zł

• metumtam 6 recenzji

12.08.2011, 21:11 napisał:

Dobry lokal na szybki posiłek

Zdecydowanie moja ulubiona pizza, szczególnie ta "flagowa", szybko na miejscu przyrządzana. Ciasto chrupiące i delikatne. Początkowo jakość składników bardzo wysoka, teraz szynka najtańsza, coraz mniej składników i oszczędniej. Na telefon polecam, ale bez wymysłów, bo ciężko z ich realizacją. Wizyta na miejscu może zniechęcić po spotkaniu z szefem.

• mamady 4 recenzje

15.03.2011, 18:37 napisał:

Moja pizzeria

Moja ulubiona pizza w Jastrzębiu. Szybka dostawa. Często zamawiam pizzę jako poczęstunek dla moich gości i smakuje wszystkim od 2 do 82 lat :).
    Najczęściej jemy pizze Jaloro, zawsze dobrze wypieczona, kukurydza i kurczak dobrze smakują w duecie (we Włoszech bardzo rzadko trafia się pizza z kukurydzą :)). Do moich ulubionych sałatek należy Firmowa - duża porcja, świeże warzywa.
    Warto sprawdzać, bo często robią promocje w lokalu i na dowóz.

Nowe w okolicy: Jastrzębie Zdrój