Pierogarnia

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Szczecin , dzielnica: Śródmieście
3.0

ul. Kaszubska 19/1 70-402 Szczecin
tel: (91) 485-18-10
typ lokalu: pierogarnia typ kuchni: polska, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• bumelantka 3 recenzje

28.02.2013, 11:23 napisał:

Najlepsze pierogi w Szczecinie

Lokal przeniósł się na Obrońców Stalingradu. Bywam w nim średnio raz w tygodniu. Nigdy się nie zawiodłam. Pierogi smaczne, ciasto mięciutkie pulchne i cienkie z dużą ilością farszu. Uwielbiam wszystkie farsze ze szpinakiem i serem, z pieczarkami i serem, z indykiem, ruskie, z soczewicą. Do tego barszczyk i nie potrzeba nic więcej. Pierożki oczywiście ręcznie robione i można skomponować sobie na obiad kilka różnych rodzai. Pyszny także barszczyk z ręcznie robionymi kołdunami. Kapusta zasmażana także bardzo smaczna. Teraz w ofercie dodatkowo są dania obiadowe codziennie coś innego także bardzo smaczne i tanie, jak w domu. Zupa pieczarkowa poraziła mnie ogromna ilością pieczarek i super smakiem. A dorsz po kaszubsku rewelacja. Gorąco polecam!

• colvmbvs 8 recenzji

05.06.2011, 11:31 napisał:

Badziewne pierogi

Kiedyś tam jadłem pierogi były ok, ale z biegiem czasu jakość usług gastronomicznych mocno upadła.

• Przemk0 20 recenzji

20.02.2011, 01:09 napisał:

Masz ochote na pierogi, wpadaj śmiało

Pierogi bardzo dobre (mi smakują z pieczarkami i serem). Do tego polecam kapustkę zasmażaną. Idealne na lunch jeśli pracujecie niedaleko. Z tego co pamiętam to interes rodzinny, więc warto wspierać przedsiębiorcze osoby.

• evamarija 13 recenzji

28.12.2009, 22:35 napisał:

Szybko i w miarę dobrze

Cieszę się, że jest gdzie zjeść pierogi jak człowieka najdzie. Podoba mi się wystrój (lubię przyglądać się malunkowi na ścianie), jest czysto, obsługa przemiła. Mam zastrzeżenie co do produkcji: ciasto rozgotowane (pewnie jest tak, że pierogi ugotowane czekają, przy ponownym podgrzaniu ciasto robi się brejowate - spotykam to w każdej pierogarni, choć nie powinno to być problemem, szkoda).

Nowe w okolicy: Szczecin